Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.027
Cevap
139
Favori
3.055.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar arabayı servise götürdüm ve ne iLE karşılaşayım plakayı kontrol ettirdim araba en son mart 2006 da servise girmiş ve 106000 km de imiş.Şu an ki km si 75000 yani adam km i indirtmiş.bende VAZGEÇTİM.aklımda bir kaç araba daha vardı onların plakalarına da baktırdım onlarda düşürmüşler.yani arabanızı almadan önce SERVİS e götürün.iyi akşamLar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hugolina

peugeot 206 1.6 quicksilver kullanıorum su an 2side fransız yani kardes diebiliriz
    amacım yıkıcılık deil
    tekrardan özür dilerim bi anda öle oldu gecirdiim kaza geldi aklıma

Bu kadar sorundan sonra elbette nefret etmen doğal ama sebeblerini açıklamayınca insan yanlış anlıyor.
  • Debriyaj sıyıran çok oluyor mu? 2 sayfa önce bi arkadaş ücretini sormuş. Valla emin değilim ama galiba 1100YTL civarına geliyordu sanırsam. Çok iyi hatırlamıyorum yanlış olabilir :)
  • Bu insanlar yokmu. Ben senin yerinde olsam arabayı satan kişiye sonucu söylerdim, bakalım nasıl tepki verecek. Böyle insanlara söyleyecek laf bulamıyorum. Aynı durumla karşılaşsam heralde satıcıya fazladan km leri ödetirdim!!!!......

quote:

Orjinalden alıntı: extanbul

Evet arkadaşlar arabayı servise götürdüm ve ne iLE karşılaşayım plakayı kontrol ettirdim araba en son mart 2006 da servise girmiş ve 106000 km de imiş.Şu an ki km si 75000 yani adam km i indirtmiş.bende VAZGEÇTİM.aklımda bir kaç araba daha vardı onların plakalarına da baktırdım onlarda düşürmüşler.yani arabanızı almadan önce SERVİS e götürün.iyi akşamLar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: red_power

quote:

Orjinalden alıntı: hugolina

peugeot 206 1.6 quicksilver kullanıorum su an 2side fransız yani kardes diebiliriz
    amacım yıkıcılık deil
    tekrardan özür dilerim bi anda öle oldu gecirdiim kaza geldi aklıma

Bu kadar sorundan sonra elbette nefret etmen doğal ama sebeblerini açıklamayınca insan yanlış anlıyor.

efet sende haklısın bodozlamasına girmisim konuya:)))
    clio 2 nin modifiyesi zor oluomu???

• merhabalar ben de uzun süren kararsızlıktan sonra 36000ytl ye dci prv sedan aldım 2006 model 20000 km de sıfırını 43e bıraktılar(2006 nisanda 38e kadar düşürebilmiştim) bana aradaki farka değmezmiş gibi geldi.alırken iki yetkili servise kontrol ettirdim araç orjinal bakımları yapılmış bi sorun yok dediler artık araştırmaktan da yorulduğum için almaya karar verdim
    rahatsız olduğum nokta servislerin normal demesine rağmen önceki dizel clioda bulunmayan turbo sesi
    2000 deviri geçince ıslık sesine benzer bir ses geliyor sizin araçlarınızda da bu ses varmıdır? çıkan turbo arzalırını duyunca tedirgin oluyorum yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: oozzi

merhabalar ben de uzun süren kararsızlıktan sonra 36000ytl ye dci prv sedan aldım 2006 model 20000 km de sıfırını 43e bıraktılar(2006 nisanda 38e kadar düşürebilmiştim) bana aradaki farka değmezmiş gibi geldi.alırken iki yetkili servise kontrol ettirdim araç orjinal bakımları yapılmış bi sorun yok dediler artık araştırmaktan da yorulduğum için almaya karar verdim
    rahatsız olduğum nokta servislerin normal demesine rağmen önceki dizel clioda bulunmayan turbo sesi
    2000 deviri geçince ıslık sesine benzer bir ses geliyor sizin araçlarınızda da bu ses varmıdır? çıkan turbo arzalırını duyunca tedirgin oluyorum yardımcı olursanız sevinirim

Dostum hayırlı olsun kazasız belasız günlerde binersin inşallah

• Dostum hayırlı olsun güle güle kullan.
    Birde megane 2 1.5dci kullananlara bir sorum var;60.000km bakımınız nekadara mal oldu bilgi verirseniz sevinirim
  • quote:

merhabalar ben de uzun süren kararsızlıktan sonra 36000ytl ye dci prv sedan aldım 2006 model 20000 km de sıfırını 43e bıraktılar(2006 nisanda 38e kadar düşürebilmiştim) bana aradaki farka değmezmiş gibi geldi.alırken iki yetkili servise kontrol ettirdim araç orjinal bakımları yapılmış bi sorun yok dediler artık araştırmaktan da yorulduğum için almaya karar verdim

merak etme ıslık sesi çıkmaması normal. Ara sıra duyuluyor ıslık sesi. Bende 2000 motor 406 da ıslık sesi duyuyordum(Hemde ne ıslık sesi:)). Megane heralde ıslık çalmayı bilmiyor.

• Ben de birşey sorayım.
    Şu ara arabamı satmayı düşünüyorum.

