Şimdi Ara

YENİ dacia SANDERO ve SANDERO STEPWAY 2012 İncelemesi (BOL FOTOĞRAFLI) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
5
Favori
48.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracı alan ya da test sürüşü yapmış olan arkadaşlardan yorumları bekliyoruz.. :)
  • ben test sürüşü yaptım haftaya da aracı teslim alacam görüşlerimi sizinle daha detaylı paylaşırım. test sürüşüm kısa sürmesine rağmen aracın motoru acayip atak ki test aracı daha 0.7 km deydi. ve ben bu aracı alana kadar anti renaultcuydum motorunu beğenmiyodum. gaza bastığım andan itibaren turbonun sesini duymak hoşuma gitti galiba sybollere göre daha büyük turbo koymuşlar.aracın yeni göğüsü eskisine göre kat kat iyi ama çoğu kişiyi tatmin etmeyecektir. ben gayet beğendim çünkü o sert plastik artık alman arabalarında bile var. yeni gösterge tablosu fluancenin aynısı zaten. diz mesafesi iyi, ne kadar diyeceksenin arka koltuğa 130 kilo birisini oturttum rahat etti
    aracın en en en kötü kısmı kapı içleri iğreç ve arka kapılarda hoparlör yok ama bu fiyata dizel araba yok söylenenlere kulak asmayın alın!ban herkes niye dacia aldın diyolar ama haftaya herkes sebebini görecek ve çok kıskanacak

• quote:

Orijinalden alıntı: güray33

çarşamba günü siparişimi verdim yeni stapway 1.5 90 bg mavi fiyatı ise 32.750 bu fiyatın içine trafik seti ve park sensörü de dahil

Aracınız hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Aracın olumlu olumsuz yönlerini anlatan bir uzun videolu bir inceleme bekliyorum.

Özellikle aracın trafik ve sürüş performansını gösteren videolar motor hakkında forum ahalisi için faydalı olacaktır..

Teşekkürler..

NOT: performans ve sürüş videosundan kastım 0-100 hızlanması yada son sürat hızlanması falan değil. Aman yanlış anlaşılmasın. Vites geçişleri, devir aralığı, ara hızlanmaları vs.. hakkında şeyleri kastediyorum..

Tekrar hayırlı olsun..

• Fiyat olarak uygun, şekil olarakta idare eder... F/P olarakta gözümde ortalama bir araç...
  • quote:

çarşamba günü siparişimi verdim yeni stapway 1.5 90 bg mavi fiyatı ise 32.750 bu fiyatın içine trafik seti ve park sensörü de dahil

Hayırlısı olsun kazasız belasız kullanman dileği ile . Acaba navigasyon varmı bu fiyatın içersinde ?
  • quote:

aracınız hayırlı olsun, fiyata stepne dahil mi ?
  • quote:

ben test sürüşü yaptım haftaya da aracı teslim alacam görüşlerimi sizinle daha detaylı paylaşırım. test sürüşüm kısa sürmesine rağmen aracın motoru acayip atak ki test aracı daha 0.7 km deydi. ve ben bu aracı alana kadar anti renaultcuydum motorunu beğenmiyodum. gaza bastığım andan itibaren turbonun sesini duymak hoşuma gitti galiba sybollere göre daha büyük turbo koymuşlar.aracın yeni göğüsü eskisine göre kat kat iyi ama çoğu kişiyi tatmin etmeyecektir. ben gayet beğendim çünkü o sert plastik artık alman arabalarında bile var. yeni gösterge tablosu fluancenin aynısı zaten. diz mesafesi iyi, ne kadar diyeceksenin arka koltuğa 130 kilo birisini oturttum rahat etti
    aracın en en en kötü kısmı kapı içleri iğreç ve arka kapılarda hoparlör yok ama bu fiyata dizel araba yok söylenenlere kulak asmayın alın!ban herkes niye dacia aldın diyolar ama haftaya herkes sebebini görecek ve çok kıskanacak

öncelikle hayırlı olsun

araçta dış sıcaklık göstergesi var mı?

• araçta navigasyonlu rnav ( lg marka) yok ben özellikle istemedim 1300 tl fark çok ama ses sistemi iyi olsaydı kesin alırdım çünkü arka kapılara hoparlör koymamışlar.ancak dokunmatik olmayan versiyondan da usb ve aux girişi eller serbest özelliği mevcut.bu fiyata stepne, trafik seti, 2 takım paspas ve park sensörü de dahil. test sürüşümde araca 4 kişi bindik arada gazı bırakıp tekrar yüklendiğimde motorun hiç titremeden devam ettiğini gördüm ki eski aracım citröen de titreme çoktu.altı gayet yüksek, tam türkiyede ki yollara göre. süspansiyonları da yumusak. vites aralığı da eski aracıma göre fena değildi. yanlız direksiyon sert geldi bana eski aracım elektirikli direksiyondu ona alıştığımdan da olabilir. yol tutuşu gayet iyi 70 km hızla boş bir kavşağa girip frene asıldım savursun diye ama sıkıntı yok eksi yönlerinden biri motor sesi alıyor içeriye kısmen ama daha çok turbonun sesini duyuyorsunuz ki bu benim hoşuma GİDİYOR kapı içleri rezil oraya fazla bakmamaya çalışın derim yanlız araç dıştan çok güzel iri karizmatik bi yapıya sahip test sürüşümde selektör yapanlar kornaya basanlar çok oldu aracı görenler vay be güzelmiş deyip sırıtıyo.gün gelip renaultun bi aracını beğenebileceğim aklımın ucundan geçmezdi. almasanızda aracı inceleyin derim alacaksanız da elnizi çabuk tutun fiyatları yükselecekmiş.

