Şimdi Ara

GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
525
Cevap
22
Favori
126.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: www.kırıkekran.com

ekranı kırılan arkadaşlar benimle irtibata geçebilir yazılarımı okuyabilir.

Benimde note2 telefonun ekrani gitti düşme sonucu. Yetkili servis 550 tl istiyor arti krom benzeri olan cerceveside zarar gördü onun içinde 100 tl eder mi telefonun 2.el degeri sana kasko yaptirmadan telefon almam dahada. Kardeş nasil iletişim kurabiliriz bir yardimci olur musun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tamarak

quote:

Orijinalden alıntı: deburky

quote:

Gecmis olsun. Herhangi bir kılıf kullanıyor muydunuz?

Evet, orijinal Samsung''un kapaklı kılıfıydı fakat kılıfı arkaya katlıydı

Ben de aynı kılıfdan kullaniyorum. Tedirgin etti bu durum simdi beni de. Protective cover cok kaba, flip cover koruması zayıf. Yok mu ortasi bunun yahu? Tekrar geçmiş olsun. Umarım ucuza halledersiniz.

silikon kılıf kullanıyorum, bel yüksekliğinden mermer zemine tam köşesine gelecek şekilde düştü, hiçbir sorun yok.

Telefonu biraz kalınlaştırıyor, ama çok iyi bir koruma sağlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mz_snr

quote:

quote:

quote:

Ben de aynı kılıfdan kullaniyorum. Tedirgin etti bu durum simdi beni de. Protective cover cok kaba, flip cover koruması zayıf. Yok mu ortasi bunun yahu? Tekrar geçmiş olsun. Umarım ucuza halledersiniz.

silikon kılıf kullanıyorum, bel yüksekliğinden mermer zemine tam köşesine gelecek şekilde düştü, hiçbir sorun yok.

Kardeş kullandığın kılıfla ilgili link atar misin nerden alabilirim. Teşekkürler.

• yaw arkadaşlar bende beyaz note 2 var.. ben bunu komple gri kasa yapmak isityorum... önlü arkalı..sıfır gri note 2 gibi... bunun için tekrar 500 lira verip süper amoled ekran mı almam lazım anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahaman

quote:

Orijinalden alıntı: mz_snr

quote:

quote:

quote:

Kardeş kullandığın kılıfla ilgili link atar misin nerden alabilirim. Teşekkürler.

İnternetten almadım, öyle markası olan bir şey degil. Telefon aksesuarı satan bir dükkandan 10 liraya almıştım. İnternette silikon kılıf yazınca zaten aşağı yukarı hep aynı kılıflar çıkıyor. Silikon darbeyi emdiği için çok faydalı oluyor.

Telfonu iyi saran hafif kalınca herhangi bir silikon kılıf işinizi görür sanıyorum.

• Merhaba 2 sene garantili işlem yapiyoruz. Referanslarima bakabilirsiniz siteden ..hiç bir sorun olmadan kullanabiliyorsunuz.

www.kırıkekran.com

Biz bu işte ustayiz..

• quote:

Orijinalden alıntı: bahaman

quote:

Orijinalden alıntı: www.kırıkekran.com

ekranı kırılan arkadaşlar benimle irtibata geçebilir yazılarımı okuyabilir.

Benimde note2 telefonun ekrani gitti düşme sonucu. Yetkili servis 550 tl istiyor arti krom benzeri olan cerceveside zarar gördü onun içinde 100 tl eder mi telefonun 2.el degeri sana kasko yaptirmadan telefon almam dahada. Kardeş nasil iletişim kurabiliriz bir yardimci olur musun?

Merhaba 0555 5894449 dan ulaşabilirsiniz

www.kırıkekran.com

• Garantili bir sekilde degisim yapmakdayiz efendim piyasada tamiri yapılmaz denilen lg g2 ve iphone 5 de dokunmatik degisimlerinide yapmakdayizwww.dokunmatikekrancamdegisimi.com

