Şimdi Ara

2si1: 'Dopdolu Teknoloji Programı' 07.12.2012 video şov

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1'in bu bölümünde insansız arabaları, FIFA'nın yeni gol çizgisi teknolojisini, Crysis 3'ü, iPhone 5'in Türkiye çıkışını ve daha bir çok haftaya damgasını vuran gelişmeyi konuşuyor, yorumluyoruz.

• bilgilendirmeler için teşekkürler gençler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi p8p67b3 -- 7 Aralık 2012; 23:03:24 >
  • Cuma günü + ertesi gün erken kalkmak yok + 2si1 + gece + cips + kola vallaha insan mutlu olmasın da ne olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: btml1302

Cuma günü + ertesi gün erken kalkmak yok + 2si1 + gece + cips + kola vallaha insan mutlu olmasın da ne olsun

he valla adam agzinin tadini biliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: btml1302

Cuma günü + ertesi gün erken kalkmak yok + 2si1 + gece + cips + kola vallaha insan mutlu olmasın da ne olsun

yarın girilmesi gereken bir calculus sınavı gece çalışılması gereken tonlarca konu ve bastıran şiddetli uyku -ki yatağa girince geçiyor- ve 2si1. al bide burdan yak.

• umarım crysis 3'ün ve yeni çıkacak oyunların pc versiyonu ile ps3 versiyonu arasında dağlar kadar kalite farkı olur yoksa yeni konsolların çıkacağı yok ayrıca çıksa bile hd7670 ten bahsediliyor ki buda bence çok uzun vadeli bir çözüm olmaz.

(full hd 60 fps lik görüntü verebilen oyunlar oynatabilir ancak oyundaki kalite arttıkça bitrate artacak ve on yıllık bir gelişim düşünüldüğünde giriş seviyesi grafik kartı ??)

not: çingene işi

• Bu 2si1 i iple değil halatla çekiyorum..Yine güzel bir bilgilendirme videosu olmuş..Teşekkürler..
  • Her cuma oh miss

• Beyaz Show un reytingleri düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peregrino -- 8 Aralık 2012; 12:08:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cuma günlerinin vazgecilmezi :)

• Bu programlar önceden dizi gibi bir buçuk saatti. Beyaz yerine bunu izliyorduk. Şimdi ne oldu da böyle oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: manyakurt

quote:

Orijinalden alıntı: btml1302Cuma günü + ertesi gün erken kalkmak yok + 2si1 + gece + cips + kola vallaha insan mutlu olmasın da ne olsun
    yarın girilmesi gereken bir calculus sınavı gece çalışılması gereken tonlarca konu ve bastıran şiddetli uyku -ki yatağa girince geçiyor- ve 2si1. al bide burdan yak.

valla kardeşim sende haklısın şimdi üzüldüm :D

• ilk yorumu atan olmamış hayret kıyamet kopucak sanırım..

• Güzel bir program olmuş sağolun varolun :)

• şu volvo daki sistemde öndeki araç köprüden aşağı felan uçsa yada ne bileyim karşı şeride girse sıkıntı olmazmı :D

• Arkadaşlar farkettiniz mi mikrofon bi yere sürtüyormuşçasına bi ses çıkıyor kulak tırmalıyor..Umarım bi sonraki videoda dikkat ederler
  • Ersin Kılıç İyi Ama Talha Aynacı biraz daha Cana yakın gibi programa Onunla Devam Ederseniz Daha iyi olur.

• Mikrofonda sıkıntı var bende farkettim onu.Onun dışında her zamanki gibi program güzel
  • Yine dolu bir program olmuş...
    *Mesut abi'nin AH-IPS panelinin telafuzu ile ilgili yorumuna kahkaha attım.(A He - ay pi es olayı)
    *Gol çizgisi teknolojisi ile ilgili doyurucu bilgiyi aldığımı düşünüyorum ama ne olursa olsun teknolojinin stad aydınlatma ve skorbord dışında futbola yansıması taraftarı değilim.
    *Oyun soundtrackleri ile ilgili konuda özellikle 2011 yılından bahsederken Battlefield 3'ün soundtrackinden bahsedilmemesi tuhafıma gitti doğrusu. Yine oyunla ilgili Crysis 3 grafik performansı anlamında beni biraz tedirgin etti. Sanırım yeni bir ekran kartı almam gerekecek. Mesut abi en düşük ayarlar için 5700 serisinden bahsederken bende daha alt bir model mevcut :(

Emeği geçen herkese teşekkürler, İyi forumlar.

• Sadece gol çizgisi değil futbolcuların kramponlarına yerleştirilecek bi çip sayesinde ofsayt konusunada çözüm getirilecekti ondan vazgeçilmiş galiba..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.