Şimdi Ara

Mobilite: Samsung Galaxy S IV, 6.1-inç akıllı telefon, iPhone uyumlu Casio Gshock ve çok daha fazlası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
2.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilite'nin yeni bölümünde, Samsung'un önümüzdeki yıl için hazırladığı yeni amiral gemisi Galaxy S IV'le ilgili en son haberleri, Apple'ın MacBook üretimini Amerika'ya taşımasını, Nokia'nın fiyatı ve donanımıyla dikkat çeken yeni telefonu Lumia 620'yi, Casio'nun iPhone ile uyumlu çalışan yeni Gshock saatini, 6.1-inç büyüklüğündeki yeni akıllı telefonu, Sony'nin çift SIM kartlı akıllı telefonunu, daha birincisini göremedik ama dedikoları başlayan ikinci nesil Microsoft Surface tableri ve daha pek çok konuyu masaya yatırıyoruz. Mobilite her zaman olduğu gib mobil teknolojinin nabzını tutuyor, gelişmeleri Erdi ÖZÜAĞ (twitter: @fx57) ve Ender YILDIZ (twitter: @enderyldz) birlikte değerlendiriyor.

• burayı yıkarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 9 Aralık 2012; 14:18:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

burayı yıkarlar

Yıkamak mı yıkmak mı :P

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare70

quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

burayı yıkarlar

Yıkamak mı yıkmak mı :P

cem yılmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alakasız olacak ama editörlerin hepsi uzun boylu 1.80 ve üstü :)

• Asıl S IV geldiğinde ortalık yıkılacak.
  • Full HD ekranı ve dört çekirdekli Cortex-A15 işlemcisiyle Galaxy S 4 ortalığı toza dumana katar, demedi demeyin.

• en sevdiğim programlardan biri oluyor git gide. ender sürekli tarafsız. sohbette çok keyifli geçiyor. teşekkürler program için

• DROID DNA karşısında Iphone 6 ya kadar ''o ayarda o denkte'' bir telefonun durabilceğini düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mr990

DROID DNA karşısında Iphone 6 ya kadar ''o ayarda o denkte'' bir telefonun durabilceğini düşünmüyorum.

galaxy s4, sony xperia odin, lg optimus g2 ne yapacak peki

• quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

en sevdiğim programlardan biri oluyor git gide. ender sürekli tarafsız. sohbette çok keyifli geçiyor. teşekkürler program için

ender bey tarafsız ama erdi bey ıçin aynı durumu söyleyemem

• quote:

Orijinalden alıntı: talerk

quote:

Orijinalden alıntı: mr990

DROID DNA karşısında Iphone 6 ya kadar ''o ayarda o denkte'' bir telefonun durabilceğini düşünmüyorum.

galaxy s4, sony xperia odin, lg optimus g2 ne yapacak peki

bakıcaz görücez
  • Her şey eskiyor :(
    Geçen sene piyasaya çıkan, artık ihtiyaçları karşılamıyor, lan her şey ne kadar çabuk tükeniyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Full HD ekranı ve dört çekirdekli Cortex-A15 işlemcisiyle Galaxy S 4 ortalığı toza dumana katar, demedi demeyin.

Halihazırda bu işlemci Asus padfone-2, xiaomi mi-2, google nexus 4 gibi telefonlarda mevcut. Full hd ekran var mı bilmiyorum.

• iphone uyumlu saat çok huşuma gitti,fiyatıda çok yüksek değil.umarım yakın zamanda türkiyeye gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

quote:

Full HD ekranı ve dört çekirdekli Cortex-A15 işlemcisiyle Galaxy S 4 ortalığı toza dumana katar, demedi demeyin.

Halihazırda bu işlemci Asus padfone-2, xiaomi mi-2, google nexus 4 gibi telefonlarda mevcut. Full hd ekran var mı bilmiyorum.

