Şimdi Ara

Burak Dünya Çapında Bir Forvet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
5.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten böle bir forvete sahip olduğumuz için kendimle gurur duyuyorum. Trabzonada teşekkür ediyorum. Şampiyonlar liginde gruplarda gol kralı ol ligde gollerini diz. Sen nasıl birşeysin böle ya

• Kendinle ne kadar gurur duysan az
  • Trabzon'a değilde Şenol Güneşe teşekkür etmek lazım.
  • Kaç gol atti bugun ?? İzleyemedim , dışarıdaydim ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Burak Dünya Çapında Bir Forvet
  • Taraftarımız yeni yeni sevmeye başlıyor,Burak'taki bitiricilik dünyada çok az forvette var. Mesela bugün attığı gol nasıl bitirdi öyle
  • "Burak yine 14 tane gol kacirdi, isterse 500 gol atsin yinede sevmiyorum bu kazmayi" diye her mac sonu yorum atanlar piyasada yok cok sukur. Burak hepsinin agzina tikadi golleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Kaç gol atti bugun ?? İzleyemedim , dışarıdaydim ...

1 Burak,2 Umut.
  • Gol atsa bile her maç "çok kaçırıyor" konusu açılıyordu, artık onlarda yok oldu helal olsun aslanımıza Farkındaysanız Sow karşılaştırmaları da bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: TBlog

Gol atsa bile her maç "çok kaçırıyor" konusu açılıyordu, artık onlarda yok oldu helal olsun aslanımıza Farkındaysanız Sow karşılaştırmaları da bitti

Inanilmaz ya. Bir ara her gun acilan Sow konulari bir anda kapandi. Agizlarina biberon verilmis gibi sustular.

Adam bosuna o sus isaretini yapmiyor.
  • Burak 'SUS'un isaret edip hepsini bi güzel susturdu zaten

Burak Dünya Çapında Bir Forvet
  • quote:

Orijinalden alıntı: TBlog

Gol atsa bile her maç "çok kaçırıyor" konusu açılıyordu, artık onlarda yok oldu helal olsun aslanımıza Farkındaysanız Sow karşılaştırmaları da bitti

Sow nedir ya. Burak şlde 6 maç 6 gol atmıs ne sowundan bahsediyonuz
  • Bugün ilk 30 dk sahada aylak aylak gezdi sonra 1 gol atınca kral Burak anlamadım gitti valla

• Valla Burak gol atıyor olabilir ama ben hala sevmiyorum . .
    Bunun ön yargı ile alakası yok . . Burak takımın ofansif opsiyonlarını kısıtlayan bir oyuncu bence . .
    Kendi geliştirebilir eğer geliştirirse ligimiz için üst düzey bir forvet olabilir ama Avrupa arenasında iyi bir topçu olmak için daha çok şey katması lazım kendine .
    Hakan Şükür ile kıyaslayanlar var onlara şaşıyorum 2000'lerin Hakan Şükür'ü nerede Burak nerede . .
    Biraz daha gerçekçi olmak lazım . . Tabi ki Sow,Burak gibi adamlar ligimiz için üst düzey görülebilir ayrıca gruplarda attığı 6 golede aldanmamak lazım . .
    Neyse yinede ligde 9 gol , CL'de 6 nazar değmesin . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwinExist

Valla Burak gol atıyor olabilir ama ben hala sevmiyorum . .
    Bunun ön yargı ile alakası yok . . Burak takımın ofansif opsiyonlarını kısıtlayan bir oyuncu bence . .
    Kendi geliştirebilir eğer geliştirirse ligimiz için üst düzey bir forvet olabilir ama Avrupa arenasında iyi bir topçu olmak için daha çok şey katması lazım kendine .
    Hakan Şükür ile kıyaslayanlar var onlara şaşıyorum 2000'lerin Hakan Şükür'ü nerede Burak nerede . .
    Biraz daha gerçekçi olmak lazım . . Tabi ki Sow,Burak gibi adamlar ligimiz için üst düzey görülebilir ayrıca gruplarda attığı 6 golede aldanmamak lazım . .

mesajını pek okumadım ama hadi bas git burdan

• Fifa 13 te gücü 82 olmuş

Durmuyor valla her maç online da 2-3 tane atıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: C3ST3L

quote:

Zaten genel olarak dünyada problemler senin gibi anlayışı kıt okumadan , dinlemeden yorum yapan insanlar yüzünden çıkıyor . .

• quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan1903

böle bir emek hırsızını anca gs taraftar sever zaten

Son maçınızda ismini unuttum yine biri yere atladı penaltı olsun diye sarı kartı yedi,böyle konuşmaya devam ederseniz bütün takımınız kendini yere atmaktan sarı kart görecek.Allah büyük işte..herife emek hırsızı diyip durdunuz,aynı şeyleri bütün futbolcularınız yapmaya başladı..Ama sizinkiler emek hırsızı değil tabi ayrı mesele..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan1903

böle bir emek hırsızını anca gs taraftar sever zaten

Siz hala orada mısınız ya?

Biri şunların hanesine 4-5 puan attırsın susmayacaklar yoksa...

Necip di galiba kendini yere attı penaltı aldınız bedavaya. Hilbert kendini yere attı son Eskişehir maçında hakem yemedi. Büyük konuşmayın tükürdüğünüzü yalamak zorunda kalmayın...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: C3ST3L

quote:

Zaten genel olarak dünyada problemler senin gibi anlayışı kıt okumadan , dinlemeden yorum yapan insanlar yüzünden çıkıyor . .

sadece ilk cümleni okudum kişisel bişey degil Burak'ı sevmeyen herkes için geçerli benim düşündüklerim. tabi sevmek zorunda degilsin o ayrı bi mesele ama bilmiyorum o adamı sevmeyen herkese uyuz oluyorum arkadaşlarımda dahil sadece sevdirmeye calısıyorum. Bir adamın başka ne yapması lazım kendini sevdirmesi için bilmiyorum bi futbolcudan beklediğin başka nedir inan çok merak ediyorum. Yada bi insan Burakı nasıl sevmez çok merak ediyorum. sevilmiycek en son adamdır bence Burak.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.