Şimdi Ara

Telefonu garantiye göndermek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar beyaz iphone 4s cihazımı yere düşürdüm ve sol üst köşede bir ezilme gibi bişey oldu telefon beyaz olduğu için çabuk kirleniyor ve beni çok rahatsız ediyor telefon brigstar garantili acaba telefonu garantiye göndersem telefon değişimi veya başka birşey yapabilirlermi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba
    Tamamen kişisel bir yorum olarak belirtmek istiyorum ki genel olarak kullanıcı hataları garantiye girmez. Bu nedenle değiştireceklerini zanetmiyorum ancak bazı yerlerde alırken veya aldıktan sonra sigorta yaptırdıysanız bi ihtimal değişim yapabilirler.
    ABD'den alınan iphone larda out of warranty diye bi servis var, bunda da kullanıcı hatalarından dolayı telefonda meydana gelen arızadan dolayı telefonu değiştirebiliyorlardı, bunun ücreti de iphone 4S için 200 USD gibi bir şeydi.
    Size tavsiyem brighstarın telefonundan arayıp en doğru sonuca ordan ulaşmanız.
    Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: smilyben

Merhaba
    Tamamen kişisel bir yorum olarak belirtmek istiyorum ki genel olarak kullanıcı hataları garantiye girmez. Bu nedenle değiştireceklerini zanetmiyorum ancak bazı yerlerde alırken veya aldıktan sonra sigorta yaptırdıysanız bi ihtimal değişim yapabilirler.
    ABD'den alınan iphone larda out of warranty diye bi servis var, bunda da kullanıcı hatalarından dolayı telefonda meydana gelen arızadan dolayı telefonu değiştirebiliyorlardı, bunun ücreti de iphone 4S için 200 USD gibi bir şeydi.
    Size tavsiyem brighstarın telefonundan arayıp en doğru sonuca ordan ulaşmanız.
    Saygılarımla

Öncelikle yanıtınız için tşk ederim ama bazı arkadaşlarıma sordum ve telefonda yazılımsal hata vs gönderirsen değişme ihtimali var dedi benimde kafama takıldı çok rahatsız ediyor acaba değişim ihtimali varmıdır

• Tekrar merhaba
    ben sizin ilk mesajınızdan telefonun düşme sonrası köşesinde ezilme olduğnu anladım ancak yazılımsal veya donanımsal bir arızayı algılamadım. Bu sebeble garanti dışı kalacağını düşünüyorum. Önceki mesajımda söylediğim gibi en doğru sonucu birghtstar servisi arayarak öğrenebilirsiniz.
    saygılar
  • Telefon kirlenmiyor ki

• Siyaha göre kiri belli ediyor

• pm atıyorum
  • Yazılım veya donanım hatasından mı düştü telefon yere?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.