Şimdi Ara

iPhone'da klasik mobil Facebook kullanmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iPhone 3'un ne kadar yavas oldugunu herkes bilir. Hizlandirmak icin iOS 3.1.2ye downgrade ettim fakat facebook uygulamasini ne yaptiysam da yukleyemedim. Safariden girerken ise app tarzi aciyor iPhone'larda, fakat benim iPhone kaldirmiyor. Su aralar telefonu degistirmem mumkun degil. iPhone'dan Facebook'a normal klasik mobil surumden girmenin yolu var midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpesifikBrush -- 3 Aralık 2012; 16:07:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Opera mini yükle ordaki facebook gayet hızlı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Installous 4.0.0.10u AutoInstall ile yukledim, fakat uygulama yukleyemiyorum. Installed yaziyor menuye donuyorum uygulama yok. iFile'dan da bakiyorum yuklememis. Bu sorunu nasil cozebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: LttleHedgehog

iPhone 3'un ne kadar yavas oldugunu herkes bilir. Hizlandirmak icin iOS 3.1.2ye downgrade ettim fakat facebook uygulamasini ne yaptiysam da yukleyemedim. Safariden girerken ise app tarzi aciyor iPhone'larda, fakat benim iPhone kaldirmiyor. Su aralar telefonu degistirmem mumkun degil. iPhone'dan Facebook'a normal klasik mobil surumden girmenin yolu var midir?

safariden açtıgında altlarda bir link var ona tıklayabilirsin.
    masaüstü sürümüne geç gibi bir buton var

• Bende sizle ayni durumdaydim opera mini gayet hizli

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih.

Bende sizle ayni durumdaydim opera mini gayet hizli

Sana zahmet olmazsa .ipa dosyasinin linkini ozelden atabilir misin? Seninki de 3.1.2 dimi?

@beytepeli06

Ben onu kastetmemistim. Klasik mobil surumunu kullanmak istiyorum.

Ayrica installoustan uygulama yukleyemiyorum. Installe yaziyor fakat yuklemiyor. Buna bir cozum var midir? iOS 3.1.2 ve Installous 4.0.0.10 kullaniyorum.

• İOS 3.1.3 İÇİN İLETİŞİM UYGULAMALARIM LİNKTEDİR

DONANIMHABER LİNKİ

USB KABLO İLE CİHAZI BİLGİSAYAR BAĞLAYIP LİNK İÇİNDEN ÇIKAN İTTOLS İLE UYGULAMLARI KOLAYCA YÜKleyebilirsiniz. İsterseniz direkt installousun içine atıp istediğin zaman cihazdan yüklenmeye hazır olarak bulundurabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tulgacan -- 3 Aralık 2012; 22:33:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.