Şimdi Ara

A4 Tech Bloody V7 Oyuncu Faresi video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
3.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat Performans Oranı yüksek çevre bileşenleriyle tanıdığımız A4Tech, daha fazlasını isteyen oyuncular için hazırladığı Bloody serisiyle gözünü yükseklere dikmiş durumda. Bakalım serinin en güçlüsü Bloody V7 ne gibi özelliklerle geliyor.

Fiyat bilgisi için buraya tıklayınız 

• 0:13 teki müziğin adını bilen ??

• feraye gelince a4 tech x7 klavye ve mouse kullanıyorum gerçekten f/p olarak kral ürünler. yine güzel bir mouse çıkarmış ortaya a4 tech.

• şaka mı bu daha demin gördüm şansa bak :) güzel gibi ama yazılıma fazladan para istiyolar sanırım :S

• bu arada DPI ı düşük kalmış :S X7 kullanıyorum o da 3200 dpi !! ...bunda en az 5200 dpi olmalıydı !!

• Girişte çalan parça, aynı zamanda windows 8 müziği; Lenka - Everything At Once

• Güzel reklam ve inceleme. Bu tür göze batmayan reklam/incelemelerin artması iyi olur. Hem site hem bizim işimize gelir.

• Kusura bakmayinda bu mouse a f/p demek sacmalik. Laser olmayan a4tec mouse a 100 tl. Ki hepsiburadadan almak ayrica f/p oranini dusurur. Hbden almak garantisiz almakla ayni sey. Bu parayi verdikten sonra logitech, steelseries, roccat, thermaltake ve hatta razer dusunulebilir. Hepsiburadadan almamak kaydiyla tabiki.

• V3 ü incelermisiniz ? razere çok benziyor almayı düşünüyorum

• Çok güzel bir mousea benziyo eğer mouseum bozulursa almayı düşünürüm kesinlikle :)

• Bloody ailesi :D

• İnceleme cok iyi yeni geçişleri begendim tamda yeni bir maus almayi dusunuyordum 100tl olmasi iyi oldu 3200 bence en ideal dpi seviyesi 5000 yukarisi sacmalik maus bir cm hareket etse oyundaki adam tam tur donuyor en iyisi A4 Tech

• Göz temizleme bezi diyince anlık olarak kendi gözümüz yada gözlük temizleme bezi gibi birşey anladım.Evet farenin boyutu biraz küçük gözüküyor ama şekil ve kullanım olarak güzel özellikleri var.

• Çok güzel bir inceleme olmuş teşekkürler kısa ve öz. böyle daha çok inceleme istiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chromer -- 9 Aralık 2012; 12:50:52 >
  • İşte bu ya kulaklık mouse gibi çevre bileşenlerinin video incelemeleri çok az oluyor.Keşke daha çok fare kulaklık klavye gibi donanım inceleme videosu olsa :/

• bende a4 tech x7 kullanıyorum uzun bir süre razer rodcat gibi firmaların farelerini almak istedim ama fiyatları bana hep çok şişirilmiş gibi geliyodu x7 aldım idarelik bir fare olarak düşünmüştüm ama performansı ve malzeme kalitesi gerçekten çok iyi olunca başka bir fare almaya ihtiyaç bile duymadım zira daha önce microsoft sidewinter vardı aşırı büyük bir fare olduğu için oyun oynarken resmen yoruluyordum.. fareler de fiyat ve performans konusunda logitech ve a4 tech ile kimse yarışıamaz

• malzeme kalitesinin çok iyi olmadığı videodan da beli oluyor. ben de X7 serisi bir A4Tech fare kullanıyorum ve onun da malzemesi çok kaliteli sayılmaz. ancak 50 liraya aldığım için bunu dert etmiyorum. lakin 100 lira ve yukarısında fare alacak olsam malzeme kalitesine önem verirdim.
  • dpi tuşu yok

• Çok merak ediyorum neyi eksilediniz?

• A4 gibi firmaları çok seviyorum. Her nekadar ürünlerini kullanmasamda piyasadaki logitech vb gibi devlerin fiyatlarını düşürmelerine sebep oluyorlar, rekabet güzel şey...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.