Şimdi Ara

Iphone 4 ekran cizilme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonunun ekraninda jelatin var fakat bunu cikartmak istiyorum eger cikartirsam kolay kolay cizilir mi ekranim, telefonu ozen gostererek kullaniyorum ama yine de hafif tirnak vuruslariyla filan cizilebilecek bir ekran mi ogrenmek istiyorum ya da nasil durumlarda cizilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cizilir hocam sakin jelatini cikarmak gibi bir hataya dusme benim gibi pimpirikli biriysen, new ipadi 3 hafta sadece evde kullandim, nasıl oldu bilmiyorum ama ekranda kilcal cizikler olusmaya basladi bi Süre sonra, vakit kaybeymeden parlak jelatini taktim suan kafam rahat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne kadar temizde kullansanız kılcal çizik olucak
  • Çıkarma kesinlikle her an ne olacagı bellı olmaz.
    Jelatin konusunda ise mat mı daha iyi yoksa parlak mı açıkcası bilmiyorum ama ben hep mat kullanıyorum.
  • Parlak kullan

• 5 tl lik al en kralini da aldım çöp oldu Çin malı aldım 1 sene sorunsuz kullandım

• quote:

Orijinalden alıntı: JOHNNIEWALKERSMILE

5 tl lik al en kralini da aldım çöp oldu Çin malı aldım 1 sene sorunsuz kullandım

Hocam görüntü olarak mat daha şık duruyor.Parmak izi filan kalmıyor.
    Bilmediğimden soruyorum Parlak olanın ekrana mı faydası var ?
  • Çizilir dostum sana jelatinin ne zararı var ki?

• Mat alma sakin 240x240 çözünürlük yapıyor ekranı ezik hale getiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tedoa

quote:

5 tl lik al en kralini da aldım çöp oldu Çin malı aldım 1 sene sorunsuz kullandım

Kardesim mat sadece piyasada masanın üzerinde guzel durur. Eline aldığında dandik Nokia ekranı gibi görünür telefon. Çözünürlüğü yok ediyor matlar. Aman diyeyim. Bendeki Çin malı olan iz falan bırakmıyordu mis gibi kullandım en son canım sıkıldı çıkardım okadar düştü çizik doluydu ekran sıfır suan

• Hepinize cok tesekkur ederim o zaman mati cikartip parlak takacagim ve evet mat cok cozunurluk dusuruyor

• Çıkarırsan çizilmez rahat olabilirsin ben 3-4 tane takıp çıkardım bu zamana kadar sıkıntı olmadı o konuda da.

En pahalı SGP'sinden şu ultra koruma olan vs ürünleri de kullandım hepsi fıs yandan atma yaptı

5 liraya piyasadan aldım 1 sene kullandım en son üstü çizikten geçilmiyordu çok rahatsız edici bir görüntü yoktu tabii ama yine de çıkardım şuan çizildi ekran 3 ay falan oluyor ekranda çizikler var jelatin kullan özeniyorsan ben takılmıyorum fazla önemsiz benim için ondan çıkardım artık
  • quote:

quote:

quote:

Kardesim mat sadece piyasada masanın üzerinde guzel durur. Eline aldığında dandik Nokia ekranı gibi görünür telefon. Çözünürlüğü yok ediyor matlar. Aman diyeyim. Bendeki Çin malı olan iz falan bırakmıyordu mis gibi kullandım en son canım sıkıldı çıkardım okadar düştü çizik doluydu ekran sıfır suan

Saol hocam bilgiler için .

• quote:

quote:

quote:

quote:

Saol hocam bilgiler için .

Ne demek kardeşim.

• Sevgili forumdaş arkadaşım bilindiği gibi ekran özel kaplama bir cam fakat bu asla çizilmez anlamına gelmiyor
    Bazen cebindeki bozuk para öyle bir konumda denk geliyorki bırak çizmeyi resmen delinmiş gibi oyuk açabiliyor deniyor (başıma gelmedi araştırma sonucu doğruluğuna garanti veremem)
    Ben şahsen saydam ve uyduruk bir marka jelatin kullanıyorum memnunum kafamda sürekli ekrana dikkat et çizilmesin diye düşünce yok

Kısaca şeffaf jelatin ekranın görüntü kalitesini düşürmüyor kullanmanızda elbette fayda var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.