Şimdi Ara

GALAXY NOTE 2 EKRAN CAMI KIRILDI !! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
525
Cevap
22
Favori
126.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsun üzücü bir durum ama bir yandan da kendim adıma garantili almadığım için seviniyorum. Neden, çünkü artık bu tür akıllı telefonlar öyle durduk yere bozulabilen türde cihazlar değil. Hele ki Apple, Samsung gibi kaliteli firmaların ürünleri. Bu tür cihazlar %99.9 kullanıcı hatası denilebilecek, düşme, çarpma, üstüne oturup ezme bükme kırma yamultma, sıvı teması vs. şekilde bozuluyorlar.

Maalesef ki bu sebeplerle bozulan cihazlar da garanti kapsamına girmiyor. Boşu boşuna garanti için para vermiş oluyoruz maalesef.
  • Dün akşam note 2 elimden kaydi ve fayans zemine uçtu telefonun arka kapagi bir yere..bataryasi biryere..kendide baska bir yere dağıldı. .egilip yerden alirken..o 4, 5 saniye dedim tamam gitti 500 lira kesin ekran pert olmustur dedim..ama cok şükür kılcal bir çizik bile yoktu hiçbir yerinde. Şans işte. .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anil01

Dün akşam note 2 elimden kaydi ve fayans zemine uçtu telefonun arka kapagi bir yere..bataryasi biryere..kendide baska bir yere dağıldı. .egilip yerden alirken..o 4, 5 saniye dedim tamam gitti 500 lira kesin ekran pert olmustur dedim..ama cok şükür kılcal bir çizik bile yoktu hiçbir yerinde. Şans işte. .

Gecmis olsun telefonda herhangi kilif vs.. varmiydi

• benim telefonda kılıfta vardı ama yere düşerken kılıfın kapağı açıldı ekranın üstüne düştü şimdi kılıfsız kullanıyorum çok rahatım ne elimden kayıyor nede bişey oluyor. Sonuçta cihazı üreten mühendisler bunu daha ince yapmak için ne hasaplar ne çalışmalar yapıyolar ama bizler biraz abartıyoruz galiba. Ekran filmi kaplatıyoruz artık bunu da yapmıcam ben zaten o ekrana bakmak için o kadar para veriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garf33

benim telefonda kılıfta vardı ama yere düşerken kılıfın kapağı açıldı ekranın üstüne düştü şimdi kılıfsız kullanıyorum çok rahatım ne elimden kayıyor nede bişey oluyor. Sonuçta cihazı üreten mühendisler bunu daha ince yapmak için ne hasaplar ne çalışmalar yapıyolar ama bizler biraz abartıyoruz galiba. Ekran filmi kaplatıyoruz artık bunu da yapmıcam ben zaten o ekrana bakmak için o kadar para veriyorum.

Ben de ekran kalitesi konusunda çok titizim ama telefonu aldıktan sonra kaliteli bir ekran koruyucu film ile kapladım, ve filmsiz ile filmli hali arasında hiç fark göremedim. Bence film kullanmak mantıklı. Görüntü kalitesine hiç etki etmeyen filmlerle kaplayın tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

quote:

Orijinalden alıntı: anil01

Dün akşam note 2 elimden kaydi ve fayans zemine uçtu telefonun arka kapagi bir yere..bataryasi biryere..kendide baska bir yere dağıldı. .egilip yerden alirken..o 4, 5 saniye dedim tamam gitti 500 lira kesin ekran pert olmustur dedim..ama cok şükür kılcal bir çizik bile yoktu hiçbir yerinde. Şans işte. .

Gecmis olsun telefonda herhangi kilif vs.. varmiydi

Yok hocam. .kutudan ciktigi gibi kullaniyorum..sevmiyorum kilif..resim cekmek bile iskence kilifla.

• Size gelaskins önereyim bu arada.

www.gelaskins.com

Hem kılıf kullanmaya gerek yok, hem de cihazınızı çizme riskiniz yok. (Tabii oralardan buralardan düşürmek ne sonuçlar doğurur bilemem)

Ama 15 dolara yapacağınız en iyi şey olur bence. iPad'de kullanıyorum ben gelaskins. Harika. Hem görsel olarak çok güzel şeyler oluşturabilirsiniz (kendi dizaynınızı yapıyorsunuz, onlar basıp yolluyor), hem de cihazınızı gayet güzel korur ve ekstra kapak, kılıf vs. uğraşmazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pentagon2005

KALIMERA nickli arkadaşı gecen gun telefonum düştüğünde Google da arama yaparken burda gordum konuştuk benı kırmadan yanıma geldi inanın 10 dakıkada telefonumu eskisi gibi halletti camı kırılmış telefonları boşu boşuna telpa gibi yerlerde 600 liraya yaptırmayın cevremedekı ınsanların hep samsung telefonları var birine bişi olsa düşünmeden bu arkadaşa hemde kargoyla yollarım ben guvendım yaptırdım bundan sonra kargo ıle yollarım gıdıp gelmeye gerek yok böyle ınsanların cok olması telefonların az hasar hatta hıc hasar almaması dılegıyle saygılar sevgıler.

