Şimdi Ara

007 Legends'in Geliştiricisi Eurocom Kapandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Ice Age: Dawn of the Dinosaurs, G-Force, Dead Space: Extraction, Vancouver 2010, GoldenEye 007, Rio, Disney Universe, GoldenEye 007: Reloaded ve 007 Legends gibi oyunlarla adından söz ettiren Eurocom bir firma için en kötü sonla karşılaştı.

Konsollar için çıkardığı oyunlarla başarılı olamayan firma bir süre önce çok sayıda elemanını işten çıkarmış ve mobil oyun sektörüne kayacağını açıklamıştı. Yeni bilgiler ise firmanın tamamen kepenkleri kapatacağını yönünde.

Firmanın son 42 çalışanının da işten çıkarıldığının açıklanmasıyla birlikte Eurocom tamamen kapatılmış oluyor. Yine de firma çalışanlarının yeni bir firma altında toplanacağı ve çalışmalarına bu çatı altında devam edeceği düşünülüyor.

• kötü oldu
  • Ya ben anlamıyorum ki çok düşük bütçe veriyosun sonra iyi bir şeyler bekliyosun.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 007 serisinde çok başarısız oldular. Grafik ve oynanış içler acısıydı. Hele skyfall DLC'sinde Istanbul'u Bağdat gibi göstermelerinden rahatsız olmuştum. Ahım tutmuş olmalı :)
  • Legends faciasından sonra şaşırmamak lazım.

• Legends gerçekten facia bir oyundu ama Wii için çıkardıkları 007 oyunu çok iyiydi yani yeterli süre ve bütçe verilir ise yetenekli bir firmaydı yazık olmuş.
  • fazla büyük bir kayıp değil ama o kadar adam işsiz kaldı o oldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.