• Herkese selam,

Öncelikle yazdıklarım tamir işi ile ilgilenenlerin hoşuna gitmeyebilir ancak bu bilgileri vermek zorunda hissediyorum. Kendim tamir işinde olmama değilim ancak telefon,tablet işinin mutfağındayım ve bazı şeyleri okuyunca dayanamadım. Özellikle Samsung, Iphone,LG vb telefonlarda (yeni nesil) dokunmatik ve ekran birleşimi öyle anlatıldığı gibi şipşak yaptı oldu ile olmuyor. Bu gibi ürünlerde Ekran (LCD) ve Dokunmatik (touch) fabrika çıkışı birleşik olur ve bunun adıda laminasyondur. Bu laminasyon işlemi ekran ile dokunmatik arasına sıkılan şeffaf bir yapışkan maddedir.Hatta aradaki kalınlığıda söyleyim 0,25mm. Eğer ki sizin telefonunuzda bu ikisinden birine zarar gelirse ayrıştırma imkanınız yok. Zaten bunu üreten fabrikada bile hata oranı %25 tir. Üretimi çok meşakkatli ve dönüşü yoktur. Ne varki tamir ile uğraşan arkadaşlar öyle şeyler yazıyorlar ki mazallah hepsi üretici firma sanki. Evet tamir edebilirsiniz ancak farklı ekran ve dokunmatik ile. Okudum yazılardan anladığım kadarıyla da laminasyon yapamıyorsunuz (örnek olarak biri dokunmatik esniyor diyor), bunun da yan etkileri dokunmatik esneyince panel üzerindeki gürültü dokunmatiği etkiliyor ve buda mesleki tabirde ghost touch yada yada istem dışı dokunmalar oluşturuyor. Evet orjinal pahalıdır ama orjinali bir bütün olarak değişir. Türkiyede orjinali ile uzakdoğu fiyatı yarıyadır malzemenin. Eğer problemi gidermek için orijinal yapıda bir değişiklik yapmaz iseniz bu problemleri göze almalısınız. Kesinlikle bu yazım birilerini yermek için değil sadece bilgi içeriklidir. Herkese kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: exub

Herkese selam,

Öncelikle yazdıklarım tamir işi ile ilgilenenlerin hoşuna gitmeyebilir ancak bu bilgileri vermek zorunda hissediyorum. Kendim tamir işinde olmama değilim ancak telefon,tablet işinin mutfağındayım ve bazı şeyleri okuyunca dayanamadım. Özellikle Samsung, Iphone,LG vb telefonlarda (yeni nesil) dokunmatik ve ekran birleşimi öyle anlatıldığı gibi şipşak yaptı oldu ile olmuyor. Bu gibi ürünlerde Ekran (LCD) ve Dokunmatik (touch) fabrika çıkışı birleşik olur ve bunun adıda laminasyondur. Bu laminasyon işlemi ekran ile dokunmatik arasına sıkılan şeffaf bir yapışkan maddedir.Hatta aradaki kalınlığıda söyleyim 0,25mm. Eğer ki sizin telefonunuzda bu ikisinden birine zarar gelirse ayrıştırma imkanınız yok. Zaten bunu üreten fabrikada bile hata oranı %25 tir. Üretimi çok meşakkatli ve dönüşü yoktur. Ne varki tamir ile uğraşan arkadaşlar öyle şeyler yazıyorlar ki mazallah hepsi üretici firma sanki. Evet tamir edebilirsiniz ancak farklı ekran ve dokunmatik ile. Okudum yazılardan anladığım kadarıyla da laminasyon yapamıyorsunuz (örnek olarak biri dokunmatik esniyor diyor), bunun da yan etkileri dokunmatik esneyince panel üzerindeki gürültü dokunmatiği etkiliyor ve buda mesleki tabirde ghost touch yada yada istem dışı dokunmalar oluşturuyor. Evet orjinal pahalıdır ama orjinali bir bütün olarak değişir. Türkiyede orjinali ile uzakdoğu fiyatı yarıyadır malzemenin. Eğer problemi gidermek için orijinal yapıda bir değişiklik yapmaz iseniz bu problemleri göze almalısınız. Kesinlikle bu yazım birilerini yermek için değil sadece bilgi içeriklidir. Herkese kolay gelsin.

Arkadaşım merhaba bende 12 sene bu işin içindeyim yazilarimi okuyabilirsiniz referanslarima bakabilirsiniz

Fabrikadaki işlemin birebir aynısını yapiyoruz özel makinalirimiz var ve yapılan işleme 2 sene garanti veriyoruz .

Yüzde yüz olarak tüm fonksiyonları kullanabiliyorsunuz.