Merhaba Pentagon2005 arkadaşım,
    Senin sorununu çözelbildiğim için bende çok mutlu oldum.
    Yenilenmiş telefonunu düşürmemen dileği ile tekrar görüşmek üzere...
    Selamlar,
    0532-2754691

• İçim cız etti. Geçmiş olsun.
  • s3de başıma geldi geçen ay, alacağınz tele 50 tl verip kasko yaptırın.. 1 sene düşer başka birşey olur yırtarsınız, 400 tl verdim ben ekrana :)
  • Öncelikle gorilla glass2 olarak adlandırılan ekranı kırmak ta buyuk basarı gecmis olsun

Ben telefonu aldıgımda ayda ek 10 liraya kasko yaptırdım sozleşmeye göre zevk için alsam kırsam yesem de yenisini vermeleri gerekiyor keske aldıgınızda yaptırsaydınız gecmis olsun
  • 20cm'den düşünce kırılıyormuş telefonun ekranı bu nasıl gorilla glass 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: loses

Öncelikle gorilla glass2 olarak adlandırılan ekranı kırmak ta buyuk basarı gecmis olsun

Ben telefonu aldıgımda ayda ek 10 liraya kasko yaptırdım sozleşmeye göre zevk için alsam kırsam yesem de yenisini vermeleri gerekiyor keske aldıgınızda yaptırsaydınız gecmis olsun

Kasko güzel ama, onarım nerede yapılıyor o önemli, yetkili serviste mi yapılacak yoksa, farklı yerlerde mi tamir ediliyor. Orjinal ekran olacak mı ? Kasko ile ilgili sorun yaşayanlar da vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uisik34

quote:

Orijinalden alıntı: deburky
    Cihaz düştüğü ve ekranı kırıldığı için 2 yıllık garanti de o anda bitiyormuş

Deli sacmasi bir durum. Sirf bu yuzden garanti bitiyorsa o zaman iyi oluyor kacak yolla daha az para odeyip telefon alinmasi, insanlari zorla bu yola tesvik ediyorlar. en iyisi boyle bir cihaz alip, bir sikintida yan sanayi yada disaridaki servislerde cihazi tamir ettirmek lazim. ben e72 cihazimin ekranini bu sekilde kirdim ve bana hic boyle birsey denmemisti (Genpa cihaz).

hocam varya paralel ithalat garantil S3 aldıgıma sevinicem nerdeyse bu nasıl bişeydir ya. telefon dusunce garantisi bitiyormuş . boyle bişey gormedım ben.

büyük geçmiş olsun hocam cok dıkkatlı kullanmak lazım bu meretleri. valla telefon alıcam dıye araştırıp daha iyisini alsak stres yapıyorduk telefonu aldık yıne stres bitmiyor :)

• Hocam yarın arayacağım sizi.... Selam ve saygılarımla....
  • Beklerim her zaman
    532-2754691
  • quote:

Orijinalden alıntı: KALIMERA

Beklerim her zaman
    532-2754691

Aradım epey meşgul çaldı Cuma günü... Pazartesi görüşmek üzere...
  • Öncelikle sizinki gibi bir durum yaşadım Telefonum Note 2 yi 65cm civarından yere düşürdüm. Telefonu ilk elime aldığımda çok üzülmüştüm . Ama da sonra sadece ön camının çatladığını fark ettim ve bu beni sevindirdi ama teknik servisi aradığımda sadece ön cam değişimi yapmadılarını söylediler ve 650tl fiyat verdiler. Bu durum beni çok üzdü çünki telefon 1600 tl alındı üstübne 650 tl daha binince 2250tl yapıyor çıldıracak gibi oldum ama daha sonra from da okuduğuma göre ön cam değişimi yapan kişileri gördüm Çoğu kişi 240-300 tl arası söylediler. 650 yerine 240 lira işime gelmişti ama daha sonra KALIMERA (http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=1433653 ) HOCAMLA GÖRÜŞTÜM . hocam çok makul bir fiyat vererek telefonun 2 günde geri teslim etti 2 gün sürmesinin sebebi aramızda 700 km olması :) :) Hocam size tekrar çok çok teşekkür ederim selamlar...

http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=1433653

http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=1433653

• Telefonumu yarim saat once dusurdum ekran paramparca oldu jelatin oldugu halde ama allaha sukur ne ekranda ne sensorlerde hicbirsry yok bende 100 liraya kadar yapyirmayi planliyorum 400 500 verecegime benzin doker yakarim bu telefonu
    Aslinda ekrani alip kendim yapsammi diyorum ama killaniyorum bisey olur diye bi bakalim bakalim

• Ramazan Bey,
    Güle güle kullanmanız ve bir daha kırmamanız dileği ile ben sizlere teşekkür ederim.

Telefonlara zaman zaman cevap veremiyorum. Motosiklet üzerindeyken telefona yakalanınca cevap vermek zor oluyor :-) ama mutlaka cevapsız çağrılara cevap veriyorum.

Selamlar,
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.