Şimdi Ara

iPad Mini video inceleme 'Oyun, internet, sosyal ağ için tek cihaz'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
4
Favori
4.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tablet dendiğinde ilk akla gelen isim iPad, Mini versiyonuyla taşınabilirlik konusunda titiz kullanıcıların kalbini fethetmeye hazır! Bakalım iPad Mini, taşınabilir oyun konsollarını ve akıllı telefonunuzu emekliye ayıtabilecek mi?

• 'editörün seçimi'

• iPad 3 e gore boyut olarak daha avantajli bir cihaz. Satilacagina eminim. Hemde peynir ekmek gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 3 Aralık 2012; 23:05:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim seçimimiz değil arkadaş editörün seçimi :P Tasarımı güzel ama hakkını yemeyelim

• kim ne derse desin nexus 7

• Ben ipad 3 ve 4 den çok yavaş olacağını sanmıyorum. onların işlem gücü yüksek çözünürlükteki ekranı sürmek için harcanacağı için fazla fark olmaz. Hatta ipad 3 de bazı oyunların ipad 2 den yavaş çalıştığı falan söyleniyordu bir ara. ipad 4 bu kadar kısa sürede çıkarmalarının sebeplerinden biri de bu olabilir.

• Videoyu izledim ama niye izledim bende bilmiyorum.Can sıkıntısından olsa gerek...

Zira aynı tas aynı hamam.

• daha sitenin bi note 2 veya nexus 4 incelemesi yok o ön incelemeden bahsetmeyin şimdi site yanlı dedikmi laf ederler.. bu arada incelemeyi izlemedim ama size ıphonedo nun ıpad mini incelemesini öneriyorum hayatı apple olan bi adam bile cihazı yerden yere vurmuşken bizim ''tarafsız'' editörlerin seçimi oluyor..

• Mini can'dır ya. Geçen hafta elime ulaşmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozok_53_45

daha sitenin bi note 2 veya nexus 4 incelemesi yok o ön incelemeden bahsetmeyin şimdi site yanlı dedikmi laf ederler.. bu arada incelemeyi izlemedim ama size ıphonedo nun ıpad mini incelemesini öneriyorum hayatı apple olan bi adam bile cihazı yerden yere vurmuşken bizim ''tarafsız'' editörlerin seçimi oluyor..

iPhonedocu senii

Meeeerhaba sevgili ayfondo izliyicileri

• Editörümüz gerçekten muazzam google"" ı gogıl diye okuyor

• Youtube videosuna koptum.Nereye sı.......:D:D:

• youtube videosuna dikkat :D:D

• Başka marka bir cihaz incelenirken eksik yönlerini anlata anlata bitiremiyorsunuz.Fakat ben bu videoda eksik olan yönleri neredeyse duymakta zorluk çektim.Hepsi ultra yumuşatılarak geçiştirilmiş.
    Gerçi sizde haklısınız.Para bu.Kim basarsa o kapar.
    Hep dediğim gibi;Hayat size güze.Tadını çıkartın;)
    Not:Araba fiyatına satılan bir cihaz da bir zahmet nete girip oyun oynatsın.Zira telefonum da bunları yapıyor.

• 7:45'de Erdi Bey'den "MORUK" kelimesini bir tek ben mi duydum?

• Tek cihaz ha

• Nexus 4 nerede ??????

• Videodan izlenimim şu ki apple bu boyuta giriiyor ama bu cihaz belki biraz test cihazı olacak.Çünkü bu cihaza bu çözünürlükve ve ram az gibi geldi bana.Bu nedenler bundan sonraki sürüm çok daha alınası olacaktır.

Ayrıca apple'ın google servislerini kaldırmasını temel bağlamda anlasam da şu zamanda yererine daha iyisini koymadan kaldırmak sadece komik olur.Youtube kaldırmak için önce daha iyisini yapmalısın ki çok zor.Aynı şekiilde haritalar kalktı ise de iyisini koyacaksın ki eskisi aranmasın.

+ olarak ise boyutu ve şekli çok iyi.İPAD boyutları büyük gelenler için çok ideal
  • iyi bir inceleme olmuş öncelikle inceleme için teşekkürler.

ipad mini de ram'in 512 olması dolayısıyla oyunların yüklenme sürelerinin uzun sürdüğünden bahsetmişsiniz. bunun boyutu nedir? yani çok uzun süren, kullanıcıyı bezdiren bir durumu var mı? ipad 4 yada 3'e kıyasla nasıl bu süre?

• Ben mi yanlış anladım 4:3 ekran için keşke 1280x720 olsaydı ve daha net olsaydı mı dediniz? Hadi ratio mevzunu geçtim 720p olsaydı 768 piksel olan kenar 720 piksel olacaktı yani piksel sayısı düşeceği için netlik düşecekti. Biri beni aydınlatsın.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.