Şimdi Ara

bu nasıl bir balıktır yaratık gibi (kaynak gösterildi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
79
Cevap
0
Favori
2.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://images2.jokaroo.net/videos/alienfish.wmv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greenn -- 3 Mayıs 2006; 10:08:58 >

• Ben bunu yüzerken görmediğim sürece balık olduğuna inanmam.. Fake olduğunu düşünüyorum..
  • cacık...
  • lahana dolması o
  • Bir vatoz türü.. Abartılacak birşey olduğunu sanmıyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Piêr Dé Sans

lahana dolması o

ya arkadaşlar bir çok balıkçıya bu linki verdim hiçbiri inanmadı.Aslında ben de birkez daha dikkatli izleyince saçma bişe olduğunu geç de olsa anladım

• quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Bir vatoz türü.. Abartılacak birşey olduğunu sanmıyorum..

vatozların kaburgaları var mı?
    Çok vatoz gördüm.Vatozların kuyruğu boşta durduğunda öyle odun gibi kalmaz.Sarkar.Ayrıca vatozların kanatları geniştir bu video daki gibi kısa değil.Vatozların kafasında öyle murç gibi çıkıntı olmaz ve gözleri bu şekilde değil.Adamlar resmen maket yapmış.İnsan balık karışımı sen vatoz türü diyosun.
  • ya bu hayvan ters duruyor ondan insana benziyor. göz diye baktığımız şeyler aslında burun delikleri. yani hayvanı sırt üstü yatırmışlar. yok mu aranızda su ürünleri mühendisi. ondan da bi yorum alalım
  • Nükleer artıkları denize atmışlar, sonra vatoslar mutasyona uğramış..

yakında örümcek adam, süperman, batman, mmiss america, akrep adam, resimleri çıkarsa hiç şaşırmam..

çoook büyük bir olasılıkla genleri ile oynanmış fakat bir şekilde laboratuvar kaçkını bir sürü mutant dolaşacak yakında aramızda..

töbe, töbe.. haşaaaaa.... başımıza taş yağacak...

yobazlar nerede yobazlar... 1-2 satır da onlar döktürse.... eksik kaldılar.. ahanda şimdi gelmezlerse ne olayım.......

eli kulağındadır..

• Eft.Ben Su Ürünlerinde Okuyorum.Cok Fazla Vatoz Türü Gösterdiler.Ama Hiçbirini Kafasında Öle Bi Çıkıntı Yoktu.Yarbayında Dediği Gibi Kanatları Daha Büyük Olur Ve O Şekilde Gözleri Olmaz...
  • Ya ne vatozu ya bu bildiin maket bende güzel sanatlarda okumuyorum ama bunun kuyruğundan belli maket olduğu bi de aşırı komik olmuş..
  • Şok Şok

Kartal da bir bahçede yakalanan baykuş görenleri dehşete düşürdü.İlk bakışta yüzü insanı andıran baykuşun sırrı hala çözülemedi

• quote:

Şok Şok

Kartal da bir bahçede yakalanan baykuş görenleri dehşete düşürdü.İlk bakışta yüzü insanı andıran baykuşun sırrı hala çözülemedi

ismi ne bu kuşun.

• quote:

Şok Şok

Kim la bu senmisin.?

• Ne bileyim haberlerde izledim demin

Kaynak

http://www.bunudahaoncegormustum.com/haberler/arsiv.aspx=?4449223/haberno=?44.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piêr Dé Sans -- 2 Mayıs 2006; 14:56:43 >
  • ben çözdüm pier bu olsa olsa bıyıklı baykuş olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greenn -- 2 Mayıs 2006; 14:59:08 >
  • Maket olması da muhtemel ancak çoğu haber kanalının şok-flash başlıkları altında bu habere yer vermeleri benim vatozlar hakkında senden daha az şey bilmemden çok daha korkutucu değil mi?..
  • Gördüğünüz gibi haber yapmak sorun değil.İki dakkada meşhur oldum

Ya saviar haber kanalları seda sayan la nihat doğan ayrıldı diye 1 hafta haber yaptı Onlara malzeme ver anında çıkarsınlar kanala.Profesyonel bir fotoşop çu bir resmi montajlar işte size bilmem kimin gizli resmi diye satar anında manşet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piêr Dé Sans -- 2 Mayıs 2006; 15:00:21 >
  • atv haberde görmüştüm
  • [Deleted by Admins]
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.