Şimdi Ara

AVEA İNTOUCH VE AVEA İNTOUCH 2 KULLANICILARI (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.512
Cevap
19
Favori
180.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    launcher ne kullanıyorsunuz?
  • Charlie Chaplin kullanıcısına yanıt
    bende herhangi bi sıkıntı yok çok hızlı ve stabil...
  • next launcher 3D kullanıyorum ben görsellik açısından müthiş diyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: abzurtmen

launcher ne kullanıyorsunuz?

standart, rom atınca gelen arayüzü kullanıyordum.

farklı launcher'lar yüklesek bu sorun ortadan kalkar mı ki, bu akşam 4.4'e geçiş yapayım tekrardan?
    kesinllikle fark yapar nova launcher deneyin derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: abzurtmen

kesinllikle fark yapar nova launcher deneyin derim

yükledim Nova Launcher'ı. şimdi gerçekten yağ gibi akıyor telefon

teşekkürler, iyi günler.
  • arkadaşlar aranızda benım yaşadıgım sıkıntıyı yaşayan varmıdır bılmıyorum,bende sürekli rom değiştirip durdum en son,4.4.2 yi 3.kez tekrar kurdum,2 saat çalıştıktan sonra telefonum (avea intouch 2)bırden kapandı ve bır daha hiç açılmadı,pc ye bagladıgımda sadece zte blade dıye aygıtı buluyo okadar,sadece kırmızı led ışık var güç düğmesıne basıldıgında,onun harıcınde bir tepkıme yok telefonumda,acaba işlemcisi falanmı yandı,ona göre garantıye gönderıcem
  • gulmez75 G kullanıcısına yanıt
    işlemcide yanmış olabilir ekranda patlamış olabilir teknik desteğe başvur bence
  • umarım o kadar kötu değildir durumu,bide masraf cıkarmasınlar,garantısı varken göndereyım ıyısımı
  • Arkadaşlar durup dururken imei geri geldi şu an telefonu kullanabiliyorum. Sorguladığımda ise kayıtlı imei olarak gözüküyor. Sanırım imei iyice yalama oldu
    artık Atrix'i servise postalama vakti

Bu arada 4.4.2 ile gelen düz launcher dan bende memnun değildim. Charlie arkadaşın dediği gibi durduk yere menü geçişlerinde kasmalar oluyordu. Takılmalar falan iyice canımı sıkıyordu.Bende tam yazacaktım ki öneriler gelmiş bile.

Nova Launcher'i kurdum bende yağ gibi akıyor..
    Teşekkürler hepinize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend-FB

tahmini olarak bi fiyat 200 lira filan büyük ihtimal garanti karşılamz diye tahmin ediyorum..

Allshare cast telefonda o özellik yok kardeşim...

4.4.2 yükle telefondaki hızı gör sonra hangisi hızlı bana pm at :):)

200 tl mi ciddi misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen agustos ayında bi arkadaşım telefonu masanın tam köşesine çarpmıştı dokunmatik ekran parçalandı 200 liraya değişim yaptılar avea intouch 2 şimdi nedir bilemem !?
  • Babaminda avea in Touch 2 var. Cebindeyken kendi kendine restart atıyor. Sevebi ne olabilir. Bu sirjnla karsilasan forumdaslar var mi acaba

• Telefon ilk alındığı gibi... root falan bilmez babam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cheem -- 25 Şubat 2014; 19:35:22 >
  • cheem kullanıcısına yanıt
    anakartla alakalı olabilir yoksa bi root atın düzelir belki :):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheem

Babaminda avea in Touch 2 var. Cebindeyken kendi kendine restart atıyor. Sevebi ne olabilir. Bu sirjnla karsilasan forumdaslar var mi acaba

Onun çözümü çok saçma bişey. Hocam şimdi bataryanın elektrik bağlantısını sağlayan kısımların tam karşısına fon kartonundan küçük bir parça kes ikiye katlayıp oraya sıkıştır. Kesin çözüm.
  • Eyvallah kardeş

• merak ediyorum, mesela 4.4.2 romundan yola çıkarsak

cyanogen takımı herhangi bir güncelleme falan verdi mi, yoksa ne indirdiysek onu mu kullanıyoruz? çünkü yorumlarda güncellemelerden falan bahsedilmiş, ama sistem güncellemesine dair bir şey göremedim ben yani ne indirdiysem onu kullanıyorum changelog 14, fix falan bir şeyler yazılmış ama anlamadım pek
    dostum bu legal bi rom değil zaten ne indirdiysen onu kullanıyorsun sadece rom üzerinde düzeltmeler yapıp güncelleme diye sunuyorlar bu romu zaten özel bi şahsiyet yaptı yoksa zte nin bu 4.4.2 ile alakası yok normalde telefona 4.0.4 ten başka sürüm çıkarmadılar benim bildigim kadarıyla
  • arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Ben telefonuma neredeyse bulunan tüm romları denedim, bugün de bir romu deniyordum ki o romun zte blade 3 için omadığını geç anladım. telefonum şuan açılmıyor. ave intouch 2 yazısı gelmiyor sadece kırmızı bildirim ışığı yanıyor ve orada kalıyor. cwm menüsüne hiç ulaşamıyorum, bilgisayarda hiç görmüyor teli... Ne yapabilirim. Bu konuda bilgisi yada bi yorumu olan varmı?
    umarım yardımcı olabilirsiniz şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.