Şimdi Ara

Burak Dünya Çapında Bir Forvet (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
5.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Trident682

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

+ : Burak doğru zamanda doğru yerde duruyor , kafa toplarında da kendilerini epey geliştirdi. Daha iyi yerlisi yok. Güçlü.

- : Yoktan gol var edemiyor. Tek başına yükü alamıyor , ayağında top tutamıyor. Bitiriciliği iyi değil.

Bize şu an yoktan gol var edecek , tek başına sorumluluk alabilecek , ayağında top tutabilecek , bitiriciliği iyi olan biri lazım.

Burak alternatifi olmayan bir adam ama kesinlikle dünya çapında bir adam değil. Çok gol atması dünya çapında biri olduğunu göstermiyor , en güzel örnek İspanya'da gol kralı olan okçu.

+.

Bazen çok bencil oluyo beyler ne derseniz deyin. Olmadık yerde şut çekmeye çalışma vs. Yine bu onu kötü oyuncu yapmaz.

yahu forvet bu tabi bencil olacak saçma sapan konuşmayın.jardelede zamanında dediniz beleşçi , koşmuyo , ayağında top tutamıyo diye. 10 senedir arıyoruz adamı. hala gelmedi onun gibisi.forvet adam tabi bencil olcak.istiyosanız tutsun ayağında topu muslera koşsun gelsin gol atsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanMümtazRakMetıl

quote:

Orijinalden alıntı: Trident682

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

+ : Burak doğru zamanda doğru yerde duruyor , kafa toplarında da kendilerini epey geliştirdi. Daha iyi yerlisi yok. Güçlü.

- : Yoktan gol var edemiyor. Tek başına yükü alamıyor , ayağında top tutamıyor. Bitiriciliği iyi değil.

Bize şu an yoktan gol var edecek , tek başına sorumluluk alabilecek , ayağında top tutabilecek , bitiriciliği iyi olan biri lazım.

Burak alternatifi olmayan bir adam ama kesinlikle dünya çapında bir adam değil. Çok gol atması dünya çapında biri olduğunu göstermiyor , en güzel örnek İspanya'da gol kralı olan okçu.

+.

Bazen çok bencil oluyo beyler ne derseniz deyin. Olmadık yerde şut çekmeye çalışma vs. Yine bu onu kötü oyuncu yapmaz.

yahu forvet bu tabi bencil olacak saçma sapan konuşmayın.jardelede zamanında dediniz beleşçi , koşmuyo , ayağında top tutamıyo diye. 10 senedir arıyoruz adamı. hala gelmedi onun gibisi.forvet adam tabi bencil olcak.istiyosanız tutsun ayağında topu muslera koşsun gelsin gol atsın.

Gerektiği yerde bencil olacak forvet.

http://www.youtube.com/watch?v=pJ1z9UQrRBc

İlk pozisyon ; 7. saniye. Aşağıda 2 oyuncumuz var (Melo-Hamit) verse aşağıya büyük ihtimalle gol atacağız , şut çekmeyi tercih ediyor. Bu maç sıradan bir maç değildi gruptan çıkmamızı sağlayacak bir maçtı bu kadar önemli bir maçta bu hareketi yapmamalı. Bu aklıma gelen sadece , maç içinde çok yapıyor bunları.

Burak ortalama bir forvettir. Onu abartırsak hem ona hem kendimize yazık ederiz. Çok şişiriyorsunuz onu yarın öbür gün çok formsuz bir döneme girerse o zaman bu şişirmenin sonuçlarını daha iyi görürüz.

• Bu bitiricilik 4 topçuda var
    Messi, Falcao, Ronaldo
    ve BURAK

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max Born

Bu bitiricilik 4 topçuda var
    Messi, Falcao, Ronaldo
    ve BURAK

Van Persie , Ibra , Cavani
  • Fatih terim adam ol dedi kasımpaşa maçından sonra o da kendine geldi hırslandı çok iyi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: vigNerd

quote:

Bu bitiricilik 4 topçuda var
    Messi, Falcao, Ronaldo
    ve BURAK

Van Persie , Ibra , Cavani

Yuh DROGBA boru mu?

:DDD

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

Burak yıldız falan değil.. anca TR sınırları içinde yıldız olabilir o .. teknik yok .. futbol beyni yok.. bileğini kullanamıyo bile.. kalıbını kullanamayan bi adam var ortada... biraz sert oldu ama benim futbol anlayışım maalsef böyle.. bu tür adamları beğendiğimiz için bu tür adamlar daha çok prim yapıyo ve türk takımları bşaarısızlıktan öteye gidemiyo...