O saydığın telefonlar S4 Pro'dur yani Cortex A15 değil, Cortex A9'dur ve işlemci mimarisi diye birşey vardır, işlemci sadece çekirdek sayısından oluşmaz.

Arkadaş haklı Galaxy S4'de 4 çekirdekli Exynos 5250 ve Mali-T604 GPU olacak. Bu CPU'nun 2 çekirdeklisi bile S4 Pro'yu geçiyor, 4 çekirdeklisi ne yapar siz düşünün, Galaxy S4 çıktığında kimse S4 Pro cizhazlara bakamyacak, S4 Pro şu an ki Tegra 3 gibi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 9 Aralık 2012; 15:56:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Her şey eskiyor :(
    Geçen sene piyasaya çıkan, artık ihtiyaçları karşılamıyor, lan her şey ne kadar çabuk tükeniyor..

Ben durumdan çok memnunum. Rekabet nedeniyle müthiş güçte ürünler geliyor. Tegra 3'ün bile eski sayıldığı bir döneme geldik ama ben tegra 2'li telefonla bu videoyu izleyip şimdi size cevap yazıyorum, arkada fizy'le müzik çalıyor. Oyunların hepsi beni memnun edecek düzeyde iyi çalışıyor ve bu telefon şu an 600tl. Sırf yaklaşık 400 slaytlık ppt dosyalarında akıcı çalışmadığı için ve bazı düzenlemeler yaparken ekran küçük kaldığı için yeni telefon alma ihtiyacı duyuyorum. Bana göre Samsung Galaxy s3 standart kullanıcılar için 4 yıl bile fazlasıyla yeterli olacak. İlk çıktığı aydan beri Galaxy s2'yi seve seve kullanan insanlar var.

• Büyük ekranları herzaman severim. Huawei de , samsung note seriside doğru yoldalar. Note 3 yeni telefonum olur diye düşünüyorum. Htc de 5.5 inchlik beats li , 1080p telefonlar üretmeli. Samsungu rakipsiz bırakmamalılar.

• tegra ya bence haksızlık yapılıyor.Elbetde başarısı tartışılır ancak çift ve 4 çekirdeklerin startını veren bir platform.Eğer qualcomm gibi firmalarda başarısız olsaydı tegra platformu eleştirilmeyecekti.Sonuç itibari ile biribirisinden elbetde üstün olacaktır.

Diğer yandan şu 6 küsür inç boyutlu cihaza telefon diyebiliyorsanız gerçekten bişey demiyorum.Galaksi note kullananları görünce gülesim geliyor.Geçen bi yerde fatura yatırcam bekliyorum sırada küt diye bi ses geldi bi baktım birisi galaksi notunu düşürmüş arka kapak tepsi gibi bi yere fırlamış cihazı toplamaya çalışıyor.Oha dedim ya.Gerçekten çok ama çok büyük.Cep telefonlıktan çıkmış.Hele hele 6küsür inç için hiphop pantolonu giymek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

quote:

O saydığın telefonlar S4 Pro'dur yani Cortex A15 değil, Cortex A9'dur ve işlemci mimarisi diye birşey vardır, işlemci sadece çekirdek sayısından oluşmaz.

Arkadaş haklı Galaxy S4'de 4 çekirdekli Exynos 5250 ve Mali-T604 GPU olacak. Bu CPU'nun 2 çekirdeklisi bile S4 Pro'yu geçiyor, 4 çekirdeklisi ne yapar siz düşünün, Galaxy S4 çıktığında kimse S4 Pro cizhazlara bakamyacak, S4 Pro şu an ki Tegra 3 gibi olacak.

yanlış biliyorsun s4 pro cortex a9 değildir a9 a15 melezi özel bi mimari ile çıkmıştır bugün çift çekirdekli s4 lu one s xperia t birçok 4 çekirdekleri ceple baş ediyor cortex a15 çift çekirdekli Exynos s4 pro dan daha güçlü demişsin eğer öyle olsaydı çift cekirdeklisini çıkarırdı

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.