• benim şu an tek sıkıntım arka kapıda ses tesisatı var mı varsa müzik sistemine bağlı mı yok onu söktrmek zorunda mı kalacam? olmadı aldığım hoparlörleri öne takarım öndekiler de dandiktir büyük ihtimalle
  • quote:

benim şu an tek sıkıntım arka kapıda ses tesisatı var mı varsa müzik sistemine bağlı mı yok onu söktrmek zorunda mı kalacam? olmadı aldığım hoparlörleri öne takarım öndekiler de dandiktir büyük ihtimalle

Önceki kasalarda da çoğu modelde iki adet hoparlör vardı arka tarafa kablo ile çekiyorlardı. Kapı ceplerinde yerleri boş duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hamdi0555 -- 31 Aralık 2012; 15:54:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba bu foruma sırf benim gibi forum forum dolaşıp araç hakkında bilgi arayan arkadaşlara bi nebzede olsun yardımcı olmak için üye oldum aracı siparışini 29.12.2012 tarihinde verdim ve yarın yani 02.01.2012 tarihinde çıkarıyorum benim aldıgım ara. dacia sandero Yeni Sandero Ambiance 1.5 dCi 75 bg buna ek olarak metalik renk klima ve istepne seçenekleri ile aracım 32.490tl ile yanında paspas ve ilk yardım seti hediyesi ile satın aldım aracımı yarın çıkardıgımda siz forum sakinlerine daha ayrıntılı araç hakkındaki görüşlerimi yazıcam sizinde araç hakkında ögrenmek istedikleriniz merak ettikleriniz var ise belirtebelirtebilirsiniz iyi günler.
  • hayırlısı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: erensttürk

Arkadaşlar öncelikle merhaba bu foruma sırf benim gibi forum forum dolaşıp araç hakkında bilgi arayan arkadaşlara bi nebzede olsun yardımcı olmak için üye oldum aracı siparışini 29.12.2012 tarihinde verdim ve yarın yani 02.01.2012 tarihinde çıkarıyorum benim aldıgım ara. dacia sandero Yeni Sandero Ambiance 1.5 dCi 75 bg buna ek olarak metalik renk klima ve istepne seçenekleri ile aracım 32.490tl ile yanında paspas ve ilk yardım seti hediyesi ile satın aldım aracımı yarın çıkardıgımda siz forum sakinlerine daha ayrıntılı araç hakkındaki görüşlerimi yazıcam sizinde araç hakkında ögrenmek istedikleriniz merak ettikleriniz var ise belirtebelirtebilirsiniz iyi günler.

Hocam aracı teslim aldıktan sonra fotoğraflarla detaylı bir inceleme - yorumlama yapma imkanınız olursa aracı henüz inceleyememiş kişiler için bilgi verici nitelikte olacaktır.

Özellikle vites geçişleri,direksiyon sertliği ve tepkileri,yol tutuşu,yakıt tüketimi,performans gibi konular çok merak ediliyor.

• en ucuz ben almışım 32.750 artı park sensörü de hedayee
  • Aracın 2013 fiyatının 2500-3000 TL civarında zamlı olacağı söyleniyor 2012 modeller bitmiş bu konuda bilgisi olan var mı?
  • Yarın iti bariyle sandero stepway ımı teslim alıcam allah herkese iyi arabalar nasip etsin işallah...
  • evet Rnav lı stepway in fiyatı 36000 olmuş aradaki fark birinde 2012 birinde 2013 yzması fiyat farkı çok zannedersem vergilerden ötürü!
  • İnceleme için teşekkür.

Mesajların tamamını okudum.

Bu fiyata şu anda rakipsiz.

Güvenlik donanımda ESP'nin standart olması artı özellik.
  • Şehir dışı (lt/100km)

3,5

Şehir içi (lt/100km)

4,3

Ortalama (lt/100km)

3,8

Fabrika yakıt tüketim değerleri (1.5 dCİ 90 Bg.)

Yakıtın ateş pahası olduğu günümüzde başlı başına insanı etkileyen değerler.
  • Bu fiyata sundukları çok iyi. Herkes istanbul demiş ama bence memlekette iyi gider, altı yüksek, parçası da ucuzdur. Bozulacak donanım da yok, pek kırılgan durmuyor.

Ama iç tasarım benim için çok kötü. En azından fotolarda öyle görünüyor. Biraz harcama ile koltuklar bi artcar a götürülür falan birseyler olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.