• quote:

Burak yıldız falan değil.. anca TR sınırları içinde yıldız olabilir o .. teknik yok .. futbol beyni yok.. bileğini kullanamıyo bile.. kalıbını kullanamayan bi adam var ortada... biraz sert oldu ama benim futbol anlayışım maalsef böyle.. bu tür adamları beğendiğimiz için bu tür adamlar daha çok prim yapıyo ve türk takımları bşaarısızlıktan öteye gidemiyo...

yav he he
  • Abartmayın bence. Yarın yine 3-4 tane kaçırır sövmeye başlarsınız. Övmeyi de yermeyi de kararınca yapmak lazım.
  • bir anda neden yedek kaldığı anlaşıldı.

http://turkfutbol.com/detay.asp?id=3125

son cümle
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeodempp

quote:

yav he he

Asıl size "yav he he".. Benimle beraber çıldıran onlarca insan gördüm.. Burak'ı beceriksiz bulan... kahreden.. siz beğeniyosanız bir şey diyemem... ama o herif kazmanın teki.. futbol kapasitesi çok düşük bunu ısrarla söylüyorum...

• quote:

Asıl size "yav he he".. Benimle beraber çıldıran onlarca insan gördüm.. Burak'ı beceriksiz bulan... kahreden.. siz beğeniyosanız bir şey diyemem... ama o herif kazmanın teki.. futbol kapasitesi çok düşük bunu ısrarla söylüyorum...

O oynayacak, gollerini atacak siz izleyeceksiniz.

Açıkcası ben alındığında kahrolmuştum, gram sevmiyordum, kötü olduğunu düşünüyordum.
    Ama atıyor abi, yiğidi öldür hakkını yeme. Ben tükürdüm yalayalı da baya oldu size de tavsiye ediyorum.

DİPNOT : KENDİNİ ÇOK GELİŞTİRMİŞ, GELİŞTİRİYOR, GELİŞTİRMEYE DE DEVAM EDECEK.

• quote:

Orijinalden alıntı: BiLgiSeaRcheR

quote:

O oynayacak, gollerini atacak siz izleyeceksiniz.

Açıkcası ben alındığında kahrolmuştum, gram sevmiyordum, kötü olduğunu düşünüyordum.
    Ama atıyor abi, yiğidi öldür hakkını yeme. Ben tükürdüm yalayalı da baya oldu size de tavsiye ediyorum.

DİPNOT : KENDİNİ ÇOK GELİŞTİRMİŞ, GELİŞTİRİYOR, GELİŞTİRMEYE DE DEVAM EDECEK.

mehmet demirkol:dün kafa vuramayan adam şampiyonlar liginde kafayla gol atıyor burak teknolojiden daha çabuk gelişiyor

• quote:

Gerçekten böle bir forvete sahip olduğumuz için kendimle gurur duyuyorum. Trabzonada teşekkür ediyorum. Şampiyonlar liginde gruplarda gol kralı ol ligde gollerini diz. Sen nasıl birşeysin böle ya

bizde seninle gurur duyuyoruz.sen olmasan Burak hala trabzondaydı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kaliteyi düşürmeyin lütfen adam bana özelden Burak'ı beğenmiyorum diye "sana küfretmemek için zor tutuyorum kendimi" yazmış.... herkes istediğin isever yapmayın komik olmayın....

• quote:

quote:

quote:

yav he he

Kusura bakma da hala bunları düşünebiliyorsan ya Burak'a kişisel bir antipatin var ya da futboldan zerre anlamıyorsun git tenis,voleybol falan seyret .

• quote:

Orijinalden alıntı: aLCoHoL111

quote:

quote:

quote:

yav he he

Kusura bakma da hala bunları düşünebiliyorsan ya Burak'a kişisel bir antipatin var ya da futboldan zerre anlamıyorsun git tenis,voleybol falan seyret .

ikisi de değil şampiyon....

• Keşke beşiktaş maçındada oynasaydı aslanda. Bide şunlara 2 tane ataydı ne çok konuşuyo bu fedacılar
  • Burağı sezon başından beri çok eleştiriyorum belkide en çok eleştirenlerden biriyimdir ama bugün verdiği mücadele benim için yeterli. Elinden geleni yapsın mücadelesini versin gol atmasada olur. Bundan sonra çok çok bariz yatmadıkça eleştirmeyeceğim burağı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sast

Burağı sezon başından beri çok eleştiriyorum belkide en çok eleştirenlerden biriyimdir ama bugün verdiği mücadele benim için yeterli. Elinden geleni yapsın mücadelesini versin gol atmasada olur. Bundan sonra çok çok bariz yatmadıkça eleştirmeyeceğim burağı

+1905

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.