İşiniz yoksa bir gün gelirsiniz ďegisen ekrani görüp test edebilirsiniz.

hatta size şöyle diyebilirim degiştikten sonra servis degistigini anlamiyacagi icin yenisi ile değiştirme yapabiliyorlar bu kadar iddaliyim...

• Merhaba, yaklaşık bir hafta önce, eşimin telefonu Note 2, 1 metre yükseklikten fayans üzerine düşerek ekranı kırıldı. İnanamadık ilk başta nasıl olur diye, o kadar bir anda olunca insan şoka giriyor :D

Daha sonra interneti araştırdığımda buraya denk geldim ve Uğur Bey (KALIMERA)'in mesajlarını gördüm. Kendisine mesaj atıp durumu anlattım. O da kargo ile göndermem halinde kendi eline geçtikten 1 gün sonra kargoya verebileceğini söyledi ve anlaştık. 1'er günlük kargo taşıma süreleri vs ile telefon az önce elime geçti. Küçük bir testin ardından ben herhangi bir hataya rastlamadım.

Tabi göndermeden önce Samsung servisine gidip fiyat aldım ve verdikleri fiyat 450tl idi. Uğur Bey kargo ücretleri dahil 170 tl'ye telefonu eski haline geri getirip bir gün içerisinde geri gönderdi.

Bundan ayrı olarak söylemek istediğim bir şey daha var, kendisi sizde oluşabilecek herhangi bir kötü düşünceye mahal vermemek için çok özenli davranıyor. Kargonun geç gelmesini bildirmesinden tutun da, iş bittiğinde fotoğraflar ile before/after yapması. Artı paketlemede ki gösterdiği aşırı özeni de gerçekten tebrik ediyorum. Telefon bir kaç kez havalı poşete sarıp öyle göndermiş.

Emeği ve gösterdiği özenden ötürü kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !! GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !!

• KALIMERA kullanıcısına yanıt
    Uğur Bey ile bu site üzerinden irtibata geçtim, kargo ile kendisine gönderdiğim ekranı kırık ve orta metal kasası eğilen Iphone 4S'imi ilk günkü haline getirip iki gün içinde tekrar bana ulaştırdı. Kendisine buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum. Son derece titiz olarak paketlemiş cihazı. Üstelik hediye olarak ekran koruma filmi de takmış. Benim ya da çevremdekilerin telefonunun başına bir kaza gelmesi durumunda artık gönül rahatlığı ile kime başvuracağımı biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VipLife -- 16 Nisan 2014; 11:04:06 >
  • Tüm Cihazların Orjinal Dokunmatik ve Orjinal Ekran Değişimini Bir Saatte Yapıyoruz. Çizilmez Ekran koruma Jelatinide Hediyemizdir. Türkiyenin Neresinde Olursanız Olun Telefon Kadar Uzağız.Adres Bilgilerimiz İlanımızın En Alt Kısmındadır.
    Deneyimli Teknik Servisimiz İle Başta Samsung Modelleri Olmak Üzere Tüm Marka ve Modellerin Ekran Değişimi , Tamiri ve Anakart tamiri yapmaktayız Yaptığımız Tüm Değişim ve Onarımlarda Herhangi Bir Problem çıkması Durumunda Para İade Garantilidir.
    BİZİMLE GÖRÜŞMEDEN TELEFONUNUZU VE TABLETİNİZİ TAMİRE VERMEYİNİZ..

GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !!

• VipLife kullanıcısına yanıt
    Sinan Bey, güveniniz ve yorumunuz için teşekkür ederim.
    Telefonunuzu eskisi gibi güle güle kullanmanızı, tekrar kırmamanızı diliyorum,
    Selamlar,
    0532-2754691
  • @KALIMERA

Herkese merhaba. Dün fenerbahçe - beşiktaş maçında telefonumu düşürüp ekranın önündeki camı kırdım. Deyim yerindeyse cam tuzla buz oldu.

Bugün sabah internette nasıl yaptırırım diye araştırırken. Hasbel kadar donanımhaber forum'da bu konuya geldim.

Öncelikle üzülerek söylüyorum ki, biz türk insanı olarak birbirimize hiç güvenmiyoruz. O yüzden lafı dolandırmadan net söyleyeceğim. Bu sayfadaki tüm yazıları okudum. Bir tek Uğur Bey'e yazılanlar samimi geldi, mail attım. Akşam için randevulaştık. Telefonumu benden akşam 8'e doğru teslim aldı, gece 12'ye doğru tamamen yenilenmiş bir ekranla geri getirdi. Benim gibi yazılanların gerçek kişilerden mi yoksa sahte hesaplardan mı yazıldığını merak edecek kadar septik biriyseniz bana mesaj adın, adımı soyadımı ifşa ederim özelden.

tekrar teşekkür ediyorum.

