Şimdi Ara

SİZCE 14 ARALIĞI BEKLESEM Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 gece sonra Bangkok'a gidiyorum ve Bangkok apple store'da beyaz iphone5 64gb unlocked fiyatı vergi dahil 1000$. Gelince de burada 100 lira kayıt ücreti var yani 2000lirayı buluyor. Ne dersiniz buradan kontratlı almak mı yoksa Bangkok'tan mı? Çok fiyat farkı olur mu? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vergi iadesi alırsın çok daha ucuz olur.
  • kalacağınız süre ne kadar bilemiyorum da 14 aralık da turkcell de olacaksa muhtemelen 8-9 aralık gıbı açıklanır fiyatlar o zaman bakıp almakta yarar var !!!

bir de şu banghok daki fiyatı nereden gördünüz acaba !!!
  • 64 gb şartmı ki en azından 32 gb al o cihaz satmak istediğin an elinde patlar söyleyim.Bu arada ben olsam yurt dışından 2000 tlye 5 64 gb alacağıma 1300e 1400e 5 16 gb alırım kar ederim olmadı gene 2000 tlye 5 türkiyeye gelince 16 gb alırım en azından garantisi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

64 gb şartmı ki en azından 32 gb al o cihaz satmak istediğin an elinde patlar söyleyim.Bu arada ben olsam yurt dışından 2000 tlye 5 64 gb alacağıma 1300e 1400e 5 16 gb alırım kar ederim olmadı gene 2000 tlye 5 türkiyeye gelince 16 gb alırım en azından garantisi olur.

Şuanki 32 gb iphone4 müzik arşivimden dolayı yetmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: laguns

kalacağınız süre ne kadar bilemiyorum da 14 aralık da turkcell de olacaksa muhtemelen 8-9 aralık gıbı açıklanır fiyatlar o zaman bakıp almakta yarar var !!!

bir de şu banghok daki fiyatı nereden gördünüz acaba !!!

7'sinde gidip10'unda döneceğim. Şu anda arkadaşlarım orada, onlardan aldım ayrıca thailand apple sayfasında yazıyor unlocked fiyatlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde

Vergi iadesi alırsın çok daha ucuz olur.

Uçuş ekibi olduğumuz ve görevli gittiğimiz için bize vergi iadesi yok ne yazık ki..

• quote:

Orijinalden alıntı: Shapekaan

quote:

Uçuş ekibi olduğumuz ve görevli gittiğimiz için bize vergi iadesi yok ne yazık ki..

O zaman Türkiye'den almanız mantıklı olabilir. Hem yurt dışında ki ürünlere kıyasla 2 yıl garanti sahibi olacaksınız, bildiğiniz gibi bir çok ülkede 1 yıl. Hem de operatör size konuşma paketleri ile vereceği için uygun olacaktır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shapekaan

quote:

O zaman Türkiye'den almanız mantıklı olabilir. Hem yurt dışında ki ürünlere kıyasla 2 yıl garanti sahibi olacaksınız, bildiğiniz gibi bir çok ülkede 1 yıl. Hem de operatör size konuşma paketleri ile vereceği için uygun olacaktır.

Evet sanırım dediğiniz doğru. O zaman Bangkok'ta şeytana karşı dirençli olmam gerekecek. Çok teşekkürler:)

• Önemli değil iyi uçuşlar.
  • bence git 64 gb olanı al çok ucuz çünkü telefon taş gibi hiç bişey olmaz
  • bencede 64gb daha mantıklı tr'den 16gb'ı 2300'e alacaksınız
  • Kural dışı konu başlığı dolayısıyla konu kilitlenmiştir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.