Şimdi Ara

METAL GEAR SOLİD 5 THE PHANTOM PAİN (XBOX ONE ANA KONU)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
1
Favori
5.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  METAL GEAR SOLİD 5 THE PHANTOM PAİN  (XBOX ONE ANA KONU)

Geçtiğimiz seneyi The Last of Us gibi büyük bir bombayla kapatan Video Game Awards'da oldukça ses getirecek bir oyunun duyurusu yapıldı. İlginç videosuyla birlikte The Phantom Pain, VGA'da oyuncuların karşısına çıktı.

The Phantom Pain'in video sırasında onlarca farklı soruyla karşılaşıyoruz. Nelerin olup bittiğini bilmeyen karakterimiz, çıktığı komadan sonra yorgun ve bitkin bir şekilde hastaneden kaçmaya çalışıyor. Şov sırasında herhangi bir bilgisine erişemediğimiz bu oyun, Moby Dick Studios tarafından geliştiriyor. Ayrıca Twitter'dan gelen bilgilere göre The Phantom Pain, gelecek nesil konsollar için yapım aşamasında.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-VGAdan_Yeni_Nesil_Oyun_Duyurusu_The_Phantom_Pain-33068.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 10 Haziran 2013; 21:20:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ilk iki resim The Phantom Pain'e ait en alttaki üçüncü küçük resimde malum MGS deki Volgin karekteri . Dikkatli baktığımızda ikinci resim üçünçü resimdeki Volgin karekterine nekadar çok benziyor.

Acaba Kojima Moby Dick Studio suna "The Phantom Pain" adlı oyun için destekmi verecek. Sadece kendime kendime sesli düşünüyorum.

METAL GEAR SOLİD 5 THE PHANTOM PAİN  (XBOX ONE ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 8 Aralık 2012; 9:42:44 >

•  METAL GEAR SOLİD 5 THE PHANTOM PAİN  (XBOX ONE ANA KONU)

• Şuan için kimse önemsemesede yakında bir çok oyun sever ne ile karşı karşıya olduğunu anladığında durum ziyadesiyle değişecek :)

Arkadaşlar boşuna demedim The Phantom Pain adlı bu oyun MGS 5'in taa kendisi.

The Phantom Pain Videosunda hızlıca geçen Metal Gear Solid V yazısı bunun en büyük işareti. The Phantom Pain yazısının arkasında asağıda verdiğim ilk görselde yazılar tam yazılmamış ikinci görselde bu yazıları birleştirdiğimizde MGS 5 cıkıyor. Buyrun.

Ayrıca Geliştirici stüdyonun başkanı "Joakim Mogren"in ismine baktığımızda Joakim ismindeki harflerin yerlerini değiştirdiğimizde KOJİMA ismini elde ediyoruz.

Joakim
    Kojima

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 8 Aralık 2012; 10:49:48 >

• Moby Dick Studio Kojima nın yeni oyun sütüdyosu ve The Phantom Painbüyük de MGS 5.

Vidyoda hızlı gecen Metal gear solid 5 yazısını bu vereceğim giff de görebilirsiniz. The Phantom Pain adlı bu oyun 100 % Metal Gear Solid 5 kardeşlerim.

Kojima Londra da yeni nesil konsollar için Yep yeni bir oyun sütüdyosu acacağını ve bu oyun sütüdyosundan DEV IP ler cıkartacağını aylar önce açıklamıs bende forumda sizlerle paylaşmışdım. işde bununla Yeni nesil için Kojima nın Londra da açtığı oyun sütüdyosu büyük ihtimal Moby Dick Studio

• The Phantom Pain Videosu MGS 5 ile Bağlantılı

Spike TV'nin Video Oyunları Ödül Töreni'nde İsveçli Moby Dick Studios'un "The Phantom Pain" adlı oyunu da gösterilmişti. Hiç kimsenin hakkında bir şey bilmediği bu stüdyonun aslında Hideo Kojima'nın bir şakasından ibaret olduğu ortaya çıktı.

Aşağıda videosunu izleyebileceğiniz The Phantom Pain'deki karakterimizin Solid Snake'e ne kadar benzediği çok dikkatimizi çekmişti. Geliştirici stüdyonun başkanı "Joakim Mogren"in ismine baktığımızda aslında Joakim'in Kojima adının anagramı (harflerin yerini değiştirin Kojima adı çıkacak) olduğunu da görüyoruz.

Üstelik Mobydickstudio.se adresi 19 Kasım 2012'de açılmış. Bunun yanı sıra oyunu adındaki "Phantom" sözcüğü ise Metal Gear Solid: Ground Zeroes'un sloganı "Two Phantom's were born"u akla getiriyor.

