Şimdi Ara

Apple iPhone 5,5C,5S,SE için Sıcak Fırsatlar (343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
137
Favori
689.410
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atomlife

quote:

Orijinalden alıntı: rebelmummy

Değişim yapılmış 5s var, garantiden gidip almadım daha ederi nedir? (5 ay daha garantisi var 16 gb gri)

piyasada şu anda swap ürünler 1500 ile 1600 arasında.Bu fıyat üzerinden kendi cihazınıza bir fiyat biçebilirsiniz.

NOT : SWAP ürün 2 yıl garantili cihazdır.Ama kutusu ve hiç bir aksesuarı yoktur.

teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

quote:

quote:

5s kampanyasi yakalayan yok mu?Su anda vatan ve carrefour da 1999 TL.Daha iyi fiyatli bir yer var mi? denk gelen var mi?

Geçen hafta n11 den 1849 tlye aldım arkadaşa. %5 indirim kampanyası ile.satıcıda çok ilgiliydi.

1849 tl ye gercekten iyi fiyata almissiniz.Bu telefonun neden fiyati dusmedi cok ilginc.Hala takipteyim ama yakalamadim uygun bir fiyata

http://urun.n11.com/cep-telefonu/i-phone-5s-16gb-kvk-garantili-P67500686
    şuan en uygun bu. çek yada banka puanı yada n11in kendi indirimi olursa daha uyguna gelir.

bende bu ürünü takip ediyorum ama ne yazık ki şu anda n11 de iyi bir kampanya yok.Geçen aykı 111 TL lik n11 indirimini kaçırdım . Takipteyim ama Saolasın.

Not:Şu anda vatan bilgisayar da kampanya var almak isteyen bakabilir. 1999 TL .Ben biraz daha beklemeyi düşünüyorum.Bu telefon için 1999 TL pahalı

Satıcı fiyatı arttırmadan hemen al. % 5 indirim var şuan.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

5s kampanyasi yakalayan yok mu?Su anda vatan ve carrefour da 1999 TL.Daha iyi fiyatli bir yer var mi? denk gelen var mi?

Geçen hafta n11 den 1849 tlye aldım arkadaşa. %5 indirim kampanyası ile.satıcıda çok ilgiliydi.

1849 tl ye gercekten iyi fiyata almissiniz.Bu telefonun neden fiyati dusmedi cok ilginc.Hala takipteyim ama yakalamadim uygun bir fiyata

http://urun.n11.com/cep-telefonu/i-phone-5s-16gb-kvk-garantili-P67500686
    şuan en uygun bu. çek yada banka puanı yada n11in kendi indirimi olursa daha uyguna gelir.

bende bu ürünü takip ediyorum ama ne yazık ki şu anda n11 de iyi bir kampanya yok.Geçen aykı 111 TL lik n11 indirimini kaçırdım . Takipteyim ama Saolasın.

Not:Şu anda vatan bilgisayar da kampanya var almak isteyen bakabilir. 1999 TL .Ben biraz daha beklemeyi düşünüyorum.Bu telefon için 1999 TL pahalı

Satıcı fiyatı arttırmadan hemen al. % 5 indirim var şuan.

bilgi için teşekkürler ama kaçtı %5 indirim.Kampanya başladı oğlen gördüm ama bitmişti millet çok hızlı kampanya olur olmaz ürün bitti yaw. Ne kadar çok kişi takip ediyor bu ürünü çok ilginç gerçekten.Yada satıcı %5 indirim duyunca çekti ürünü satiştan anlamadım bu işi

Hala takipteyim inşallah yakalıcam bakalım.Bilgi için teşekkürler. Takibe devam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atomlife -- 21 Temmuz 2015; 16:22:52 >

• Mediamarkt de 5s şu an 2000tl orjinal apple garantili sizce nasıl fiyat?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haspinuu kullanıcısına yanıt
    6 mı ?
  • 6 mı derken neyi kastediyosunuz?

5s yazdım zaten. Başka bir şey soruyosanız bilmem.

hocam 5s 'e o kadar verilir mi ? 6 zannettim forumda biraz araştırın 100 tl farkla 6 alanlar var o fiyata bence hiç sıcak degil.
  • Sıcak fiyat sizce ne kadardır 5s için. Ciddi soruyorum. Büyük firmalarda bu fiyatlara indiyse sanırım diğer sitelerde 1700lere alma vaktimiz yaklaşmakta...

• Vay be 1 sene önce 1.899 a vatandan aldığım 5s şimdi 2000 liralardan satılıyor. Değişik bir durum, altın değil döviz değil.. Türkiye'de yaşamak çok enteresan bir şey.
    ceklerle v.s 1700-1800 arası alınır. bu telefona 2000 verilmez artık yeni cıkan telefonlar 2000 ediyor 2 yıldan fazla oldu cıkalı .100 daha verin iphone 6 ya da son cıkan androidlerden alın.
  • Bakmıştım sitelere bu fiyata bulamadığımdan sordum. Çeki hesaba katmamıştım. Ama gittigidiyorda mesela 2000tl ye sıfır göremedim.

bak üsteki mesajda arkadas 1 yıl önce 1900 e almıs . şahsen bana 2000 vermek koyar ama sen bilirsin cek bonus avantajix bkm express derken dedigim fiyata bulabilirsin sıcak fırsatları takip et derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haspinuu

Mediamarkt de 5s şu an 2000tl orjinal apple garantili sizce nasıl fiyat?