• Samsung Galaxy S3-S4-Note2-Note3 Ekran Cam Değişimi

www.kırıkekran.com
    0555 5894449 dan ulaşabilirsiniz...
    ŞOK KAMPANYA FİYATLARIMIZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ !!!

SAMSUNG S3 89 lira samsung dokunmatik ön cam değişimi ücreti
    SAMSUNG S4 129 lira samsung dokunmatik ön cam değişimi ücreti
    SAMSUNG Note2 129 lira samsung dokunmatik ön cam değişimi ücreti
    SAMSUNG S4 mini 89 lira samsung dokunmatik ön cam değişimi ücreti
    SAMSUNG S3 mini 89 lira samsung dokunmatik ön cam değişimi ücreti

ÖN CAM DEGİŞİMİ EKRAN DEGİŞİMLERİNDE 40 TL DEĞERİNDEKİ BUFF MARKA KIRILMAZ DARBE KORUYUCU JELATİN YOĞUN İLGİNİZDEN DOLAYI HEDİYE OLARAK TAKILMAKTADIR !!!

http://urun.gittigidiyo...rilmaz-jelatin-94597782

Ekranınız kırıldıysa doğru yerdesiniz..

yoğun ilginize teşekürler 3 ayda 2000 taneye yakın lcd onarım gerçekleştirdik..
    lütfen yazımızı sonuna kadar okuyunuz..

TURKIYEDE ILK SİLİKONLU FABRIKASYON DEĞİŞİM YAPAN FIRMAYIZ
    GARANTİMİZ ÖMÜR BOYUDUR DOKUNMATİK ILE ILGILI SORUNUNUZ OLAMASI DURUMUNDA NE ZAMAN OLURSA GETIREBILIRSINIZ.
    TAKLİTLİTLERİMİZDEN SAKININIZ

profilimiz açıktır şirketimiz hakkında bir adet olumsuz yorum yoktur. referanslarımıza bakabilirsiniz.
    http://forum.donanimhab...rences.asp?memID=619452

Telefonunuzun camimi kirildi..
    KORKMAYIN..!!!
    TELEFONUNUZ DÜŞTÜ VE CAMI MI ÇATLADI? BUNUN İÇİN KOMPLE EKRANINIZI DEĞİŞTİRMENİZE GEREK YOK.
    EĞER KIRILAN CAMIN ALTINDAKİ EKRANDA GÖRÜNTÜ VAR SADECE ÜSTTEKİ CAM ÇATLAK İSE YALNIZCA CAM
    DEĞİŞTİREREK TELEFONUNUZ ESKİ HALİNE DÖNDÜREBİLİRSİNİZ.(Eğer ekranda görüntü hiç yoksa komple ekran değişimi gerekmektedir)
    bu yazıları okuyorsanız doğru yerdesiniz... firmamız hakkında bir tane olumsuz yazı yorum bulamazsınız biz %100 müşteri mennuniyeti ile çalışan bir firmayız.
    Artik yuksek meblaglar ödemek zorunda degilsiniz ..
    Infrared Rework Station yötemi ile cam söküm işlemini yapıyoruz ve yenı cam işlemi için yurtdışından yüksek maliyetlerle getirttiğimiz özel makine ve ekipmanızla Oca glue silikon yöntemi ile cam değişimlerini yapıyoruz...
    ( dokunmatik dış cam degiştikten sonra içine toz giriyor,screen shot, sensör sorunu,mesaj yazarken donma vs vs gibi sorunlar KESİNLİKLE YAŞANMAMAKTADIR !!!! ) cihazı ilk gün aldıgınızda nasıl ise aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.
    Ön cam değişiminden sonra Dokunmatiğinde, hassasiyetinde hiçbir sorun yaşanmayacağının %100 garantisini veriyoruz.

*** Bu fiyat sadece ön lens değişim fiyatıdır. Ekranda görüntü varsa ve dokunmatiğiniz çalışıyorsa. Ön lens değiştirerek sorununuzu çözebilirsiniz.

