Şimdi Ara

Modern Combat 4: Zero Hour, 6 Aralık'ta iOS, ardından Android için yayınlanacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Gameloft, Eylül ayında duyurduğu Modern Combat serisinin Zero Hour adlı dördüncü oyununun ne zaman çıkış yapacağını bugün resmen açıkladı. Popüler aksiyon oyun serisinin resmi sitesi ve Gameloft'un Twitter hesabı aracılığıyla paylaşılan son veriler, yapımın 6 Aralık'ta iOS platformu için Apple App Store'daki yerini alacağını müjdeledi. Android işletim sistemi için kesin bir tarih vermekten kaçınan Paris merkezli oyun stüdyosu, Android kullanıcılarının iOS çıkışının ardından Modern Combat 4'e kavuşacaklarını bildirdi.

Joel Blake adlı bir ana karakterin yönlendirildiği ve hikayedeki baş düşman Zealot kod adlı Edward Page'e karşı mücadele edilecek olan Modern Combat 4: Zero Hour, serinin önceki oyununa kıyasla oldukça önemli görsel iyileştirmeler ve yenilikleri beraberinde getiriyor. Baz aldığı savaş teknolojileri ve zaman dilimiyle Treyarch tarafından geliştirilen Call of Duty: Black Ops II'yi hatırlatan birinci şahıs nişancı türündeki oyun, tek ve çoklu oyuncu modlarına sahip olacak.

iPhone, iPad ve iPod Touch için önümüzdeki Perşembe günü satışa çıkacak Fransız geliştiricinin en yeni yapımı Modern Combat 4: Zero Hour'ın Android için bu yıl içerisinde yayınlanması bekleniyor. Microsoft'un Windows Phone 8 ekosistemi için de geliştirildiği onaylanan oyunun bu sürümüyle alakalı bir açıklama yapılmadı. 

• çıksında şu çin appstorundan indirelim

• Harika 6 aralık gta vice city + bu süper olur

• keşke apk cılar olamsaydı da androidede zamanında cıksaydı...

• quote:

Orijinalden alıntı: nedensiz07

keşke apk cılar olamsaydı da androidede zamanında cıksaydı...

Çok zeki oldukları için

• süper haber diye ben buna derim xD
  • quote:

keşke apk cılar olamsaydı da androidede zamanında cıksaydı...

Geç çıkmasının apk indiren insanlar ile ilgisi yok androiddeki ürün çeşitliliği nedeniyle oyunu cihazlara optimize etmek daha uzun sürüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mnstrdnc

quote:

Orijinalden alıntı: nedensiz07keşke apk cılar olamsaydı da androidede zamanında cıksaydı...
    Çok zeki oldukları için

evet kesinlikle haklısın hocam.. aslında bilmiyolar ki böyle yaparlarsa yakında yükliycek apk bile bulamıycaklar...

• Ow yeah ikisini birden indirirm süper oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • umarım 3 deki gibi multiplayer sorunları yaşamayız...

• bekliyoruz bakalım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mnstrdnc

quote:

Orijinalden alıntı: nedensiz07keşke apk cılar olamsaydı da androidede zamanında cıksaydı...
    Çok zeki oldukları için

evet kesinlikle haklısın hocam.. aslında bilmiyolar ki böyle yaparlarsa yakında yükliycek apk bile bulamıycaklar...

Düz mantıklarınıza hayranım
  • Jb hazır bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun cikali cok oldu markete gelmeden oyun bitti

• android şu markete bi ayar verse tadından yenmicek

• Ben yükledim oynuyorum bile :) Grafik olarak süper bi oyun .. Telefonum Galaxy SII ve hiç sorunsuz oynuyorum ..

• bak bunu beklerim.. 3. sü grafikleri çok iyiydi :)

• Hastasiyiz dedeeee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.