Şu anda vatan bilgisayar ve carrefour da zeten 1999 TL. Şu anda bu fiyatlar pahalı eğer aciliyetiniz yoksa bekleyin derim.Bende sıfır 5s kampanyası kovalıyorum eğer yakalarsam buradan duyuru yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atomlife -- 22 Temmuz 2015; 14:52:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

Hocam seri hızlı ona bişey demiyorum ama ekran çok küçük be bide uzun boylu iri yarıyım elimde küçücük kalıyor her gören şu telefonu bi değiştir ya diyor bu arada 3g hiç açmıyorum wifiden bağlanıyorum 5-6 saat dayanmıyor

Bence telefonun boyutu ve ergonomisi cok kullanisli. Tek elle mesaj da yaziyorum, nette de geziyorum. 4" kesinlikle ideal ekran boyutu

• atomlife Yukarıda NOT : SWAP ürün 2 yıl garantili cihazdır. yazmışsın. Eminmisin.

Arkadaşlar swap ürünlerde 2 yıl garanti oluyormu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

atomlife Yukarıda NOT : SWAP ürün 2 yıl garantili cihazdır. yazmışsın. Eminmisin.

Arkadaşlar swap ürünlerde 2 yıl garanti oluyormu.

Swap ürünler 2 Yıl Distribütör garantili ve sıfır ürünlerdir. Ama sadece Brightmobil firmasının sattığı ürünler bildiğim kadarı ile.. Ama şöyle bir durum da var başka firmalar Brightmobil den alıp da satış yapıyorlar. Bu ürünlerdenwww.sahibinden.com da çok var.

www.brightmobil.com internet sayfasından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu ürünler kutusuz bir şekilde teslim edilir. Cihazla birlikte hiçbir aksesuar verilmez. Ama 2 yıl dispiritör garantilidir.

Not: Şunu karıştırmayın ama bazı insanların telefonu arızalandıktan sonra teknik servis tarafından yeni cihaz gönderiliyor ayni şekilde kutusuz ve aksesuarsız bu cihazlarda 2 yıl garanti yoktur. Bu cihazlarda eski cihazın garanti suresinden bitiş tarihi ile aynıdır.

Telefoncular bile o kadar her tarafa saldırır oldu ki Brightmobil internet sayfasını bile keşfetti adamlar. Her zaman takip ediyorlar bu sayfayı 5s lerin hepsini topladılar hatta Brightmobil internet sayfası şu anda 5s satmıyor çok uzun zamandan beri.

Swap ürün alacaksanızwww.sahibinden.com internet sayfasından alınılırsınız. Bunun bir dezavantajı varwww.sahibinden.com dan aldığınız hiç bir satıcı fatura kesmez.

Brightmobil firmasının avantajı ise sattığı bütün ürünler adınıza faturalıdır.

Brightmobil firmasındaki bütün 5s’lerı saolsun sahibinden.com daki satıcıların hepsi sömürdüğü için şu anda satış yok. Benim fikrim bu şekilde en azından..

• 1,5 sene önce Turkcell'in sitesinden 1970'e mal etmiştik telefonu. Telefona altın gibi bile diyemiyoruz altın düşüyor çünkü bunda tık yok.
    Altına değil de Wolsvagen diyen biri vardı aynen ona benziyor Iphone güvenli liman haline geldi.
  • Brightmobil, mediamark ve hizlial sitelerinde iphone5 yenilenmiş ve iyi durumda seçenekleri ile mevcut. Yenilenmiş olandan alsam tavsiye eder misiniz 1099 TL.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mate1299 M kullanıcısına yanıt
    bu şeçeneği düşünmeyin derim sonuçta bu dediğiniz cihazlar ikinci el...tabikide bu durum biraz maddi ama 2nci el cihazı hiç bir zaman canlı görmeden almayın derim..

Brightmobil dan swap alacaksanız alın derim ama şu anda swap satişı yok 5s lerde(burda satılan swap lar sıfır cıhaz 24 ay garantili faturalı ama sadece cihaz verirler aksesuar yoktur orjinal kutusunu dahi vermezler)

Swap ile yenilemmiş farklı anlamları var..
    Brightmobil ın yenilenmiş dediği cihaz 2nci el bunu bilin ve aksesuar pek vermezler

Birde şöyle yenilenmiş cihazlar da var garantiden sıfır cihaz ile değiştirilmiş ama garantisi eski cihazın garanti bitiş süresi ile aynı olan ve bu cihazlar sıfırdır.Bu cihazlar için sahibinden.com dan satıcılar ile irtibata geçip cihazı görüp öyle alın derim. Bu bahsettiğim cihazlar(5s) sahibinden.com da 1500TL ile 1600TL arasındadır ve genellik ile genpa garantilidirler.

hizlial internet sitesinde de Brightmobil mobile satış yapıyor ama mediamark da böyle bir şey hiç görmedim.

sıfır cihaz alacaksanız eğer iphone 5s
    Şu anda carrefourda 1999TL; kliksa da 1969TL; istanbul bilişimde 2039 TL en uygun şu anda buralar.

ama eger iphone 5 alacaksanız
    n11 de 1499TL ye 32GB versiyonu var ve 1000TL üzeri alışverişe %5 indirim var 1424 TL yapar ve yeni üyelere 11 tl indirim var 1413TL ye gelir size

http://urun.n11.com/cep-telefonu/iphone-5-32gb-siyahcep-telefonu-P70836849

Ben de sizin cihaz arıyorum.Uygun bir kampanya yakaladığımda burdan haberdar edeceğim.

Bu dediklerim tamamı ile maddi özgürlüge bağlı maddi olağınız az ise ben olsa sahibinden.com da cihaz takip ederim ve elden cihazı görüp alım yaparım.

• atomlife A kullanıcısına yanıt
    Hocam aldınız mı iphone yakaladınız mı bi fırsat

• 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.