Uzman Teknik servisimizin titiz işçiliği sayesinde işlem sonrasında cihazınız orjinal gibi olacaktır

Mesai çalışma saatlerimiz 10:00 22:00 lütfen 22 :00 den sonra aramayınız.

whatsup tan iletişim kurabilirsiniz. Kontürünüz yok ise çaldırıp kapatınız biz ararız. 

Tel: 0555 5894449 SONER SÜRER
    www.kırıkekran.com
    https://www.facebook.com/dokunmatikdegisimi
    www.kırıkekran.com/referanslar.html
    şirketimizi gelip yerinde görebilirsiniz. !!!
    cep telefonu servislerine kasko şirketlerine toplu cihaz onarımı yapılır..
    Cihaz geldigi gün yapilip tekrar aynı gün kargoya geri verilecektir.
    Gelis kargosu sizden dönüş kargosu benden karsilanacaktir.

şirketimizi yerimizde gelip görebilirsiniz. cam degişim süresi 45-60 dakika arasındadır.
    ekranınız degişirken çayınızı ve kahvenizi yudumlayıp iş yerimizde bekleyebilirsiniz

SIFIR EKRAN FİYATLARINI YAZAYIM SERVİSLERDE YÜKSEK FİYATLARA YAPTIRMAYIN !!!!

S3 mini 180 liradır
    S3 250 liradır
    s4 mini 330 liradır
    s4 350 liradır
    note2 350 liradır

diger tüm samsung modelleri için bilgi alınız...

SIK SORULAN SORULAR..

SORU 1
    dokunmatik cam degiştirken ekran kırılırsa ne yapıyorsunuz?

CEVAP1
    yeni komple yeni ekran dokunmatik cam ücretine takılır yani .sizden ek bir ücret talep etmiyoruz.

SORU2
    dokunmatik cam degiştikten sonra sorun yaşarmıyım ?

CEVAP2
    Kesinlikle sorun yaşamıyacaksınız.Sorun yaşarsanız firmamız tarafından ücretiniz iade edilir.

SORU3
    firmanınıza nasıl güvenebilirim.

CEVAP3
    referanslarıma bakabilirsiniz.
    Firmamız hakkında internet üzerinde şikayet araştırması yapabilirsiniz .
    Neden bu kadar ucuza yapıyorsunuz diye sorular oluyor arabınızı yetkili servise götürünce 500 lira gibi ücretler istiyorlar ama arabanızı sanayi esnafına güzel bir ustaya götürürseniz aynı ücreti yarı fiyatına yaptırabiliyorsunuz. Bizde bu işlemi bu nedenle ucuza yapıyoruz. Yetkili servisler komple ön panelinizi degiştiriyorlar biz sadece cam değişimi ile kurtarabiliyoruz.

• pilavustubilg P kullanıcısına yanıt
    Çağrı Bey,
    Size sunmuş olduğum yerinde hizmetimden herkesin memnun kaldığı gibi sizin de memnun kalmanıza çok sevindim.
    Umarım aynı talihsizliği tekrar yaşamazsınız.
    Telefon kırığı harici başka konularda tekrar görüşmek dileği ile selamlar...

0532-2754691
  • Yaklaşık bir buçuk saattir araştırıyorum başıma gelen bu derdi çözebilmek için. .

Benim sadece ön cam kırıldı.. ekranın diğer butun fonksiyonları aktif.. mesajıda telwfondan yazıyorum..

Bu problemi sıkıntısız bir sekilde halledebilen arkadaşlardan yardım alabilir miyim?

bu arada telefon kaldırıma düştü.. Bu hale gelmesi için yeterli bir güç uygulanmış demekki..

gülüyorum.. mala gelsin gelen.. Günahım Kefaret olur.. inşaallah. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silenceee -- 6 Mayıs 2014; 23:22:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cptLoGoS

Merhaba, yaklaşık bir hafta önce, eşimin telefonu Note 2, 1 metre yükseklikten fayans üzerine düşerek ekranı kırıldı. İnanamadık ilk başta nasıl olur diye, o kadar bir anda olunca insan şoka giriyor :D

Daha sonra interneti araştırdığımda buraya denk geldim ve Uğur Bey (KALIMERA)'in mesajlarını gördüm. Kendisine mesaj atıp durumu anlattım. O da kargo ile göndermem halinde kendi eline geçtikten 1 gün sonra kargoya verebileceğini söyledi ve anlaştık. 1'er günlük kargo taşıma süreleri vs ile telefon az önce elime geçti. Küçük bir testin ardından ben herhangi bir hataya rastlamadım.

