Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 2 10.1 Wi-Fi için Android 4.1.1 Jelly Bean güncellemesi dağıtılmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung, Jelly Bean güncelleme takvimindeki bir cihazını daha güncellemeye başladı. Galaxy Tab 2 serisinin 10.1 inçlik yalnızca Wi-Fi destekli versiyonu GT-P5110 için bugün İngiltere'de resmen dağıtılmaya başlayan Android 4.1.1 üretici yazılımı güncellemesi, ülkedeki tablet bilgisayar sahiplerine OTA uyarısı olarak ya da Kies yardımcı programı üzerinden ulaştırılıyor.

P5110XXCLK7 yapı numaralı güncelleme, şuan için yalnızca İngiltere'yi kapsıyor ve Wi-Fi destekli tabletlere ulaşıyor. P5100 model numaralı GSM + Wi-Fi ve Amerika'ya özel GSM özellikli P5113 için hazırlanan Android 4.1.1 işletim sistemi versiyonuna sahip üretici yazılımlarının bu yıl içerisinde yayınlanacağı, önümüzdeki günlerde dağıtımın daha fazla ülkeye yayılacağı tahmin ediliyor. Ancak P5110 sahipleri, hemen şimdi buradan indirebilecekleri resmi Firmware'i Odin programı aracılığıyla kendileri tabletlerine kurarak en güncel yazılımı deneme şansı yakalayabilirler.

Yeni yazılımı kullanma fırsatı bulan cihaz sahipleri, kullanıcı arayüzü ve uygulamaların çok daha hızlı çalıştığı rapor ediyor. Prject Butter iyileştirmeleri sayesinde belirgin şekilde performans ve enerji tasarrufunda artış yaşayan Jelly Bean'li donanımlar, ayrıca kişisel yardımcı hizmeti Google Now'a da erişebiliyorlar. 

• samsung s2 yi unuttu mu ya

• Bilal hocam Galaxy tab 2 7.0 wifi modelinede geldi mi jelly bean ?

Geldi ise ayni burda ki gibi link verebilir misin?

Tesekkur ederim simdiden.

• galaxy s 2 kullanıcısı olarak sövüyorum artık her update haberi okuduğumda...

• Menülerde akıcılık hissedilir derecede. Antutu benchmark ta 5800 almışken 6100 aldı güncelleştirme sonrası. Ram miktarı 680 küsür mb tan 759mb a çıktı. Daha akıcı daha seri oldu. Bende bugün aldım bu tableti uygun bir fiyata. Pdf dosyalarını okuma birinci amacımdı. Note 10.1 de idi aklım ama yarı fiyatına aldım bunu neredeyse. Hatunda yeni Note 10.1 alınca dedim neyse bir tane yeter.

• ben tabletimi ttnet kampanyası ile aldım şimdi odin ile güncelleme yaparsam türkiye için güncelleme çıktıgında değiştirebilirmiyim yada bir sonraki güncellemeyi ota uyarısıyla alabilirmiyim??bilgi verirseniz çok sevinirim teşekkür ederim..

• bende 4 gozle beklıyorum ttnett en aldım yokluıyorum yok pıyasada gunceleme ne zaman gelecek anlamadım gitti mıllet aldı kullanıyor dısarda bıze uvey ewlat muamelesı

• nerde kardeşim bu güncelleme subat oldu 2 ay gectı dalgamı gecıyor samsung .....garantı gitmese patlatıcam odinden valla

• Hocam verdigniz linki indirdim tabletten tablet acmiyor linki napmam gerekir fikir verirmisin..

• Beyler s2 ye resmi guncelleme geldi ama galaxy tab2 10.1e jelly bean geldimi

• SAMSUNG TAB2 10.1 NEDEN GÜNCELLEME VERİLMİYOR

• Turkiye disinda diger ulkelere guncelleme geldi malesef bizim ulkemize yok bildigim kadariyla. Bu saatten sonra akilarina gelip tab2 ye guncelleme yayinlanacagini da dusunmuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avustralya sürümünü yüklesek resmi olarak 4.2.2 yi acaba deneyen varmı odinle yüklesem ne olur perfonmasa etkisi olurmu yoksa hiç uğraşmıyım mı ?
  • arkadaşlar p5110 var jelly bean e nasıl geçebilirm
  • quote:

Orijinalden alıntı: chromlover

arkadaşlar p5110 var jelly bean e nasıl geçebilirm

Bende merak ediyorum bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.