Şimdi Ara

iPad Mini Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar ( ANA KONU ) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
871
Cevap
19
Favori
59.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.n11.com/apple-ipad-mini-16gb-wifi-beyaz-md531tua-siyah-md528tua-P13250531

beyler bu linktekinden daha iyi bir fırsat elde edebilirmiyiz kaç kere farklı yerlerden niyetlendim fakat iptal ettim hem index&bilkom garantiliymiş , maximum kartla alacağım gelen puanlar ilede güzel bir kılıf alırım ne dersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: derhce

http://www.n11.com/apple-ipad-mini-16gb-wifi-beyaz-md531tua-siyah-md528tua-P13250531

beyler bu linktekinden daha iyi bir fırsat elde edebilirmiyiz kaç kere farklı yerlerden niyetlendim fakat iptal ettim hem index&bilkom garantiliymiş , maximum kartla alacağım gelen puanlar ilede güzel bir kılıf alırım ne dersiniz ?

Çok düşünmenin birşeye yaramadığını düşünerek şuan itibariyle siparişi vermiş bulunmaktayım , umarım bilkom garantili gelir cihaz

• 16 gb +4g en ucuz nerden bulunur arkadaslar ?
  • Mersin loom magazasindan 16 gb +4g 1120 fiyat aldim iyimidir ?
  • Ya arkadaşlar İzmir'de bugün bir çok yere baktım.
    Media markt =839TL
    Migro=799
    Bimeks=829
    Vatan=872...

Kısacası uygun bir fiyat bulamadım,hepsiburada ve world kampanyasıyla uyguna geliyo aslında 698Tl ye ama onuda başka bir ürünle kullandım

Kısacası 700Tl ye bulabileceğim varmı bir yer bildiğiniz bilkom cihazı ?

Hafta sonları indirimlerini mağazalara gidenler anlık fiyat aktarırsa yardımlaşmış oluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: caspento

Ya arkadaşlar İzmir'de bugün bir çok yere baktım.
    Media markt =839TL
    Migro=799
    Bimeks=829
    Vatan=872...

Kısacası uygun bir fiyat bulamadım,hepsiburada ve world kampanyasıyla uyguna geliyo aslında 698Tl ye ama onuda başka bir ürünle kullandım

Hafta sonları indirimlerini mağazalara gidenler anlık fiyat aktarırsa yardımlaşmış oluruz

2 hafta önce Balçova Agorada Loom dan iPad mini aldım 16gb Wifi 699 TL'ye çok uygun geldi bana fiyatı hemen aldım.
    Elmacıpazarı şirketinin Mağazası Bilkom etiketli Ürünler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozgurmac

quote:

Ya arkadaşlar İzmir'de bugün bir çok yere baktım.
    Media markt =839TL
    Migro=799
    Bimeks=829
    Vatan=872...

2 hafta önce Balçova Agorada Loom dan iPad mini aldım 16gb Wifi 699 TL'ye çok uygun geldi bana fiyatı hemen aldım.
    Elmacıpazarı şirketinin Mağazası Bilkom etiketli Ürünler.

Gidip bakıyorum hocam teşekkürler Ah bulabilsem 2 hafta önceki fiyatları...

Allaha şükür bütçe kısıtlı olduğundan değil ama ederinden fazla vermek insanın canını sıkıyor,kıyamıyorum,2 hafta önce 699 iken 799 vermek içime sinmiyor

Edit: Loom'a sordum ve 799 olmuş orada da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caspento -- 24 Temmuz 2013; 20:11:32 >

• caspento kullanıcısına yanıt
    Şans işte Hayırlısı ya bence acelen yoksa loom da bazen çok iyi oluyor fiyatlar..
  • Apple bir güzellik yapsada şunun fiyatını 300'e indirse tüm çin malı tabletleri piyasadan silse ne güzel olurdu.Daha sonra insanları alıştırınca fiyatını biraz arttırabilir :) Maliyetten fazlasıyla kurtarırdı eminim.
  • Erniuif kullanıcısına yanıt
    merhaba,
    cihazın garantisi nerdendir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erniuif

iPad mini 16 gb siyah sıfır 2 yil garantili, 610 lira, isteyen 1 kişiye yardimci olabilirim. Pm atabilirsiniz.

Bu halen geçerli mi hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • derhce D kullanıcısına yanıt
    ürünü aldınız mı? Bilkom garantili mi ?
  • Hayır hocam o zaman geçerliydi, arada böyle fırsatlar oluyor ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: makina_kafa

ürünü aldınız mı? Bilkom garantili mi ?

evet 1 günde teslim oldu ve bilkom garantili
  • quote:

Orijinalden alıntı: nagodtumu

Darty'de Axess'le 679'a geliyor.http://forum.donanimhaber.com/m_78525994/tm.htm#msglink_78525994

Teşekkürler Balçova mağazasından siyah renk aldım hemen son 1 adet kaldı ellerine arkadaşların bilgisine.
  • media markt ümraniye den ipad mini eğer kilolu bir arkadaşınız varsa 600 tl alabilirsiniz 16 gb ını. normal fiyatı 899 ama kilonuzun 2 katı hediye çeki verdikleri için 600 tl yakın bir fiyata aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

media markt ümraniye den ipad mini eğer kilolu bir arkadaşınız varsa 600 tl alabilirsiniz 16 gb ını. normal fiyatı 899 ama kilonuzun 2 katı hediye çeki verdikleri için 600 tl yakın bir fiyata aldım.

Arkadaşınız 150 kilomuydu ?
  • quote:

quote:

media markt ümraniye den ipad mini eğer kilolu bir arkadaşınız varsa 600 tl alabilirsiniz 16 gb ını. normal fiyatı 899 ama kilonuzun 2 katı hediye çeki verdikleri için 600 tl yakın bir fiyata aldım.

Evet ben120 o 150 di o çıktı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Evet ben120 o 150 di o çıktı

Maaşallah

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.