Şimdi Ara

AVEA İNTOUCH VE AVEA İNTOUCH 2 KULLANICILARI (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.512
Cevap
19
Favori
180.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
Giriş

CyanogmenMod 9 - KonstaKANG Android 4.0.4 yükledim. Sorunsuz çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saklibey

Merhaba arkadaşlar AVEA in touch 1 ZTE Blade modeli kullanıyorum dün cihazı root edip room yükledim ve şebeke sorunu yaşadım redbull yazılımını yükledim sonra şebeke geldi

Şimdi şebeke çekim gücü oldukça azaldı bir yada iki diş kadar çekiyor bazen hiç çekmiyor imei numarası olmasına rağmen

Modem dosyası gibi birşey varmıdır bu şebeke cekimini düzeltebilecegimiz. ( samsung gibi telefonlarda varmış araştırırken gördüm)

Şuanda cihazda cm-10.1-20130724-KonstaKANG-blade kurulu 4.2.2

recovery ile orjinal yazılıma dönünce onda şebeke hiç bulamıyor

diger kurdugum room larda şebeke aynı seviyede kalıyor :(

Dostum aşağıdaki romu kur sorunsuz çalışıyor.

CyanogmenMod 9 - KonstaKANG Android 4.0.4

• quote:

Orijinalden alıntı: mazafaka

quote:

Orijinalden alıntı: saklibey

Merhaba arkadaşlar AVEA in touch 1 ZTE Blade modeli kullanıyorum dün cihazı root edip room yükledim ve şebeke sorunu yaşadım redbull yazılımını yükledim sonra şebeke geldi

Şimdi şebeke çekim gücü oldukça azaldı bir yada iki diş kadar çekiyor bazen hiç çekmiyor imei numarası olmasına rağmen

Modem dosyası gibi birşey varmıdır bu şebeke cekimini düzeltebilecegimiz. ( samsung gibi telefonlarda varmış araştırırken gördüm)

Şuanda cihazda cm-10.1-20130724-KonstaKANG-blade kurulu 4.2.2

recovery ile orjinal yazılıma dönünce onda şebeke hiç bulamıyor

diger kurdugum room larda şebeke aynı seviyede kalıyor :(

Dostum aşağıdaki romu kur sorunsuz çalışıyor.

CyanogmenMod 9 - KonstaKANG Android 4.0.4

Dediğiniz roomuda kurdum sanırım benim cihaz romlardan kaynaklı değil sıkıntısı

Cihaz şebekesi geliyor gidiyor geliyor gidiyor halen aynı durumda donanımsal bir sıkıntı var sanırım

sinyal güclü olan yerlerde calısıyor zayıf olan yerlerde calısmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saklibey -- 27 Kasım 2014; 11:55:52 >

• arkadaslar benım telefonda internete girince kendını kapatıp acıyor sebebını cozumunu bılen varmı
  • bende dün avea in touch 4 satın aldım. Telefon harika. Ama bir sorunu var dosya yöneticisine girince "dosya yöneticisi durdu" diyor çözümü nedir. Acil cevaplar mısınız??
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buzulcag -- 13 Ocak 2015; 23:39:57 >
  • Avea inTouch 4 telefonlarda ekran görüntüsü yakalama hangi tuşlarla yapılmakta acaba ?
  • 5 para etmez bir telefon o kadar çok donuyor ki akıllara zarar oyunu filan geçtim internet sayfası bile acarken donup kalıyor lanet olsun aldıgım güne sinirden attım kırdım geçen gün diyen olacak senden kaynaklanan bir problem hiç alakası yok 3g destegi kamera flashı hiç bişeyi yok
  • Avea İntouch 1 Android 4.0.4 yükledim kullandım. Bu rom'un üstü olan diğer bütün romları denedim kurmadı. installation aborted statüs 0 hatası veriyor.Bilgisi olan varmı ? CWW 5.0 bilmem ne ..
  • İntouch 2 (Zte Blade3) için Fm radyo uygulaması (internetsiz)
    linki aşağıdadır. sorunsuz çalışmaktadır.

http://www.dosya.tc/server5/ps68xf/Intouch_2_FMRadyo.apk.html
     AVEA İNTOUCH VE AVEA İNTOUCH 2 KULLANICILARI

• android 4.1.2 yi kurdum ama gapps yok, gapps olmadan telefon çöp, play store yok youtube yok maps yok hiçbir şey yok. apk olarak yükledim play store'u ama açılmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .BUTTERS STOTCH. -- 21 Ocak 2016; 14:54:28 >
  • Telefonu daha 2 senedir kullanıyorum ama aşırı yavaşladı whatsapp a girerken bile kırk takla atıyorum bunun bir çözümü var mıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.