Tabi göndermeden önce Samsung servisine gidip fiyat aldım ve verdikleri fiyat 450tl idi. Uğur Bey kargo ücretleri dahil 170 tl'ye telefonu eski haline geri getirip bir gün içerisinde geri gönderdi.

Bundan ayrı olarak söylemek istediğim bir şey daha var, kendisi sizde oluşabilecek herhangi bir kötü düşünceye mahal vermemek için çok özenli davranıyor. Kargonun geç gelmesini bildirmesinden tutun da, iş bittiğinde fotoğraflar ile before/after yapması. Artı paketlemede ki gösterdiği aşırı özeni de gerçekten tebrik ediyorum. Telefon bir kaç kez havalı poşete sarıp öyle göndermiş.

Emeği ve gösterdiği özenden ötürü kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !! GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !!

Merhaba cptLoGoS
    Sorununuzu sizi mutlu ederek çözebildiğime çok sevindim. Umarım telefon kırıkları hariç başka konularda yolumuz tekrar kesişir.
    Telefonunuzu tekrar kırmamamnız dileği ile güle güle kullanmanızı diliyorum.
    Selamlar,
    0532-2754691

• quote:

Orijinalden alıntı: silenceee

Yaklaşık bir buçuk saattir araştırıyorum başıma gelen bu derdi çözebilmek için. .

Benim sadece ön cam kırıldı.. ekranın diğer butun fonksiyonları aktif.. mesajıda telwfondan yazıyorum..

Bu problemi sıkıntısız bir sekilde halledebilen arkadaşlardan yardım alabilir miyim?

bu arada telefon kaldırıma düştü.. Bu hale gelmesi için yeterli bir güç uygulanmış demekki..

gülüyorum.. mala gelsin gelen.. Günahım Kefaret olur.. inşaallah. .

Samsung Galaxy S3-S4-Note2-Note3 Ekran Cam Değişimi

www.kırıkekran.com
    0555 5894449 dan ulaşabilirsiniz...
    ŞOK KAMPANYA FİYATLARIMIZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ !!!

SAMSUNG S3 89 lira samsung dokunmatik ön cam değişimi ücreti
    SAMSUNG S4 129 lira samsung dokunmatik ön cam değişimi ücreti
    SAMSUNG Note2 129 lira samsung dokunmatik ön cam değişimi ücreti
    SAMSUNG S4 mini 89 lira samsung dokunmatik ön cam değişimi ücreti
    SAMSUNG S3 mini 89 lira samsung dokunmatik ön cam değişimi ücreti

ÖN CAM DEGİŞİMİ EKRAN DEGİŞİMLERİNDE 40 TL DEĞERİNDEKİ BUFF MARKA KIRILMAZ DARBE KORUYUCU JELATİN YOĞUN İLGİNİZDEN DOLAYI HEDİYE OLARAK TAKILMAKTADIR !!!

http://urun.gittigidiyo...rilmaz-jelatin-94597782

Ekranınız kırıldıysa doğru yerdesiniz..

yoğun ilginize teşekürler 3 ayda 2000 taneye yakın lcd onarım gerçekleştirdik..
    lütfen yazımızı sonuna kadar okuyunuz..

TURKIYEDE ILK SİLİKONLU FABRIKASYON DEĞİŞİM YAPAN FIRMAYIZ
    GARANTİMİZ ÖMÜR BOYUDUR DOKUNMATİK ILE ILGILI SORUNUNUZ OLAMASI DURUMUNDA NE ZAMAN OLURSA GETIREBILIRSINIZ.
    TAKLİTLİTLERİMİZDEN SAKININIZ

profilimiz açıktır şirketimiz hakkında bir adet olumsuz yorum yoktur. referanslarımıza bakabilirsiniz.
    http://forum.donanimhab...rences.asp?memID=619452

