Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (673. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.027
Cevap
139
Favori
3.055.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NacromantiA

2004 model 40 bin km megane 2 sedan faz1 birşeyler yapmaya çalıştık inş beğenirsiniz :D ama daha çok eksiği var angel far , ufak bir spoiler , jant işine girmek istemiyorum performans filan düşürüyo direksiyon hakimiyetini azaltıyo filan diyolar

MEGANE II BÖLÜMÜ

Çıtalar boyalı ve arka stoplar değişmiş. Çok temiz görünüm elde edilmiş. Eski Mardin'de iyi dikkat çeker bu araç

• mardinli olduğumu nerden biliyon yaw :D çok dikkat çekiyo ama çok eksiği var daha bi tane daha megane alacam 2 gün sonra 2 bin motor olacak ama bu
  • arkadaşlar tekerden taş falan sıçramasın diye bizim araçlarda çamurluğa yapışan bantların yenisini nerden alabilirim? Benim araçtaki geçen yıkamacıda dikkat ettim suyla biraz açılmaya başladı. Söktürüp yenisini taktırmak istiyorum.
  • 2 ay oldu alalı. çok memnunum... bence ucuza aldım... iki servis de inanamadı fiyatına.
    kısmet işte.
    iki eksiğim var
    sol arka kapı camının üstündeki yolcu el tutma kulp zamazingosu.
    ve arkabagaj kapağı içindeki halı döşeme.

neyse 72000 de aldım 2008 privilage 1.5 DCI 100 BG dizel otomatik.
    5,5-6 yakıyor istanbul tarfiğinde... bir depo ile 1200-1100 km yaptım uzun yolda 90-100 km ile
    60.000 de trigeri değişmiş serviste değil.

dediğim gibi Allah bozmasın herşey iyi...
    farları ve sisleri xenon yapmayı düşünüyorum. ne dersiniz?
    bir de yağ değişimi yaklaşıyor borpower koymayı istiyorum tavsiye eder misiniz?
    bu da fotosu
     MEGANE II BÖLÜMÜ
     MEGANE II BÖLÜMÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unicornist -- 20 Haziran 2011; 19:46:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NacromantiA

mardinli olduğumu nerden biliyon yaw :D çok dikkat çekiyo ama çok eksiği var daha bi tane daha megane alacam 2 gün sonra 2 bin motor olacak ama bu

Bir fotografta Sakıp Sabancı ve Dilek Sabancı Kent Müzesi dikkatimi çekti Güzel yer...
  • araç güzel güle güle kullanın...
  • teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

arkadaşlar tekerden taş falan sıçramasın diye bizim araçlarda çamurluğa yapışan bantların yenisini nerden alabilirim? Benim araçtaki geçen yıkamacıda dikkat ettim suyla biraz açılmaya başladı. Söktürüp yenisini taktırmak istiyorum.

servislerden alabilirsiniz çok pahalı birşey değildi teki 20 tl olması lazım görüntü açısından ikisinide değiştirirseniz daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: unicornist

2 ay oldu alalı. çok memnunum... bence ucuza aldım... iki servis de inanamadı fiyatına.
    kısmet işte.
    iki eksiğim var
    sol arka kapı camının üstündeki yolcu el tutma kulp zamazingosu.
    ve arkabagaj kapağı içindeki halı döşeme.

neyse 72000 de aldım 2008 privilage 1.6 100 BG dizel otomatik.
    5,5-6 yakıyor istanbul tarfiğinde... bir depo ile 1200-1100 km yaptım uzun yolda 90-100 km ile
    60.000 de trigeri değişmiş serviste değil.

dediğim gibi Allah bozmasın herşey iyi...
    farları ve sisleri xenon yapmayı düşünüyorum. ne dersiniz?
    bir de yağ değişimi yaklaşıyor borpower koymayı istiyorum tavsiye eder misiniz?
    bu da fotosu
     MEGANE II BÖLÜMÜ
     MEGANE II BÖLÜMÜ

aracınız maaşallah çok hoş özellikle jantlar çok hoşuma gitti.yalnız dizeller 1.5 tir

