Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.028
Cevap
139
Favori
3.055.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya bugün kontrol ettim bendede taban sorunu varmış meğersem.Aynen kapı altlarında kısımdan döşeme ler fırlamış elimle tekrar içine sıkıştırdım ama olcak gibi değil hemen bu hafta içi servise gitmek lazım
  • az önce bayiye fiyat sordum sedan 28300 lira hemen teslim. 1200 lira bayi kendi payından 1000 lirada öğretmen indirimi varmış. 2007si bu fiyatken 2004ü(çoğunluğu 2003 çıkışlı unutmayın) 18-19 arası olması gerek bence ama internette nedense araba sahipleri uçuyor 2004 otantik 1.4 e 25 isteyen var biri bu fiyata o 2004ü alırsa ya o adam delidir yada parayı vermicek dolandırıcıdır bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustik61 -- 8 Aralık 2006; 18:03:26 >
  • 9 yaşından küçük otomobiller vize yaptırmıyor diye biliyorum. tüp taktırınca 2-3 yaşında bi megane 2 ye iki yılda bir vize yaptırmak gerekiyormu, vergide bi değişiklik oluyormu cevap verirsen sevinirim teşekkürler
  • 28.300 ytl Sıfır ve makyajlı bir megane için cidden fazla bir para değil bence.Bu verdiğin fiyat 1.4 aut modeli dimi.???
  • quote:

Orjinalden alıntı: red_power

Ya bugün kontrol ettim bendede taban sorunu varmış meğersem.Aynen kapı altlarında kısımdan döşeme ler fırlamış elimle tekrar içine sıkıştırdım ama olcak gibi değil hemen bu hafta içi servise gitmek lazım

git servise bakalım ne diyecekler paylaşırsın artık bizimle
  • selamlar..aranızda benzin işgi yanmaya basladıktan sonra ortalama kac km daha gider,bilen ya da deneyen var mı?ayrıca on farı kendim degiştirme sansım olur mu?
  • evet 1.4 otantik hemde sedan üstelik bu urfa bayisinin fiyatı istanbul ankara gibi büyük şehirlerde dahada aşağı bi fiyat bulunabilir ben ikinci el 2004 sedan düşünüyordum ama bu fiyatı görünce insan neden sıfır almıyim ki demiyor değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustik61 -- 8 Aralık 2006; 22:37:48 >
  • 2004 model megane almayı düşünüyorum nelere dikkat etmem gerekir sonuçta 3 yaşında kilometresi en fazla kaçta olmalı 110-120 binde exutuve 3 paketli 1.6 dinamik bi araç var 23000e nette motor bitmişmidir sizce kullananlar bi fikir verebilirmi.....
  • En yakın zmanda hatta yarın servise gidip randevu alıcam.Hem bu taban olayını hemde bir kaç tıkırtı var oınları hallettiricem.Gelişmelerden haberdar ederim
  • Dostum genelde 40-50 km arası gider ama zorlamamak lazım fazla.Zaten benzin ışığı yandığı zmaan ikaz sesinden hemen sonra kalan yakıta bakarsan kaç km kaldığını kısa bir süre gösterir.
    quote:

Orjinalden alıntı: cauchyhua

selamlar..aranızda benzin işgi yanmaya basladıktan sonra ortalama kac km daha gider,bilen ya da deneyen var mı?ayrıca on farı kendim degiştirme sansım olur mu?
  • bende geçen sene senin gibi 2003-2004 arası bişeyler bakıyordum
    bikaç ay bakındıktan sonra sene sonuna doğru 25 milyara 2006 model sıfır HB buldum
    o dönemlerde 2004-2005 lere falan 21-23 milyar arası fiyat veriyorlardı
    hiç aklımda yokken sırf bu yüzden gidip sıfır araba aldım :)

quote:

