Şimdi Ara

Uygulama Haber 32. Bölüm 'Real Boxing ,Verticus, Narr8 ve daha fazlası...'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulama Haber programımızın 32. bölümünde iOS ve Android işletim sistemleri için hazırlanan oyun ve faydalı uygulamaları incelemeye ve değerlendirmeye devam ediyoruz. Bu haftaki bölümümüzde gündelik hayatta kolaylık sağlayacak uygulamalar ve oyunlar sizleri bekliyor. 

• ahaha video yayınlandıktan 3dk sonra izledim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Koduja

ahaha video yayınlandıktan 3dk sonra izledim :D

komikmiş üye kardeş

• video gözükmüyor gün hocam
  • Video ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Video gözükmüyor...
  • Real Boxing'i denedim, oynadıktan sonra bir müddet kollarım ağrıdı. Sizden isteneni yapsanız dahi hareket kontrolcüsü henüz hatasız oyun deneyimi sunamıyor ne yazık ki. Kendinizi parçalamanız gerekebiliyor 2 yumruk atmak için. Daha önce yine iOS'ta basit bir yapım olan Pop Flux ile bu deneyimi yaşamıştık. Umarım Real Boxing oyun yapımcılarını hırslandırır ve çok daha iyi yapımlar görürüz.

Aslında söyleyeceklerim bu kadardı ama Gün ile Kaan'ın hiç bahsetmediği ama benim her hafta tanık olduğum bir şey var. Onca uygulama arasından büyük bir titizlikle seçip, gerçekten faydalı olabilecek uygulamaları sizlere ulaştırıyorlar. Program süresi ortalama 30-40 dakika olsa da aslında saatlerini harcıyorlar işin mutfağında. Büyük gayret ve sabır isteyen bir iş. Naçizane ben bu emeği takdir ediyorum.

Bu arada 32 bölümdür tanıtım görselini hazırladığım UygulamaHaber programına ilk kez yorum yazıyorum sanırım.
    Gün, hep sitem ediyordun; son 4-5 bölümü Android uygulamalarını hızlı ileri sararak izlediğimi ve artık iPad'in kapasitesinin dolduğunu da belirtmek isterim.

• mağaza linkleri yok sağ üstte sanırım unutuldu.
    Emeğinize teşekkürler yine çok güzel bi programdı.

• Yine güzel bir bölümdü,teşekkürler. Dikkatimi çeken bir oyun World at Arms oyunu oldu. Bu oyun, Zynga tarafından çıkartılan ve Facebookta oynanılan Empire Allies oyununun bire bir aynısı. Empire Allies oyununa benzer bir oyunu, Gameloftun telefonlar için çıkartması çok iyi oldu. Strateji sevenlere tavsiye ederim.

• Video düzgün yahu.
  • konuda 31. başlıkta 32. bölüm yazıyor

ctrl+v

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine Harikabir Video Olmuş Fakat Dikkatimi Çeken Birşey Oldu 2 videodur Elinizde İpad mini Var neden İncelemesini Yapmıyorusunuz Merak Ettim Açıkcası ?

• Abi köşede hangi platforma çıktığı yazıyordu önceki bölümlerde, onun kalkması kötü olmuş.
    Sonra aşağıda linkler koyuyordunuz o da kalkmış o da işimize yarıyordu.
    Bunların dışında yine güzel bir programdı.

• Herkese merhaba,
    Öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkür ederim...

Videonun yayın akışı tarafında ve haber içeriği kısmında olması gereken linker saat 02:37 itibariyle olması gerektiği şekilde habere dahil edildi.

Herkese iyi forumlar ve şimdiden iyi bir hafta dilerim..

KaaN

• sadece ios için olanlar ya en başa yada ensona eklense inceleme videosunda android kullanıcıları için daha iyi olur düşüncesindeyim.
    inceleme için teşekkürler

• Modern combat 4 nerde

• ooo ipad mini mi o?

• army of darkness defense da paket hatası alan var mı? kuramadım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.