Şimdi Ara

iPhone 5, 14 Aralık tarihinde Türkiye'de satışa sunulacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
2
Favori
4.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iPhone 5, 14 Aralık tarihinde Türkiye'de satışa sunulacak

Apple'ın geçtiğimiz eylül ayında piyasaya sürdüğü yeni nesil akıllı telefonu iPhone 5, aralık ayı içerisinde Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 50 ülkede satışa sunuluyor.

Konuyla ilgili olarak yapılan resmi açıklamaya göre iPhone 5, 14 Aralık'ta Türkiye başta olmak üzere; Arnavutluk, Ermenistan, Bahreyn, Bolivya, Brezilya, Şili, Çin, Kostarika, Güney Kıbrıs, Ekvador, Endonezya, İsrail, Jamaika, Ürdün, Kuveyt, Makedonya, Malezya, Moldovya, Karadağ, Paraguay, Katar ve Rusya gibi ülkelerde satışa sunulacak. Ayrıca, cihazın 7 Aralık tarihinde Güney Kore'de, 21 Aralık tarihinde ise Mısır, Kenya ve Mali gibi ülkelerde piyasaya sürüleceği belirtiliyor.

Operatörlerin Türkiye'de iPhone 5 için nasıl bir fiyatlandırmaya gideceği bilinmese de, cihazın iPhone 4S'in ülkemize giriş fiyatına yakın bir fiyatlandırma ile satışa sunulacağı tahmin etmek pek de yanlış olmayacak. iPhone 5 hakkında merak ettiğiniz her şeye donanimhaber.com tarafından yapılan inceleme videosundan ulaşabilirsiniz.

• Hadi hayırlı olsun.

Ben iPhone 5'den sıkıldım daha yeni piyasaya giriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 3 Aralık 2012; 17:27:04 >
  • alacaklara hayırlı olsun !!
  • Amelelerin birazdaha düşünmesi lazım...

• çizik olduğunu bile bile alın sizin gibi yağlı ve keklik müşterileri apple nereden bulsun!

• Yerimizi alalım. Fiyatlar 2200tl ile başlayacak diyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 gün sonra S3 kabusu bitiyor benim için demekki

• En sonunda.
  • 2899 tl den aşağı olursa almam.
  • Apple bizi 4. Sınıf ulke yerine koyarken bizim amerikan ozentisi gençlerin ağzı sulanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Operatörler nasıl öpecek acaba...

• Hadi hayırlısı. Beklediğimize değer umarım..

• Bir telefon icin 2000 liranin ustunde para vermek ... Vay arkadas ,bizim ulke baya kalkinmis :))

• Eskiden olsa 3.000 lira bile verirdim fakat artık 1.500 üzeri çok geliyor bana. Alana saygı duyarım fakat ben o parayı vermem açıkçası.
  • apple ürünlerinin fiyatı değişmiyor.1900-2000tl arası çıkıcak.3 milyardan fazla fiyatlara satan insanlarada haram zıkkım olsun.

• iphone nin ülkemizde satışa çıkmasına en çok devlet baba sevinecek herhalde devlet baba ne vergi toplayacak bee topluyorda nereye harcıyor çok merak ediyorum

• Bu sene aldığım en önemli teknoloji haberi

• quote:

Yerimizi alalım. Fiyatlar 2200tl ile başlayacak diyorum.

quote:

2899 tl den aşağı olursa almam.

arkadaslar fıyatı 2300 tl olacak 1 ay once solemıstım cıkacagı tarıhı gunu gunune soylemıstım aralık ayı ıkıncı haftası demıstım fıyatı da 2.300 tl olacak
  • İlk parti ile beraber 32GB versiyon da gelir mi acaba? Ben 32 lik almayı düşünüyorum çünkü..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.