Şimdi Ara

Avea, iPhone 5 için 2139 TL'den ön talep toplamaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avea, iPhone 5 için 2139 TL'den ön talep toplamaya başladı

Turkcell'den sonra Avea'a da ülkemizde satışa sunulmasına bir hafta kalan iPhone 5 için yaptığı resmi açıklama ile iletişim merkezlerinden ön talep toplamaya başladı.

iPhone 5'in 16GB'lık modelinin peşin satış fiyatını 2139 TL olarak duyuran Avea, 32GB ve 64GB'lığın fiyatlarını açıklamazken; S.E.Ç. cihaz kampanyası kapsamında taahhütlü de satışa sunulacağını ve kampanya tekliflerinin 14 Aralık'da açıklanacağını duyurdu.

Avea'nın Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, abonelerine istedikleri akıllı cihazı istedikleri kampanya teklifi ile alma imkanı sağlandıklarını söylerken, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Ülkemizde merakla beklenen iPhone5’i tüm müşterilerimizin ihtiyacına uygun ve avantajlı fiyat alternatifleri ile sunacak olmanın gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimizi son teknolojilerle, sade, ekonomik ve çeşitli tekliflerle buluşturuyoruz, her zaman müşteri odaklı düşünüyor, onların ihtiyaçlarına göre farklı ve ürün ve hizmetler geliştiriyoruz. Yenilikçi ve özgürlükçü anlayışımızı cihaz kampanyalarımıza da taşıyoruz"

Hatırlanacağı üzere Turkcell, iPhone 5'in peşin satış fiyatlarını günün ilk saatlerinde açıklamıştı. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Not: Avea'nın diğer kapasiteler için belirlediği fiyatlar netleştikçe haberimizi güncelleyeceğiz. 

• iphone 4s in 1500 tl odlduğunu düşünürsek çok çok uçuk değil ama diğer telefonlara oranla çok uçuk alınmaz ya bi telefona 2000 tl verilmez bence

• Turkcell'den 10 TL ucuz.
  • ya ben de diyordum turkcellin bu fiyatına nasıl alayım diye ama avea saolsun 10 tele indirmiş yaşa varol avea sen de olmasan kim anlayacak.
    avea gibi 3.sınıf bir operatör bile bu fiyata satıyorsa yazık bize :)

• 10 lirada mazot parası

• vodafone da 2129 tl yapar
  • turkcellde 20 tl indirim alınca bundan 10 tl ucuza geliyor :D

• ya ben de diyordum turkcellin bu fiyatına nasıl alayım diye ama avea saolsun 10 tele indirmiş yaşa varol avea sen de olmasan kim anlayacak.
    avea gibi 3.sınıf bir operatör bile bu fiyata satıyorsa yazık bize :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tec

turkcellde 20 tl indirim alınca bundan 10 tl ucuza geliyor :D

20 tl indirim ne indirimi?
  • çoo...k pahalı be ya.
    Alacak olsam zaten allem eder kallem eder yurt dışından alırdım.

• Sağ olsun operatörler söz birliği etmişcesine fiyat açıklıyor. Vodafone da benzer bir rakam belirleyecektir diye düşünüyorum. Yurt dışına gidecek eşe dosta yalvaracağız anlaşılan..
  • Turkcell gibi köklü ve müthiş bir firma varken vodafone yada avea'dan hayatta almam..
  • quote:

Turkcell gibi köklü ve müthiş bir firma varken vodafone yada avea'dan hayatta almam..

kucuk bır duzeltme yapmak ıstedım nacızane turkcell gıbı koklu demıssın den turkcell sadece turkıye de koklu ama vodafone oyle mı ?? tamam bende turkcellıyım hatta vodafone bedava verseler alıp kullanmam o derece ama yıgıtı oldur hakkını teslım et.vodafone dunyanın hemen hemen bı cok ulkesınde var ve turkıyedekınden daha aktıf
  • quote:

Orijinalden alıntı: benyokumki

quote:

Turkcell gibi köklü ve müthiş bir firma varken vodafone yada avea'dan hayatta almam..

kucuk bır duzeltme yapmak ıstedım nacızane turkcell gıbı koklu demıssın den turkcell sadece turkıye de koklu ama vodafone oyle mı ?? tamam bende turkcellıyım hatta vodafone bedava verseler alıp kullanmam o derece ama yıgıtı oldur hakkını teslım et.vodafone dunyanın hemen hemen bı cok ulkesınde var ve turkıyedekınden daha aktıf

Vodafone ücretsiz istediğin bir kişiyi arama dönemlerinde kontörlü hattını almıştım, ücretsiz olduğu doğru-yurtdışında heryer vodafone doğru ama bir hat baz istasyonuna 100 mt mesafedeyken dahi çekmiyorsa öyle firmayı ben ............ eeee kullanmam yani..

• quote:

Orijinalden alıntı: Thathurts

Vodafone'nun nasıl bir firma en ufak bir bilgin var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre3458

quote:

Benim vodafone'um yok hattı kırıp attım geçici bir hattı 13 yıldır turkcelliyim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emre3458

quote:

Benim vodafone'um yok hattı kırıp attım geçici bir hattı 13 yıldır turkcelliyim

Bende vodafone kullanmıyorum fakat vodafone daha köklü bir firma.
  • LTE desteği yok 4s'den ne farkı var ki?

Doğru 1 santim büyüdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Straight X Edge

LTE desteği yok 4s'den ne farkı var ki?

Doğru 1 santim büyüdü.

Rolex ile Guess Collection'un ne farkı var? 2side 100 mt su geçirmez, ikiside altın-çelik kaplama-ikiside aynı boyut? Ama biri 30 milyar diğeri 1.5 milyar

Yani ZEVK ve MARKA hastalığı hocam şahsen kendi adıma konuşayım Apple bilgisayarlardan veya laptoplarından nefret eederim ama iş telefona geldiğinde bence rakipsizler
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.