Hepsinden önemlisi ise oyunun videosunda çok hızlıca geçen Metal Gear Solid V yazısı oluyor.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Phantom_Pain_Videosu_MGS_5_ile_Baglantili-33078.htm

• güzel detay , neden olmasın
  • Ilk ciktigi an soyledim, yeni MGS oyunu diye. Kojima hep buna benzer seyler yapar. Guzel reklam yontemi simdi herkes bu oyunu konusuyor dunyada.
  • Şaka maka onu anladık da, benim anlamadığım madem ana konu neden bütün yazılar resimler tek konu altında toplanmıyor 5 mesaj üst üste yazıyorsun post kasmak gibi bir amacın yoktur bundan eminim fakat hepsini konu altında birleştirirsen daha iyi olur çünkü 4-5 ay sonra yeni haber çıksa anlarım fakat 10dk'da bir alt alta mesaj hoş gözükmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 8 Aralık 2012; 14:32:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Şaka maka onu anladık da, benim anlamadığım madem ana konu neden bütün yazılar resimler tek konu altında toplanmıyor 5 mesaj üst üste yazıyorsun post kasmak gibi bir amacın yoktur bundan eminim fakat hepsini konu altında birleştirirsen daha iyi olur çünkü 4-5 ay sonra yeni haber çıksa anlarım fakat 10dk'da bir alt alta mesaj hoş gözükmüyor.

Kesinlikle katılıyorum.
    Yalnız Sipahi bunu her konuda yapıyor.
  • quote:

Şaka maka onu anladık da, benim anlamadığım madem ana konu neden bütün yazılar resimler tek konu altında toplanmıyor 5 mesaj üst üste yazıyorsun post kasmak gibi bir amacın yoktur bundan eminim fakat hepsini konu altında birleştirirsen daha iyi olur çünkü 4-5 ay sonra yeni haber çıksa anlarım fakat 10dk'da bir alt alta mesaj hoş gözükmüyor.

KAKA kardeşim daha önce buna benzer bir konuda size özellikle PS3 den yazdığımı bende PC nin olmadığını belirtmişdim. Sanırım unutmuşsunuz.

PS3 den yazdığım için, PS3 de 1 mesaj içinde belli bir HARF KOTASI olduğu için diğer kaynak bilgilerini farklı mesajlarda yazmam gerekiyor. Sebebi bu güzel kardesim. Zira PS3 den yazmasam çoktan DH yönetiminin PS3 bölümünde bana vermiş olduğu Yetki teklifini kabul ederdim.

Hepinize iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 8 Aralık 2012; 16:03:27 >

• İnternetde araştırdım kimisi bu oyun değil Kojima'ın şakası kimi MGS5'in bölümünden görüntüler kimide ayrı bir oyun diyor kesin bir açıklama yok galiba.
  • quote:

Sipahinin açtığı konular gerçekten okunmuyor insanı konudan soğutuyor.Verdiği haberler doğru olabilir ama yayınlama tarzı yanlış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

quote:

KAKA kardeşim daha önce buna benzer bir konuda size özellikle PS3 den yazdığımı bende PC nin olmadığını belirtmişdim. Sanırım unutmuşsunuz.

PS3 den yazdığım için, PS3 de 1 mesaj içinde belli bir HARF KOTASI olduğu için diğer kaynak bilgilerini farklı mesajlarda yazmam gerekiyor. Sebebi bu güzel kardesim. Zira PS3 den yazmasam çoktan DH yönetiminin PS3 bölümünde bana vermiş olduğu Yetki teklifini kabul ederdim.

Hepinize iyi forumlar...

Anladım hocam

• All footage is shown running in real-time on hardware equivalent to current generation consoles (PS3 & XBOX360)

Kaynak:

http://www.mobydickstudio.se/en/watch-trailer/

• Yeni nesil konsollara yeni nesil grafiklerle gelse idi daha bi guzel olmazmiydi
  • Sipahi adlı arkadaşımızın mesajlarının yarısı ben söylemiştim yada daha önce tahmin etmiştim, tuttu. Tarzında mesajlar. Kendisi pek sosyal olan bir arkadaşımız değil. Forumda özgüven tazeliyor alttan alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zar zor çekmiş olsam da o kişi kesinlikle Snake.

• İlk videonun alternatif versiyonu.http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xBF6JZm8PnQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maslock -- 18 Ocak 2013; 14:04:13 >
  • hadi hayırlısı işin yoksa ne zaman çıkacağını bekle ama mecbur bekliycez artık kojima bu.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.