Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (988. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.028
Cevap
139
Favori
3.055.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynen öyle kartı takıp starta bastıgımda sadece kalorifer açılıyor camlar calışmıyor ancak arabayı çalıştırırsam camlar acılıyor
  • ön farın arkasındaki yuvarlak kapağın contasını nereden bulabiliriz acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: legacy of kain

ön farın arkasındaki yuvarlak kapağın contasını nereden bulabiliriz acaba..

Bulamazisen bir şamrelden kes son çare.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legacy of kain

ön farın arkasındaki yuvarlak kapağın contasını nereden bulabiliriz acaba..

yedek parçacılarda satılmaktadır.
  • bende yakın zamanda aküde sorun oldu tüp alıyordum tüpcünün önünde kaldım.arkadaşa telefon açtım geldi arabasından aktarma yaptık.çalıştı gittim 150 tl akü aldım..
  • Arkadaşlar 4 lastik ihtiyacım var.
    Pirelli cinturato p1 kafama yattı sanki fiyat 150-160 arası değişiyor ne dersiniz.
    195*65*15

Birde jant buldummu .. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcil

Arkadaşlar 4 lastik ihtiyacım var.
    Pirelli cinturato p1 kafama yattı sanki fiyat 150-160 arası değişiyor ne dersiniz.
    195*65*15

Belki konu içinde konuşulmuş, bazı yöntemler daha önce bulunmuştur ama benim kullanmış olduğum 2004 model Dynamique HB'ye 195lik jant takılamamıştı.
    Bu konuyu iyi araştırın.

ayrıca araçların lastiklerini daha ince seçmek yol tutuşunu ciddi oranda azaltır.

Megane 'lerin ebatları 205 55 16dır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrenchPress

quote:

Orijinalden alıntı: mcil

Arkadaşlar 4 lastik ihtiyacım var.
    195*65*15

Belki konu içinde konuşulmuş, bazı yöntemler daha önce bulunmuştur ama benim kullanmış olduğum 2004 model Dynamique HB'ye 195lik jant takılamamıştı.
    Bu konuyu iyi araştırın.

ayrıca araçların lastiklerini daha ince seçmek yol tutuşunu ciddi oranda azaltır.

Megane 'lerin ebatları 205 55 16dır.

Slm.

Benim bildiğim iki tip jant kullanıldı 195 ve 205 modelleri.
    Bir sene olmadı daha alalı ama üstündekiler 195 .

Nasıl emin olabiliriz acaba aklıma kurt düşürdün şimdi. Mi acaba :)

• Expression da opsiyonel, Privilagede standart lastik : 205-55-R16 dır.
    Diğerlerinde 195-65-R15 tir.
  • Merhabalar,

araç almaya niyetlendim 2008 model 1.5 dCi Authentique buldum 118binde, araç gayet temiz. bu araçların fiyat aralığı ne düzeyde seyrediyor.
    birde ustaya göstericem ama nelere dikkat etmemiz gerekli?
  • Babam için otomatik bir araç bakıyoruz. Seçeneklerimizi aşağıda paylaşıyorum. Bütçemiz max 25.000 tl. Şanzıman sorunsuzluğu ve rampada performansı bizim için ön planda. Aslında megane 2 çok mantıklı bir seçim olacak ama BVA şanzıman konusunda genelde %30 olumlu %70 olumsuz yorum okudum. Seçenekleri yazıyorum,

Megane 2
    Focus 1
    Accent Era
    Toyota Sol
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray045

Merhabalar,

araç almaya niyetlendim 2008 model 1.5 dCi Authentique buldum 118binde, araç gayet temiz. bu araçların fiyat aralığı ne düzeyde seyrediyor.
    birde ustaya göstericem ama nelere dikkat etmemiz gerekli?

Geçen sene 2007 model olanı aldım km olarakta yakın 24.350 tl ye.
    Usta değilde servise göstermeni tavsiye ederim.Ben oyle yaptım 120tl verdim ama aklımda kalmadı.Servis herşeyi ok sorun yok dedi(iki kapı boyalı haric) yağ mağ filtre bilmem ne değişimini bile yapmadım hani genelde arac alınınca garanti olsun diye değişir ya bunlar.

