Şimdi Ara

endonezyadan yeni ipad alacagim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar endonezyaya gidiyorum ordan new ipad64gb+4g ve galaxy s3almayi dusunuyorum ama sanirim pasaporta kaydettirmem gerekiyormus aranizda bu kayit islemi nasil oluyor bilen varsa yardim ederse cok sevinirim yardimdan kastim bu islemi ben aldigim ulkedemi yaptirmam gerek yoksa turkiyeye dondugumdemi yaptirmem gerek yani isin butun ayrintisini anlatirsaniz cok sevinirim simdiden tessekurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkiyeye giriş yaptığınızda kayıt ettiriyorsunuz 30 gün içerisinde. Fakat elektronik cihazlarda pasaportunuza 1 tane mi yada 2 tane cihazmı kayıt oluyor tam olarak bilmiyorum. onu bilenler cevaplayabilir.
  • 1 tane

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 5 fln ne kdr orda

• Peki bu kayidi falan vodafone avea turkcell gibi yerlerdemi yaptiracagim birde 4gsiz ipad alsam kayida gerek varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bey Efendi -- 2 Aralık 2012; 12:50:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bey Efendi

Peki bu kayidi falan vodafone avea turkcell gibi yerlerdemi yaptiracagim birde 4gsiz ipad alsam kayida gerek varmi?

evet ama ilk önce vergi dairesıne yada bankaya 100 tl harç yatırcaksınız daha sonra turkcell vodafone avea bayılerınde kayıt ettırebılırsınız.her imei numarası için 1 pasaport gerekıyor ayrıca 2 yıl baska imei kaydettıremıyosunuz.
  • turkiye.gov.tr adresinde de pasaportla imei kayitlarina baslanmis diye duymustum ama nasil bir proseduru var bilmiyorum.
  • Endonezya'da fiyatlar çok mu uygun? Sadece bilgi amaçlı soruyorum yanlış anlaşılmasın.

• 4g siz modele kayit yok bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: step-team

Endonezya'da fiyatlar çok mu uygun? Sadece bilgi amaçlı soruyorum yanlış anlaşılmasın.

Kardesim vallaha bende bilmiyorum endonezyada durum nasil ama turkiyeden ucuz olduguna kesinlikle eminim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.