Telefonunuzun camimi kirildi..
    KORKMAYIN..!!!
    TELEFONUNUZ DÜŞTÜ VE CAMI MI ÇATLADI? BUNUN İÇİN KOMPLE EKRANINIZI DEĞİŞTİRMENİZE GEREK YOK.
    EĞER KIRILAN CAMIN ALTINDAKİ EKRANDA GÖRÜNTÜ VAR SADECE ÜSTTEKİ CAM ÇATLAK İSE YALNIZCA CAM
    DEĞİŞTİREREK TELEFONUNUZ ESKİ HALİNE DÖNDÜREBİLİRSİNİZ.(Eğer ekranda görüntü hiç yoksa komple ekran değişimi gerekmektedir)
    bu yazıları okuyorsanız doğru yerdesiniz... firmamız hakkında bir tane olumsuz yazı yorum bulamazsınız biz %100 müşteri mennuniyeti ile çalışan bir firmayız.
    Artik yuksek meblaglar ödemek zorunda degilsiniz ..
    Infrared Rework Station yötemi ile cam söküm işlemini yapıyoruz ve yenı cam işlemi için yurtdışından yüksek maliyetlerle getirttiğimiz özel makine ve ekipmanızla Oca glue silikon yöntemi ile cam değişimlerini yapıyoruz...
    ( dokunmatik dış cam degiştikten sonra içine toz giriyor,screen shot, sensör sorunu,mesaj yazarken donma vs vs gibi sorunlar KESİNLİKLE YAŞANMAMAKTADIR !!!! ) cihazı ilk gün aldıgınızda nasıl ise aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.
    Ön cam değişiminden sonra Dokunmatiğinde, hassasiyetinde hiçbir sorun yaşanmayacağının %100 garantisini veriyoruz.

*** Bu fiyat sadece ön lens değişim fiyatıdır. Ekranda görüntü varsa ve dokunmatiğiniz çalışıyorsa. Ön lens değiştirerek sorununuzu çözebilirsiniz.

Uzman Teknik servisimizin titiz işçiliği sayesinde işlem sonrasında cihazınız orjinal gibi olacaktır

Mesai çalışma saatlerimiz 10:00 22:00 lütfen 22 :00 den sonra aramayınız.

whatsup tan iletişim kurabilirsiniz. Kontürünüz yok ise çaldırıp kapatınız biz ararız. 

Tel: 0555 5894449 SONER SÜRER
    www.kırıkekran.com
    https://www.facebook.com/dokunmatikdegisimi
    www.kırıkekran.com/referanslar.html
    şirketimizi gelip yerinde görebilirsiniz. !!!
    cep telefonu servislerine kasko şirketlerine toplu cihaz onarımı yapılır..
    Cihaz geldigi gün yapilip tekrar aynı gün kargoya geri verilecektir.
    Gelis kargosu sizden dönüş kargosu benden karsilanacaktir.

şirketimizi yerimizde gelip görebilirsiniz. cam degişim süresi 45-60 dakika arasındadır.
    ekranınız degişirken çayınızı ve kahvenizi yudumlayıp iş yerimizde bekleyebilirsiniz

SIFIR EKRAN FİYATLARINI YAZAYIM SERVİSLERDE YÜKSEK FİYATLARA YAPTIRMAYIN !!!!

S3 mini 180 liradır
    S3 250 liradır
    s4 mini 330 liradır
    s4 350 liradır
    note2 350 liradır

diger tüm samsung modelleri için bilgi alınız...

SIK SORULAN SORULAR..

SORU 1
    dokunmatik cam degiştirken ekran kırılırsa ne yapıyorsunuz?

CEVAP1
    yeni komple yeni ekran dokunmatik cam ücretine takılır yani .sizden ek bir ücret talep etmiyoruz.

SORU2
    dokunmatik cam degiştikten sonra sorun yaşarmıyım ?

CEVAP2
    Kesinlikle sorun yaşamıyacaksınız.Sorun yaşarsanız firmamız tarafından ücretiniz iade edilir.

SORU3
    firmanınıza nasıl güvenebilirim.

CEVAP3
    referanslarıma bakabilirsiniz.
    Firmamız hakkında internet üzerinde şikayet araştırması yapabilirsiniz .
    Neden bu kadar ucuza yapıyorsunuz diye sorular oluyor arabınızı yetkili servise götürünce 500 lira gibi ücretler istiyorlar ama arabanızı sanayi esnafına güzel bir ustaya götürürseniz aynı ücreti yarı fiyatına yaptırabiliyorsunuz. Bizde bu işlemi bu nedenle ucuza yapıyoruz. Yetkili servisler komple ön panelinizi degiştiriyorlar biz sadece cam değişimi ile kurtarabiliyoruz.
    Paylaş

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.