• 1.5 haklsiniz yanlis yazdim dalginlikla jantlar ve lastik benim secimim
  • arkadaşlar benim başım meganII'lerdeki kronik sorunlar ile dertte...
    geçen sene 2003 megan 2 hb 1.6 dinamik triptonik altım 92000 de idi.
    bu bir yıl içerisinde kendi keyfi yaptığım (keyfi dediğim güvenlik) balata, ön takım ve 4 lastik değiştirmiştim.
    Bunlara ilaveten
    açı kaydırıcı :650 tl
    zemberek :450 tl
    ve şimdi yeni arıza yapan elektro vana modulü (basınç kaptörü) arızalandı (triptonik vites te yağ basıncını ayarlıyormuş) : 600 tl gözüken
    Bi arabanın bir yılda bu kadar arızalanması mümkün mü? (aracım komple yetkili servis bakımlı benden önceki sahibi her şeyde yetikili servise götürmüş, tüm faturaları da mevcut. ) Yoksa Meganlarda 90binden sonra mı bu arızlar başlıyor? O kadar masraf yaptıktan sonra da aracı satasım gelmiyor hali ile.
    Şimdi arkadaşlar başıma gelebilecek başka kronik sıkıntı var mı?
  • eksantrik kam mili kaptör bu arıza bütün megane 2 lerde var ben 2 kere değiştirdim o parçayı
  • ben de bugün otomatik vites geçişleri sırasındaki vuruntu için servise girdim.
    tam aksın ortasındaki bir parçada aşınma ve bollaşma tespit edildi.
    sıyırmasının an meselesi olduğu tespit edildi.
    parça tek olarak satılmıyormuş 610+kdv ye bir tekerden bir tekere değişiyormuş.
    tornacı dayım var çok güvenirim sanatına, bana parçayı yaptı
    yarın takacağım... maliyeti söylemiyeyim.
    parça fiyatlarındaki uçurumlara sinir oluyorum bu arada.
    arka stop 60-70 TL
    ön sis 147 TL !!!
    arka kapı cam üstü yolcu elcik 62 TL
    paspas 130 TL
    şöför tarafı cam üstü gözlük kabı 155 TL

• Megane2'nin parçaları gerçekten çok pahalı arkadaşlar ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: unicornist
    şöför tarafı cam üstü gözlük kabı 155 TL

Nasıl bir soygundur bu. Sanki gözlüğüyle beraber veriyorlar
  • bu megan beni hasta ediyor her an sanki bir yerinden arıza vercekmis gibi geliyor,aracım triptonik vites vites kutusunu kontrol ettirin diye uyarı verdi aracı acıp kapattıım uyarı kayboldu birdaha cıkmadı bazan bu megan2 yi yakasım geliyor...
  • rkadaşlar davulumbaz içndeki fara ulaşan kapaklarım düşmüş parçayı hurdacılar dışında nerden bulabilirim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: saruhan33

bu megan beni hasta ediyor her an sanki bir yerinden arıza vercekmis gibi geliyor,aracım triptonik vites vites kutusunu kontrol ettirin diye uyarı verdi aracı acıp kapattıım uyarı kayboldu birdaha cıkmadı bazan bu megan2 yi yakasım geliyor...

Ewet bazen cep telefonu sapıtınca aç kapa yap düzeliyor.
  • arkadaşlar bendeki kalkışlardaki problem düzeldi özel ustam filtreleri degiştirdi çakı gibi oldu araba titreme kalmadı yokuşta vs vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

rkadaşlar davulumbaz içndeki fara ulaşan kapaklarım düşmüş parçayı hurdacılar dışında nerden bulabilirim....

3-4 gün önce 7 liraya almıştım yetkili parçacıdan Ankara şaşmazda
  • 
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.