Şimdi Ara

Milan Baros

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Milan Baros : Bırakın vedalaşmak için son defa 1461 Trabzon maçında bu muhteşem taraftarın önünde maça çıkayım.

• Fazlasıyla hakediyor.. Golünü atıp öyle gidecek
  • bence böyle bir isteği varsa fatih terim kırmaz onu nede olsa kulübe 5 yıl boyunca hizmet vermiş bir oyuncu
  • bu adam bir kırmızı kart gördü FT sildi onu peki engin baytar Fatih Terim kusura bakmasın adamı harcadı şuan kadromuzda boşuna yatıp para alıyorsa tek suçlusu fatih terimdir
  • fatih hoca baros u kazanmak isteseydi eski baroşu hala izliyor olabilirdik..baros harcanacak adam değil be fatih hoca
  • Yahu konu acmadan once en azindan bir forumun ilk sayfasini kontrol edin. Copluge dondu burasi iyice...
  • Baros Fb maçındaki o direğe nişanladığı pozisyonu gol yapsaydı şu an hala kadroda görebilirdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: help21

bu adam bir kırmızı kart gördü FT sildi onu peki engin baytar Fatih Terim kusura bakmasın adamı harcadı şuan kadromuzda boşuna yatıp para alıyorsa tek suçlusu fatih terimdir

Senin o suc buldugun adam seni kume dusmeden kurtarip, takimi sampiyon edip cl'de gruptan cikardi!
  • Fb derbisinde keşke sahada olsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JDLN

quote:

bu adam bir kırmızı kart gördü FT sildi onu peki engin baytar Fatih Terim kusura bakmasın adamı harcadı şuan kadromuzda boşuna yatıp para alıyorsa tek suçlusu fatih terimdir

Senin o suc buldugun adam seni kume dusmeden kurtarip, takimi sampiyon edip cl'de gruptan cikardi!

ben fatih hoca kötü demedimkiSadece baroş konusunda tek suçlu dedim engine o toleransı gösteren hoca hamiti elmanderi kazanan hoca neden baroşu kazanmadı neyse artık hayırlısı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JDLN

quote:

ben fatih hoca kötü demedimkiSadece baroş konusunda tek suçlu dedim engine o toleransı gösteren hoca hamiti elmanderi kazanan hoca neden baroşu kazanmadı neyse artık hayırlısı

Bir bildigi vardir.Her gun oyuncularla degilsiniz ya? Antremanlar'da yeterli bulmuyordur formunu begenmiyordur.Antremanlar'da kendini gosteremeyen adami niye ilk 11e alsin hocam?

• bırakın gözünüzü seveyim tamam FT terim iyi hoca ama çok pis adam kayırıyor culio neden gitti madem baros kötüyse formsuzsa bugün sahaya çıkan adamlara bakınca aydına sabriye hamite elmandere tanıdığı şansı barosa oynatarak verseydi eminim baros form tutacaktı neyse herkesin bildiği kendine doğru FT terim Galatasarayla başarılardan başarılara koşsun başka derdimiz yok
  • A2 de oynayan genç bir futbolcu Milan Baroşa sorar Hangi takıma gideceksin?
    Milan Baroş: Ben ancak Denizbanka paramı çekmeye giderim. Evimin 150 metre yanında bir Denizbank var ve oraya gidip paramı alırım. Başka da bir yere gitmem

her yazılana inanıp aptal durumuna düşmeyin. Gs taraftarı zekidir yemeyin bunları
  • bu kadar kolay harcanacak adam değildi
  • fener başında 11de başlar kesin
  • Gecen seneki elmander, melo ve selçuğun yerinde yeller esiyor.
    Baros vasat fakat rakip defansı yıpratıcı yönünü bu aksamki maçta fazlasıyla kullanabilirdi.
    şu kadroda sercanın yerine, elmander baros ile baslamak çok daha mantıklı olacaktı.
  • Çok özletti kendini
    Galatasaray'a gelmiş en iyi golcü
    Kötü zamanımızda çok büyük işler yaptı kıymeti bilinmedi pek
    Burak'a kaldık şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk geldiğinde ne sevinmiştim be,ah o sakatlık olmasaydı...Çok ihtiyacımız var sana be baros

• Leblebi gibi gol atıyodu gol kralı olmuştu, Emre bitirdi kariyerini.
  • Emre adamın kariyerini bitirdi. O sakatlık olmasa 3-4 sene daha üst düzey futbol oynardı. En kötü döneminde bile 8 gol 9 asistlik performansla oynadı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.