Şimdi Ara

AVEA İNTOUCH VE AVEA İNTOUCH 2 KULLANICILARI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.513
Cevap
19
Favori
180.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ***volkan***

quote:

Orijinalden alıntı: abzurtmen

arkadaşlar ekran görüntüsü alma olayını gerçekleşirebilen var mı bazı oyunlarda kendi alıp sosyal ağlarda paylaşabiliyor peki biz bunu istediğimiz zaman yapabiliyor muyuz ya da öyle bir program var mı ? teşekkürler

yüklediğim rom ile ekran görüntüsü alınıyor ama dediğim gibi yedek almak ve saklamak çok önemli ben yedek aldım ama sakladığım karta format attım ş

yani orjinal hiç rom atmadan alamıyoruz ?
  • ROM atmadan alıyorduk galiba. Bir uygulama vardı herhalde bunun için. Adını hatırlamıyorum bilenler söylerse iyi olur...
  • şöyle bir uygulama var ama çalıştıramadım benim beceriksizliğimden kaynaklanıyor olabilir

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.liveov.shotuxtrial&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5saXZlb3Yuc2hvdHV4dHJpYWwiXQ..
  • Sanırım bu idi evet bu. İndirdim bende az önce ama çekmiyor nedense. Harbuki Galaxy de çekmişti. Açıklamalardada ZTE yok zaten. ZTE ye uygun uygulama bulmak lazım. (BENİM BECERİKSİZLİĞİMDENDE YAPAMAMIŞ OLABİLİRİM.)
  • Home tusu+acma kapama tusuna ayni anda basinca cekmiyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chucky_31

Home tusu+acma kapama tusuna ayni anda basinca cekmiyor mu ?

hayır olmuyor
  • araştırmaya devam o zaman
  • Arkadaşlar hangisi daha iyi: galaxy ace avea in touch

• Galaxy Ace. Ancak para israfı olayıda var. İsteğinizi karşılayan inTOuch ise onu alın. inTouch daha ucuz çünkü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue Dragon Ready -- 16 Aralık 2012; 18:15:35 >
  • Arkadaşlar 2 günden beri GO Launcher EX diye bir temayı deniyorum. Çok güzel tema Nemus Launcher den dahan çok rahatlatıyor gibi geldi bana. Bunuda seçenekler arasına ekleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Dragon Ready

Arkadaşlar 2 günden beri GO Launcher EX diye bir temayı deniyorum. Çok güzel tema Nemus Launcher den dahan çok rahatlatıyor gibi geldi bana. Bunuda seçenekler arasına ekleyin.

bende denedim ama çok fazla eklentisi var ama yinede güzel ve gerçekten de şık duruyor özellikle ekran kilidi

bu arada cihaza 2.3.7 rom yükledim bi kaç sorun daha çıktı bu sayede onları da nasıl aşacağımızı buldum.Ekran görüntüsü resmi alabiliyorum.
    4.0.3 yükleniyor ama daha üzerinde çalışmadım sadece yükledim onda da bluetooth sorunu vardı aşılmayacak bi sorun değil. kararlı bi 4.0.3 bulunca onuda yüklerim bi ara cihazın videosunu da çekip ekleyim. söylediklerim havada kalmasın

1. sorun costum rom yükleyince bazen market çalışmıyor ama halletmesi kolay
    2. sorun bluetooth kararsız çalışıyor veya hiç çalışmıyor ( gerçi orjinal hali ile navigasyon ile çalışmıyordu) onunda çaresi varmış

sorun ile karşılaşan olursa yardımcı olmaya çalışırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***volkan*** -- 16 Aralık 2012; 20:41:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ***volkan***

quote:

Arkadaşlar 2 günden beri GO Launcher EX diye bir temayı deniyorum. Çok güzel tema Nemus Launcher den dahan çok rahatlatıyor gibi geldi bana. Bunuda seçenekler arasına ekleyin.

bende denedim ama çok fazla eklentisi var ama yinede güzel ve gerçekten de şık duruyor özellikle ekran kilidi

bu arada cihaza 2.3.7 rom yükledim bi kaç sorun daha çıktı bu sayede onları da nasıl aşacağımızı buldum.Ekran görüntüsü resmi alabiliyorum.
    4.0.3 yükleniyor ama daha üzerinde çalışmadım sadece yükledim onda da bluetooth sorunu vardı aşılmayacak bi sorun değil. kararlı bi 4.0.3 bulunca onuda yüklerim bi ara cihazın videosunu da çekip ekleyim. söylediklerim havada kalmasın

1. sorun costum rom yükleyince bazen market çalışmıyor ama halletmesi kolay
    2. sorun bluetooth kararsız çalışıyor veya hiç çalışmıyor ( gerçi orjinal hali ile navigasyon ile çalışmıyordu) onunda çaresi varmış

sorun ile karşılaşan olursa yardımcı olmaya çalışırım

Zaten şık temaları deniyorum. Hem şık hemde az pil yiyenleri. Şu anda başka bir launcher i deniyorum. Rom konusundada soruları olan sana danışsınlar

• Android sürüm yüksekseltmedeki sorun giderildimi acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atlas06

Android sürüm yüksekseltmedeki sorun giderildimi acaba.

şu an için sorunsuz 2.3.7 kullanıyorum. haftaya 4.0.3 denerim.
  • Bu rom ları bana öm atarmısın. Bu arada ZTE Blade romlarıda inTouch a uyarmı? Uyarsa internette bir sürü var bir araştırıp yine bana öm atarmısın? Konuda paylaşıcam
  • quote:

Bu rom ları bana öm atarmısın. Bu arada ZTE Blade romlarıda inTouch a uyarmı? Uyarsa internette bir sürü var bir araştırıp yine bana öm atarmısın? Konuda paylaşıcam

zaten blade romları kullanıyorum. henüz türkiyeden modlanmış bı rom yok. linkleri paylaşırım.
  • Teşekkürler öm üzerinden bana atarsan daha iyi olur. Teşekkürler
  • teşefonun sesini duyamıyorum eski telefonuma oranla çok düşük ses seviyesi nasıl artırabiliriz bide bizde alabilirmiyiz romları :)
  • Rot atmadan rom atılabiliyormu acaba.
  • Evet, bildiğim kadarıyla Root atmadan Rom atılıyor ama sıkıntı yaratabilir. Biliyorsundur önümüzde önemli bir EFS dosyası var ve dosyayı yedelemek için root atmalıyız bildiğim kadarıyla. Eğer rom layacaksan kesinlikle root layıp bu dosya yedeke al ama SD Cart a alma, dosyayı ziple ve Google Doc a yükle.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.