Bakımı gelince değiştim hepsini.

Birazda şans işi ikinci el şansın açık olsun. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emres55

Babam için otomatik bir araç bakıyoruz. Seçeneklerimizi aşağıda paylaşıyorum. Bütçemiz max 25.000 tl. Şanzıman sorunsuzluğu ve rampada performansı bizim için ön planda. Aslında megane 2 çok mantıklı bir seçim olacak ama BVA şanzıman konusunda genelde %30 olumlu %70 olumsuz yorum okudum. Seçenekleri yazıyorum,

Megane 2
    Focus 1
    Accent Era
    Toyota Sol

düz vites olsa bu araçlardan hiç düşünmeden megane 2 derdim fakat otomatik olunca iş değişiyor.erayı hiç düşünmeyin ben size 2004 üzeri makyajlı civic öneririm
  • hondaya bir türlü ısınamadım. 2003 civic alana kadar 2008 megane 2 almak daha mantıklı geliyor..
  • Bugün hayatımda ilk kez yolda kaldım. Akşam üstü arabayı çalıştırdım. 5dk ilerledim. Bir yere uğradım arabayı park ettim. Sonra geldim bindim arabaya düğmeye bastım ve araba çalışmadı göstergeler yanıp söndü falan. Dedim aracın beyni sulandı ama sonradan anladım ki akü bitmiş Vurdurmayı denedik ama çalışmadı araba. Neyse bende kuzenleri aradım sağolsunlar geldirler kuzenin arabasından takviyeyle çalıştırdık arabayı. Gittim ve yeni akü aldım mutlu akü silver 72 amper 160 TL sizce fiyat nasıl? Bu arada değişen akü fabrika çıkışlı akü ve nerdeyse 6.5 yıl dayandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knnkpln

Bugün hayatımda ilk kez yolda kaldım. Akşam üstü arabayı çalıştırdım. 5dk ilerledim. Bir yere uğradım arabayı park ettim. Sonra geldim bindim arabaya düğmeye bastım ve araba çalışmadı göstergeler yanıp söndü falan. Dedim aracın beyni sulandı ama sonradan anladım ki akü bitmiş Vurdurmayı denedik ama çalışmadı araba. Neyse bende kuzenleri aradım sağolsunlar geldirler kuzenin arabasından takviyeyle çalıştırdık arabayı. Gittim ve yeni akü aldım mutlu akü silver 72 amper 160 TL sizce fiyat nasıl? Bu arada değişen akü fabrika çıkışlı akü ve nerdeyse 6.5 yıl dayandı.

gümüş alaşımlıdır ve yakın çıktı bu aküler ve ömürleri yıllar geçtikçe herkezi şaşırtacak diye düşünüyorum

• arkadaşlar istanbuldayım baska illerden de olmak üzere

2004/2006 model arasında full yada en azından sabitleyici yada 6 lı cd çaları olan 130000 km i aşmamış değişensiz dizel megan arıyorum fiyat özelden belirtebilirseniz sevinirim... teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: emres55

hondaya bir türlü ısınamadım. 2003 civic alana kadar 2008 megane 2 almak daha mantıklı geliyor..

5 yıl icinde neler degısıyor neler kesınlıkle yuksek model almak daha mantıklı....
  • ford 1 ile megane 2 arasında kalmıştım bu yüzden megane 2 de karar kıldım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

arkadaşlar istanbuldayım baska illerden de olmak üzere

2004/2006 model arasında full yada en azından sabitleyici yada 6 lı cd çaları olan 130000 km i aşmamış değişensiz dizel megan arıyorum fiyat özelden belirtebilirseniz sevinirim... teşekkürler

bu modelde bu km de benzinlisi bile çok çok zor iken siz dizel arıyorsunuz kolay gelsin bu arabaların kötü yönü de az yaktığı için km leri çok fazla oluyor bu yüzden temizini bulmak çok zor oluyor.aradığınız model aralığında meganeın en donanımlı ve malzeme kalitesi,konforu vs. yüksek olan yıllarıydı temiz dek gelirse de 3-5 e bakmadan kaçırmayın

• 
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.