Orjinalden alıntı: mustik61

evet 1.4 otantik hemde sedan üstelik bu urfa bayisinin fiyatı istanbul ankara gibi büyük şehirlerde dahada aşağı bi fiyat bulunabilir ben ikinci el 2004 sedan düşünüyordum ama bu fiyatı görünce insan neden sıfır almıyim ki demiyor değil
  • arkadaşlar 1HAFTA İÇERİSİNDE SIFIR MEGANE PRİVELİGE ALICAM OYAKTAN YA HB YADA SEDAN SİZCE HANGİSİ HB BİRAZ DAHA UCUZ
  • krdş selam öncelikle çok doğru bir seçim yapmışsın.bende eylülde aldım expression modeli benimki.almak gibi bir niyetin varsa sana yardımcı olabilirim.neziroğlu satış müdürü okay uğursal yakın dostum.istersen bi gün gideriz brbr bi fiyat alırız.çünkü eylülde bana hatcback fiyatına sedan verdi.oldukça yardımcı olur bana.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre000

arkadaşlar 1HAFTA İÇERİSİNDE SIFIR MEGANE PRİVELİGE ALICAM OYAKTAN YA HB YADA SEDAN SİZCE HANGİSİ HB BİRAZ DAHA UCUZ

ben dizel tercih ettim
    tip açısından problemin yoksa HB güzel ama 2. elde sedan daha iyi
    birde HB ler Fransa ve ispanya da üretiliyor Fransa üretimileri ispanya üretimlerine göre daha kaliteli
  • quote:

arkadaşlar 1HAFTA İÇERİSİNDE SIFIR MEGANE PRİVELİGE ALICAM OYAKTAN YA HB YADA SEDAN SİZCE HANGİSİ HB BİRAZ DAHA UCUZ

alacaksan hb al bence bende hb var 2005 sedan kadar problem yaratmıyo benim araba authentic en yakın arkadaşımda sedan dinamic full+full var ordan biliyorum yol tutuş açısından olsun hb derim ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: highjacker

bende geçen sene senin gibi 2003-2004 arası bişeyler bakıyordum
    bikaç ay bakındıktan sonra sene sonuna doğru 25 milyara 2006 model sıfır HB buldum
    o dönemlerde 2004-2005 lere falan 21-23 milyar arası fiyat veriyorlardı
    hiç aklımda yokken sırf bu yüzden gidip sıfır araba aldım :)

quote:

Orjinalden alıntı: mustik61

evet 1.4 otantik hemde sedan üstelik bu urfa bayisinin fiyatı istanbul ankara gibi büyük şehirlerde dahada aşağı bi fiyat bulunabilir ben ikinci el 2004 sedan düşünüyordum ama bu fiyatı görünce insan neden sıfır almıyim ki demiyor değil

en iyisi sıfır abicim alabiliyosan sıfır alacaksın kontağa ilk sen basacaksın pardon düğmeye derdin tasan olmaz sıfır arabada

• quote:

Orjinalden alıntı: red_power

En yakın zmanda hatta yarın servise gidip randevu alıcam.Hem bu taban olayını hemde bir kaç tıkırtı var oınları hallettiricem.Gelişmelerden haberdar ederim

ok bekliyoroz
  • quote:

HB daha ucuz evet ama baktığımdada bence araç değil yani kasayı beğenmiyorum. Ama oto dergilerinin yaptığı testlerede hb yüksek hızlarda arkası savruluyormuş tabii ki sedan da bu sorun yok.
    bende dynamiqe_1,6_16V var ve tavsiye ederim sedanı. en azından bagajlarına bak iç hacmine bak, bi de öyle düşün olayı, çünkü önemsizmiş gibi gözüküyorsada iç hacim ve bagaj çok önemli bence. tatile çıktığında lazım oluyor rahatlık yani.
  • bence kilometre de cok fiyatta 20-21 civarı bulabilirsin o kilometrede aracı
  • Sonuç olarak HB ve sedan olayı zevklere göre değişir ama bence görünüş olarak HB daha spor ve hoş görünüyor
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.