2005 Model HB 1.6 PAKEXE2+Cam Tavan var.

Ne kadar eder şu ara bu araba bilgisi olan var mı?
    Yeni araba alan arkadaşlar sanırım biraz bilgi sahibidirler bu konuda.
  • arkadaşlar bende megane 2 hb dci 2006 model bi araç alıyorum.nasıldır,iyimidir bilmiyorum müşterimindi,25500 e alıcam araç 28500 km de . hayırlısı olsun bana bakıcas artıkın.ii akşamLar.
  • 36000ytl ? 2. el? e yok artık:) piyasa canlanmış desenize

quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: Araneida

36000ytl ? 2. el? e yok artık:) piyasa canlanmış desenize

quote:

bence 2.ele kesinlikle verilmeyecek bir meblağ bu fiyata zaten bu aracın bile sıfırlarını alabiliyosunuz,olmadı başka birçok markanın dizel veya benzinli birçok sıfır aracı alabiliyosunuz.kanaatimce verilmesi gereken en yuksek meblağ 33tür.ama alan arkadaş sanırım bu aracı almış zaten,bizede hayırlı olsun demek düşer...saygılar

• teşekür ederim arkadaşlar.
    fiyatın yüksekliğine katılıyorum ancak bu zamanda sıfırı privll. versiyonu için 43 den aşağıya bulamadım. benim niyetim de sıfır almaktı, bu aracı 2006 şubat sonunda makyajlandığından beri takip ediyorum ancak sıfırı için bulabildiğim en düşük fiyat 2006 nisan kampanyalarında 38.Kredi faizleri de düşüktü ama benim dışımda sebeplerden dolayı alamadım. ikinci elde de fazla şansım yok İzmirde sadece iki araç bulabildim biri sunroof vardı son 37,5. diğeride aldığım araçtı ağustos trafik çıkışlı 20000 km de bakım dahil son 36ya indirebildim 2004 sembolü de 16 ya saydırdık 60000 bakımı gelmişti lastikler bitikti. istanbul fiyatlarına da baktım pek farklı değil 2006 sportway diseller bile şu an 30 civarında. böyle düşününce çok fazla gelmedi fiyat zaten privl versiyon da çok bulunmuyor ikinci elde.hatta aynı hafta (şubat tatilinde) arkadaşıma da aldık 2004 dinamik 45000 km de 24000e bunlar iki üç ay öncesi 21-22 ye gidiyordu

• arkadaşlar megane2 lerde boya kodunu nerden bulabiriz ?

şunu alıp denemek istiyorum tamponda

http://www.otopol.com/product_info.php?cPath=5992_5070_50720&products_id=100537

6milyon denemeye değer :)

bu arada benim aracım ruhsataa "A. Bej" diye geçiyor, ama griye benziyor =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi specops -- 15 Şubat 2007; 15:27:56 >
  • quote:

arkadaşlar bende megane 2 hb dci 2006 model bi araç alıyorum.nasıldır,iyimidir bilmiyorum müşterimindi,25500 e alıcam araç 28500 km de . hayırlısı olsun bana bakıcas artıkın.ii akşamLar.

yok artık daha neler =)
  • quote:

arkadaşlar bende megane 2 hb dci 2006 model bi araç alıyorum.nasıldır,iyimidir bilmiyorum müşterimindi,25500 e alıcam araç 28500 km de . hayırlısı olsun bana bakıcas artıkın.ii akşamLar.

HArbiden fiyat çok iyi bence kaçırma.Şimdiden hayırlı olsun
  • kolay gelsın arkadaslar ben bıse sormak ıstıyorum bu makyajlanan meganelarda merceklı far kullanılmıs ve mp3 clar eklenmıs bayıye gıttıgımızde xenon farlı olan paketı almanıza gerek yok zaten mp3 calıyor 6 tane cdyı ne yapacaksınız demıstı haklıda ortalama 100 sarkı desek 6*100=600 sarkı ederki neler var aklında bıle tutamassın, ancak ben xenon ıstıyorum bu merceklı fara beyaz ampullerden takılabılıyormu taksak xenon gıbı olurmu
  • Arkadaşlar arabamı alalı 4 ay oldu ilk defa başıma geldi yağmurlu hacada arka sileceğim bir müddet çalıştı sonra çalışmadı sigortası yanmıştır dedim bir müddet sonra geri dönerken çalışmaya başladı ve bunu bir kaç kez daha yaptı bu nomal mi benim arabamdamı bi problem var
  • quote:

Orjinalden alıntı: ansmen

Arkadaşlar arabamı alalı 4 ay oldu ilk defa başıma geldi yağmurlu hacada arka sileceğim bir müddet çalıştı sonra çalışmadı sigortası yanmıştır dedim bir müddet sonra geri dönerken çalışmaya başladı ve bunu bir kaç kez daha yaptı bu nomal mi benim arabamdamı bi problem var

Benim silecekte bir tam bir yarım tur çalışıyordu. Bilgisayara bağladılar bir sorun gözükmüyordu , ilk servis sorunu anlamadı . Diğerinde tekrar yazılım attılar olmadı. Kumanda eden elektronik parça garantiden değişmişti. İnşallah bir daha yapmaz ama sigorta veya başka mekanik bir parça arızalı değilse bahsettiğim şey olabilir. Silecek motorunda temassızlık gibi birşeye bakamadılar çünkü bagaj kapağı içindeki motorun olduğu plastik kısım perçinliydi, zaten ondan da değilmiş. Geçmiş olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taris1 -- 16 Şubat 2007; 3:22:01 >

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.