Şimdi Ara

Vodafone Cepnet sona erdi( Yeni aşımsız paketler) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
4
Favori
23.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ve ücretsiz almak için tl bulunmasımı gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sssss5

4 gb lık paket ücretsize dahilmi?

Hayır, en fazla 1gb dahil
    Bende 2 tl vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 kbps ne arkadaş ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

quote:

4 gb lık paket ücretsize dahilmi?

Hayır, en fazla 1gb dahil
    Bende 2 tl vardı.

Eyvallah
    1 ay net lazım yedek hattı taşıyayım:D
    Keşke uygun fiyata verselerde böyle uğraşmasak
    4 gb 20 tl olsa Ahhhh ahhh:D
  • Ne günlerdi be,üleyn amma sabır varmış bizde :))
    Cepneti hızlandırmak için ne taklalar atardık
    Ha bi de Turkcell var de mi?
    Turkcell in s2nin keyfi nasıl isterse o hızda kullanmak zorundaydım bir zamanlar,
    Paketi alırsın 2 ay sonra bakarsın;
    hız düşmüş,paket iptal olmuş...gibi saçmalıklar,
    Offf ne çileymiş yaw...
    Burdan Vodafonu ve Turkcell i ....le anıyorum
    Aylar oldu Avea ya terfi ettim;
    Aynı fiyata(10 tl sınırsız olan)Avea nın internetinin keyfini sürüyorum,
    Allahıma dünya varmış,
    Kaplumbağadan inip ata bindim sanki,
    İyi ki varsın Avea

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Aylık cep net kulanıyorum ayda 9.90 liraya. Her ayın 7 sinde paket yenilenir ve 2 gün önce de su tarihte paketiniz yenilenecektir mesajı gelirdi. Yani mesajın dün gelmesi lazımdı ama gelmedi. Mevcut abonelere de mi bu bitiriyorlar yoksa cep net paketini?

• bence kesin araya TTNET girmiştir.3g yokken interneti ondan alırdık.şimdi tak usb ye veya hotspot özelliği olan telefona şak internettesin.çoğu kişi zaten face manyagı bide sınırsız tamam işte.ne işim var ttnet e.
    bende cepnet kllandım 96kbps dosya indirmek için çok düşük bi hız ama idare ediyordu.torrent falan yassak diyolar ama yaklaşık 1günde torrenttle 1 divx filmi indirebiliyordum.

birde şu olay var.bütün operatörler yok efendim amerikadanda hızlı internet falan bahaneleri sunmaya başladı.vay anasını beee.amerikanın tek rakibi biziz.herhalde bu testler amerikanın en uçsuz bucaksız yerlerinde bu testleri yaptırmıştır.bağımsız test kuruluşu falan da neymiş.para her işi çözer.

o operatörlerde çalışan bi sürü eleman var ama biride demiyoki "ya arkadaş biz neyin yarışını yapıyoruz.bi reklam çıkartalım sınırsız olsun (şebekenin kaldırabileceği hızda.tabiki bu hız 1kbps değildir yahu) fakiri zengini ucuza internete girsin." demiyor."bizim operatörümüz diğerleri ile hız yarışı içinde değil" demiyor.yahu BIMCELL die bi tarife var bildiğiniz üzere adamlar avea üzerinden hizmet veriyor ama tarifeleri aveadan daha ucuz.Adamlar bimde kocaman yazmış yok efendm raf kullanmıyoruz reklam yapmıyoruz.onun yerine size daha uygun fiyatlara ürünler veriyoruz.helal olsun.

bimcell kullanıyorum 250dk heryöne 10tl + 500mb internet 9tl.onuda boşverdim 250dk var diyelim hattınızda .aram yaptın 1sn görüşüp kapattın.hattında 249dk 59sn kalıyor.varmı böyle babayiğit.onuda salla dakkamı bitti 6sn 1kuruş.yok efendim yüklediğim kadar gün vs. derdi de yok.daha ne isteyeyim.bide sınırsız internet oldumu bal dök yala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2ekmek1sut -- 6 Aralık 2012; 9:04:54 >

• Turkcell bir paketi abone alımına kapattığında eski aboneler devam ediyormu yoksa onlarında kullanımına son veriyormu?

Arkadaşlar fikri olan varsa cevap bekliyorum...
  • quote:

Turkcell bir paketi abone alımına kapattığında eski aboneler devam ediyormu yoksa onlarında kullanımına son veriyormu?

Devam ediyor 1GB kampanyası için diyorsanız söz verdikleri gibi 12 ay boyunca 19.90 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: plusnettr

quote:

Turkcell bir paketi abone alımına kapattığında eski aboneler devam ediyormu yoksa onlarında kullanımına son veriyormu?

Devam ediyor 1GB kampanyası için diyorsanız söz verdikleri gibi 12 ay boyunca 19.90 TL

Onu biliyorum da
    Aşımsız paket kullanıyorum 3 tl ye telefondan tüm sms işini çözmüştüm
    Bu paket siteden kaldırıldı.
    Acaba abonelik iptal edilir mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: plusnettr

quote:

Onu biliyorum da
    Aşımsız paket kullanıyorum 3 tl ye telefondan tüm sms işini çözmüştüm
    Bu paket siteden kaldırıldı.
    Acaba abonelik iptal edilir mi?

Belli bir süre verilmeyen paketler sanırım kaldırıldıklarında son kullanma tarihinden sonra iptal ediliyordu. Büyük bir ihtimal iptal edilir.

• %50 İndirimli Süper İnternet Paketleri , freezone lular için olan bence çok güzel.

1gb 14,5 tl
    500mb 9,5
    250mb 7
    100mb 4,5

hemde 1 ay falan değil devamlı bu şekilde anladığım kadarıyla
    yalnız şu 1 kbps işi çok komik olmuş :D
  • %50 indirimli süper 250mb internet aldığımda(freezonluyum) 250 mb dolduğunda hız otomatik olarak 1kbps'e mi düşüyor?(kapanıyor desek daha doğru) paketi aşma derdi yok değil mi?

kullanım şartlarında aynen şu yazıyor;

Aylık verilen 250 MB data kullanım miktarının aşılması durumunda ücretlendirme yapılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 6 Aralık 2012; 18:35:57 >
  • 4 gb lik paket 39 tl. bunda net hızı ne acaba? 96 kbs ise hiç bulaşmayalım.

• Cepnet paketlerinin bağlantısı yavaş olabilir ama az çok iş görüyor. Şu an vınn'la bilgisayardan giriyorum, aynı anda 3 sekme açık, sayfalar arasında rahat dolaşabiliyorum. Bu fiyata hızın daha iyi olması gerekiyor diyenlere katılıyorum, ancak faturasız hatlarda sınırsız cepnet'e alternatif yok şu an için. Bakalım paketi kaçıranlar, tekrar cepnet çıksın diye istek de bulunacak mı !
  • net almak istedigimde boyle bir mesaj geliyor.

Vodafone Cepnet sona erdi( Yeni aşımsız paketler)

• 1kb ile whatsapp çalışmaz ağa:)

• 1kbps whatsapp çalışır bence :)
    1024bps off hıza bak :)
    9.99 tl ye aylık cepnetim var Allaha şükür.
    hiç bir oparetörde adam gibi tarife yok şuan.
    vodafoneda hızlar düzelicek mi bakalım .2-3mbiti geçmiyordu hızlar.
  • bu ne arkadaş yahu :D
    12 tl diye atlayacaktım buna CEPNET 250yi iptal edecektim iyiki iptal etmemişim
  • Peki 1kbpsi ile neler yapabilirim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.