Şimdi Ara

Samsung'un mobil ürün odaklı ilk perakende mağazası Paris'te açıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung'un mobil ürün odaklı ilk perakende mağazası Paris'te açıldı

Mobil sektörün lider üreticisi, bugün Samsung Mobile Store adını verdiği mobil çözüm odaklı ilk perakende mağazasına ait detaylı bir bilgilendirmede bulundu. Samsung Tomorrow blogu aracılığıyla paylaşılan görüntülerde, Fransa'nın Paris şehrindeki Malesherbes Bulvarı'nda konumlanan mağazanın sunduğu hizmetler ve firmanın en yeni mobil çözümleri gözler önüne serildi. Samsung markalı akıllı telefon, tablet bilgisayar, dijital kamera, dizüstü bilgisayar ve aksesuarlarının satışa sunulduğu 170 metrekarelik mobil ürün mağazasında tüketiciler, firmanın taşınabilir çözümlerini deneme şansı yakalayacak ve satış sorumluları tarafından ürünleriyle alakalı bilgilendirilebilecekler.

Daha önce Amerika, Avrupa ve Asya'nın çeşitli ülkelerinde Pop-up mağazalarıyla telefon ve tabletlerini sergileyen Seul merkezli teknoloji şirketi, ilk kez yalnızca mobil ürünlerle donatılan bir satış kanalıyla müşterilerinin karşısına çıktı. Teknoloji dünyasının Apple gibi oyuncularının hayata geçirdiği yatırımlarla gelişen yeni nesil perakende mağaza furyasına Samsung'un mobil ayağıyla da dahil olmak istediği biliniyordu. Önümüzdeki aylarda başta Avrupa ve Amerika olmak üzere bazı kilit bölgelerde yeni Samsung Mobile Store'ların hizmet vermeye başlayacağı tahmin ediliyor.

• İshal olmuş gibi ürün çıkarırlarsa gayet doğal sırf telefonlar için mağaza açmaları.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokooo

İshal olmuş gibi ürün çıkarırlarsa gayet doğal sırf telefonlar için mağaza açmaları.

Samsung öyle yapıyorsa HTC Ne yapıyor ?
  • quote:

İshal olmuş gibi ürün çıkarırlarsa gayet doğal sırf telefonlar için mağaza açmaları.

O zaman Apple az ürün çıkardığı için kabızdır diyebilir miyiz?

• sarışın kızda fena değilmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

quote:

Güzeldi

• gel Türkiye'ye...yok satarsın...fiyatlarda istediğiniz gibi,vergilerle karıştırıp bas gitsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

quote:

Harbi güzeldi :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • simdi biraz komik olacak ama bilemiyorum. trabzonda sadece samsungun mobil telefonlari tabletleri ve aksesuarlarinin satildigi bir magaza var ismide samsung mobile. icinde bunlarin haricinde hicbirsey satilmiyo. hatta su fotograflardaki gibi masalar var galaxyler tabletler vs.. ilginc bilemedim .. :))

• quote:

Orijinalden alıntı: logitech_5

simdi biraz komik olacak ama bilemiyorum. trabzonda sadece samsungun mobil telefonlari tabletleri ve aksesuarlarinin satildigi bir magaza var ismide samsung mobile. icinde bunlarin haricinde hicbirsey satilmiyo. hatta su fotograflardaki gibi masalar var galaxyler tabletler vs.. ilginc bilemedim .. :))

O zaman ilk trabzona açıldı diyebiliriz :)

• Guzelmis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama cidden apple ın direk kopyası olmuş ya la. Tamam iç tasarım hakkında pek bir yorum yapmak doğru olmasa da kıyafetler bakımından ve iç mekan rengi bakımından direk apple ın mağazaları kopyalanmış.Şimdi kendimi de eleştireceğim apple ın renkleri arasında mavi olmamasına rağmen neden mavi giyiyorlar samsung un ambleminde ilk çıktığı günden beri mavi var adamlar özenti değil kendi renklerini kullanıyorlar denilebilse de cevap şöyle olabilir ama ilk apple giydi. Neyse susuyorum ben iyice şizofrene bağladım:D

• türkiyede var mı ya mağazası samsungun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.