Şimdi Ara

iPad Mini Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar ( ANA KONU ) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
872
Cevap
19
Favori
59.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: k_t_destek

quote:

Orijinalden alıntı: heisenberg34

quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkale

quote:

ipad mini 16gb alacam fakat şimdi mi alayım? yoksa daha sonra mı? ipad mini 2 retina çıkıcakmış mart ayında o çıkınca mini'nin fiyatı baya düşer diyorlar? bilen birisi varsa detaylı anlatır mı?

bence bekle tabi retinalısı çıkınca fiyatları düşer en az 150-200 tl istersen o fiyat farkına retinalı 1 gb ramlısını alabilirsin biriaz bekle

retinalı çıkınca biraz pahalı olur bütçe o kadar yok şuanlık ya, retinasız yeter diye düşünüyorum ve ilk defa apple bir cihaz kullanıcam retina farkını görmem diye düşünüyorum çoğu kullanıcılar öyle diyor eğer 600-650 lira bi fiyat olursa alırım.

2 ürünü yan yana koymadığın sürece sorun olmaz,teknoloji marketlerinde incele,ipad mini başlangıç için yeterli bence

çok teşekkürler hocam

rica ederim,bende ilk kez tablet alacağımdan araştırmalarım fazla şu sıralar,ama bu ürünü 600-650 ye bulmak zor olur,minimum 699 olur,ki 699 olsa hemen alacağım

retina ekran gelince hem kalınlık artacak hem fiyat,taşımazsan sorun yok ama bütçede az diyorsun

evet hocam o yüzden bütçe pek yok, evet bi aralar 699 liraydı sonradan 785 lira oldu alamadım neyse artık ipad mini 2 retinalısı gelince retinasızın 100-150 lira fiyatı düşer hemen kaparız

Retina gelse bile retinasız ilk etapta düşmeyebilir, o kadar emin olmamak lazım.

hocam 747 TL oldu vatan'da düşmeye başlıyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ipad mini 16gb alacam fakat şimdi mi alayım? yoksa daha sonra mı? ipad mini 2 retina çıkıcakmış mart ayında o çıkınca mini'nin fiyatı baya düşer diyorlar? bilen birisi varsa detaylı anlatır mı?

bence bekle tabi retinalısı çıkınca fiyatları düşer en az 150-200 tl istersen o fiyat farkına retinalı 1 gb ramlısını alabilirsin biriaz bekle

retinalı çıkınca biraz pahalı olur bütçe o kadar yok şuanlık ya, retinasız yeter diye düşünüyorum ve ilk defa apple bir cihaz kullanıcam retina farkını görmem diye düşünüyorum çoğu kullanıcılar öyle diyor eğer 600-650 lira bi fiyat olursa alırım.

2 ürünü yan yana koymadığın sürece sorun olmaz,teknoloji marketlerinde incele,ipad mini başlangıç için yeterli bence

çok teşekkürler hocam

rica ederim,bende ilk kez tablet alacağımdan araştırmalarım fazla şu sıralar,ama bu ürünü 600-650 ye bulmak zor olur,minimum 699 olur,ki 699 olsa hemen alacağım

retina ekran gelince hem kalınlık artacak hem fiyat,taşımazsan sorun yok ama bütçede az diyorsun

evet hocam o yüzden bütçe pek yok, evet bi aralar 699 liraydı sonradan 785 lira oldu alamadım neyse artık ipad mini 2 retinalısı gelince retinasızın 100-150 lira fiyatı düşer hemen kaparız

Retina gelse bile retinasız ilk etapta düşmeyebilir, o kadar emin olmamak lazım.

İlk çıktığında da 740'a satıldı Vatan'da. Şu an 700 TL'ye de bulunabiliyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

çok teşekkürler hocam

İlk çıktığında da 740'a satıldı Vatan'da. Şu an 700 TL'ye de bulunabiliyor..

hocam bi aralar 850 civarıydı sonra 800 oldu sonra indirimli 14 şubat sevgililer gününde 699 TL oldu şimdi ipad mini 2 retina çıktıklarını duyunca başa düşüş olur retinasız mini'nin hayırlısı bakalım

• İpad Mini Migrosta 799TL ama kalın kutulu yanında aynı cihaz ince kutulu 1000TL anlayamadım.
  • ipad mini 16 gb wifi siyah electro world 739 tlhttp://www.electroworld.com.tr/p/apple-ipad-mini-16gb-wifi-md528tu-a/
  • Vatan'ı anlayamıyorum.Tüm ürünlerde % 25 indirim var diyor,Apple ürünleri o indirimden muaf.

