Şimdi Ara

ONE X DİSK SÜRÜCÜSÜ SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar XP kullanıyorum.JB güncellemesinden sonra bilgisayar telefonumu disk sürücüsü olarak görmüyor.Müzik , video vs atamıyorum.Bu sorunu nasıl hallederim.Ana konuya 3 kere yazıldı cevap verilmediğinden buraya yazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: egzersayz

Arkadaşlar XP kullanıyorum.JB güncellemesinden sonra bilgisayar telefonumu disk sürücüsü olarak görmüyor.Müzik , video vs atamıyorum.Bu sorunu nasıl hallederim.Ana konuya 3 kere yazıldı cevap verilmediğinden buraya yazdım.

bende de aynı sorun var.Ancak HTC sync son sürüm indirip kurdum şu anda açılıyor ancak ICS deki gibi değil, yani önceden hard disk olarak görüyordu şimdi ise

Bilgisayarım\HTC One X\Dahili Depolama

şeklinde yani sabit disk sürücüleri altındaki yerel disk C, D , E yanında değilde en altta ''diğer'' bölümü altında ONE X logosuyla açılıyor, bunun içinde HTC Sync şart değil tabi telefonu bağladığında bağlantı tipi olarak '' USB '' > Usb ağ ayarı > hiçbiri seçeneğini seçmelisin.

Ancak yinede ben beğenmedim ve JB nin beğenmediğim tek yönü oldu, çünkü daha önce ki sabit disk bağlantı şeklinde telefonun içindeki müziklerde düzenleme yapabiliyordum bunda ise buna izin vermiyor.

KONU DIŞI: Diğer bağlantılarda kamera da kullanılıyor

• Ben bilgisayara bağlantı yaptığımda internet geçişini seçiyorum, tüm klsörlere eriştiğim gibi kopyalama işlemlerinide yapabiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MemphisMafia

quote:

Arkadaşlar XP kullanıyorum.JB güncellemesinden sonra bilgisayar telefonumu disk sürücüsü olarak görmüyor.Müzik , video vs atamıyorum.Bu sorunu nasıl hallederim.Ana konuya 3 kere yazıldı cevap verilmediğinden buraya yazdım.

bende de aynı sorun var.Ancak HTC sync son sürüm indirip kurdum şu anda açılıyor ancak ICS deki gibi değil, yani önceden hard disk olarak görüyordu şimdi ise

Bilgisayarım\HTC One X\Dahili Depolama

şeklinde yani sabit disk sürücüleri altındaki yerel disk C, D , E yanında değilde en altta ''diğer'' bölümü altında ONE X logosuyla açılıyor, bunun içinde HTC Sync şart değil tabi telefonu bağladığında bağlantı tipi olarak '' USB '' > Usb ağ ayarı > hiçbiri seçeneğini seçmelisin.

Ancak yinede ben beğenmedim ve JB nin beğenmediğim tek yönü oldu, çünkü daha önce ki sabit disk bağlantı şeklinde telefonun içindeki müziklerde düzenleme yapabiliyordum bunda ise buna izin vermiyor.

KONU DIŞI: Diğer bağlantılarda kamera da kullanılıyor

bende sizdeki gibi diğer bölümünde htc one x ile ilgili hiçbirşey çıkmıyor usb kablosuınu takınca donanım yükleme sihirbazı çıkıyor aygıt yüklemesi başarısız oldu tarzı birşeyler yazıyor dolayısı ile bilgisayarımda herhangibir şekilde telefonuma ulaşamıyorum

• Bu iş çok kötü oldu...cihazın içinde almam gereken navigasyon programı var ama cihazın içine ulasamiyorum ..yokmu bir çözümü.

• Airdroid app kullanın kabloya da gerek kalmıyor

http://web.airdroid.com/
  • disk sorunu yaşayanlar aşağıdaki adresten htc manageri indirin driver güncelleniyor ve tanıyor
    http://www.htc.com/www/support/news.aspx?p_id=440&p_name=htc-one-x
  • quote:

Orijinalden alıntı: AXU

Airdroid app kullanın kabloya da gerek kalmıyor

az daha kafayı yicektim çook teşekkür ederim halletim
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasonw

quote:

• quote:

quote:

quote:

Bu geçiçi çözüm önemli olan Cihazı pc ye bagladıgınızda cihazın gorunmesidir bende o bahsettiginz siteyi kullaNIYORUM lakin dosya olarak atamıyorum cihaza Hicbirseyi neden bu sorun hala cozulmedi anlamıs deilim ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Mysterious27

quote:

quote:

quote:

Bu geçiçi çözüm önemli olan Cihazı pc ye bagladıgınızda cihazın gorunmesidir bende o bahsettiginz siteyi kullaNIYORUM lakin dosya olarak atamıyorum cihaza Hicbirseyi neden bu sorun hala cozulmedi anlamıs deilim ..

Aynı program üzerinden dosya olarak da gönderdim ben

• quote:

Windows medya player 11 e güncelleyin sonradan Pc cihazı gorecektir.

Telefonda da usb hata ayıklama devre dışı bırakın usb baglantısını da internet geçişi olarak seçip telefon belleğinizi görebilirsiniz
  • quote:

quote:

Telefonda da usb hata ayıklama devre dışı bırakın usb baglantısını da internet geçişi olarak seçip telefon belleğinizi görebilirsiniz

Tşkler hocam.Sayende sorunum düzeldi.
  • Bukadar olaya ne gerek var anlamadım. Eskiden nekadar güzeldi yalnızca şarj et veya dahili yazıda gibi kullan seçeneği vardı ve tık diye bağlanıyordu. Guncellemeden sonra galeriye giriş seklide hiç hoşuma gitmedi.

• quote:

quote:

iyi gunler kardesim. bende her sey guncel, ama telefonu pcye baglayinca oyle mal gibi duruyor. usb hata ayıklama devre dışı bıraktim , usb baglantısını da internet geçişi olarak seçtim, ama faydasi yok. nedeni ne olabilir ? hatta telefonu bilgisayara baglayinca , usb baglanti sesi bile gelmiyor. baska telefonlari bagladigimda geliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.