747 TL idi tekrar 795'e çıkmış
  • Ipad mini almak üzereyim ama şöyle bir çekincem var. Ios 7 cıktığında acaba tables kasılmalara baslar mı ya da destek konusunda sıkıntı yasar mı. Ama bir yandan da diyorum ki mini yle 5th jenerasyon ipod touch aynı çipset e sahip ve bu iki yeni ürünü apple kısa sürede gözden düşürmez. Siz ne düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: macpadman

Ipad mini almak üzereyim ama şöyle bir çekincem var. Ios 7 cıktığında acaba tables kasılmalara baslar mı ya da destek konusunda sıkıntı yasar mı. Ama bir yandan da diyorum ki mini yle 5th jenerasyon ipod touch aynı çipset e sahip ve bu iki yeni ürünü apple kısa sürede gözden düşürmez. Siz ne düşünüyorsunuz?

Sıkıntı olabilecek tek konu, 7. jenerasyon işletim sisteminin yüksek bellek gerektirmesi olabilir bence. Bugünden de yorum yapmak pek mümkün değil.
  • arkadaşlar takipteyim 700 tl gibi bir fiyata buldugumda anında sipariş geçecegim bulan arkadaşlar buradada paylaşşırlarsa seviniirm
  • arkadaşlar acil ihtiyactan (çünkü bundan sonra baska birşey aldım)
    sıfır hic kullanılmamıs ipad mini beyaz wi fiyi satıyorum
    1050 tlye kadar indim,

taylanddan apple satıcısından alınmıstır uluslararası garantisi mevcuttur faturası herseyi tam takır,
  • quote:

Orijinalden alıntı: actvist

arkadaşlar takipteyim 700 tl gibi bir fiyata buldugumda anında sipariş geçecegim bulan arkadaşlar buradada paylaşşırlarsa seviniirm

734 TL den aşağı görmedim,bende 600 lü rakamlara inmesini bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 1 Mart 2013; 18:51:28 >
  • Parafcard var ise eğer HB'den alındığında gayet uygun fiyata 469 TL ye ipad mini 16 gb wifi modeline sahip olabiliyorsunuz. Şöyleki:

100 TL Paraf Puan
    100 TL ilk ekstre indirimi
    100 TL HB hediye çeki
    30 TL Paraf günüm indirimi

toplamda 330 TL indirim sözkonusu. Cihazın fiyatı 799

sonuç olarak 799-330=469 TL
  • Migrosta gördüm 799 tl idi. 16 gb wifi.
  • androidden ipade geçecem mkv divxleri düzgün oynatır değil mi pc baglatıp dizi filmleri içine atip izliyebilirim değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

Parafcard var ise eğer HB'den alındığında gayet uygun fiyata 469 TL ye ipad mini 16 gb wifi modeline sahip olabiliyorsunuz. Şöyleki:

100 TL Paraf Puan
    100 TL HB hediye çeki

bu dedikleriniz nezamana kadar geçerli acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: photographerclown

quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

Parafcard var ise eğer HB'den alındığında gayet uygun fiyata 469 TL ye ipad mini 16 gb wifi modeline sahip olabiliyorsunuz. Şöyleki:

100 TL Paraf Puan
    100 TL HB hediye çeki

bu dedikleriniz nezamana kadar geçerli acaba

bakınız,
    http://www.hepsiburada.com/Liste/CustomProducts.aspx?eid=3832&m=1&bnrcamp=a.asldr.1.bank.praf
    http://www.hepsiburada.com/liste/CustomProducts.aspx?eid=3850&m=1
    http://www.parafcard.com.tr/Kampanyalar.aspx

• Hepsiburada zaman zaman 100 TL hediye çeki uygulaması yapıyor. Geçen aylarda iki kez karşılaştım. Ama sıkıntı hediye çekini kullanacağınız alışverişlerde kısıtlama olması. Market, altın, bebek bezi gibi her zaman ihtiyaç olan şeylerde hediye çeki kullanılamıyor. Bunu da gözöninde bulundurun.
  • hediye çeki zaten hemen gelmiyor.100 TL ise 50-50 olarak 2 ay içinde geliyor,boş iş yani
  • Hediye çekinin 50 TL'lik kısmı kılıf ihtiyacını karşılar en azından.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.