Şimdi Ara

A4 Tech Bloody V7 Gaming Mouse (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
9
Favori
135.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Doppelgangbanger

quote:

Orijinalden alıntı: Silence34

quote:

Orijinalden alıntı: Genc_Legend

Bloody açıkken atabiliyor ama kapalıyken hiç bir sorun olmuyor.

Deneme amaçlı girdim bikaç taneye ama silahın hep aşağı inmesi yani aynı noktaya inmesi nedendir bilmiyorum ama beni rahatsız ediyor.
    Zaten denemek için yükledim. Kullanmıyorum bu olayı.

Atış stili zaten eklediğim video da mevcut Battlefield 3 için...

@Silence34
    @Doppelgangbanger

BF3, Call of Duty gibi oyunlarda zaten genelde 2-3 mermi ile düşmanı öldürüyorsunuz ve spray gibi atış yaptığınız için bu özelliğin çalışması da kolay, bu özelliği kullanmadan adam vurmak da. Sürekli aşağı inmesinin sebebi faredeki makronun yazılırken tepme yönlerini milisaniyelik olarak hesaplayıp ufak hareketlerle imleci başka yerlere götürerek de mermileri aynı yere atmaya göre ayarlanmış olması. Kullandığınız silahın tepme şeklindeki ufak bir değişiklik mevcut makroyu kullanılamaz hale getirebilir. Zaten oyundan atılmanızın sebebi de büyük ihtimalle aiminizin mükemmel veya mükemmele yakın olması. Silahın teptiği yönde sürekli olarak elle yapılamayacak kadar iyi ayarlamalar yapıldığını anlıyor olabilir hack korumaları. Silahın ateşlendiği mesafeye göre bile mermilerin vurduğu yerdeki dağılımı arttığı için uzakta zaten pek etkili olmaz fakat yakın ve orta mesafe için sabit duranları vurmak gerçekten çok kolaylaşır. Yine de keyfini kaçıracağını düşünüyorum oyunun ne olursa olsun.

Bence öyle oyunun tadı çıkmaz.

Kesinlikle katılıyorum size. Zaten keyif veren kısım kendi emeğinizle bir şeyler yaptığınızı ve başardığınızı hissetmek. Bunu makro ile yaptıktan sonra normal bir insanın oyun kazandığında alacağı keyfin 4'te 1 kadarını anca alırsınız. Deneyen arkadaş da demiş zaten kullanmıyorum diye. CS'de 3-4 el kaybedince hack açanlar gibi yenilmeye başlayınca da kullanmayın ama :P

• hack programları bunu bulabilseydi kafaya çalışan hileleri hemen bulurdu bizde rahat ederdik. Ama onları bile güncellemeden sonra ancak engelleyebiliyorlar.

Yani mouse un içindeki hafızaya hack programların ulaşabileceğini hiç sanmıyorum...

Doppelgangbanger seni de zevki yok dedim ya görüş birliğinden dolayı etiketledim :D

Gerçekten zevki bırak sinir bozucu bişey. Deneyenlerin kullanmak isteyeceğini sanmıyorum ben :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Doppelgangbanger

quote:

quote:

Bloody açıkken atabiliyor ama kapalıyken hiç bir sorun olmuyor.

Deneme amaçlı girdim bikaç taneye ama silahın hep aşağı inmesi yani aynı noktaya inmesi nedendir bilmiyorum ama beni rahatsız ediyor.
    Zaten denemek için yükledim. Kullanmıyorum bu olayı.

Atış stili zaten eklediğim video da mevcut Battlefield 3 için...

@Silence34
    @Doppelgangbanger

BF3, Call of Duty gibi oyunlarda zaten genelde 2-3 mermi ile düşmanı öldürüyorsunuz ve spray gibi atış yaptığınız için bu özelliğin çalışması da kolay, bu özelliği kullanmadan adam vurmak da. Sürekli aşağı inmesinin sebebi faredeki makronun yazılırken tepme yönlerini milisaniyelik olarak hesaplayıp ufak hareketlerle imleci başka yerlere götürerek de mermileri aynı yere atmaya göre ayarlanmış olması. Kullandığınız silahın tepme şeklindeki ufak bir değişiklik mevcut makroyu kullanılamaz hale getirebilir. Zaten oyundan atılmanızın sebebi de büyük ihtimalle aiminizin mükemmel veya mükemmele yakın olması. Silahın teptiği yönde sürekli olarak elle yapılamayacak kadar iyi ayarlamalar yapıldığını anlıyor olabilir hack korumaları. Silahın ateşlendiği mesafeye göre bile mermilerin vurduğu yerdeki dağılımı arttığı için uzakta zaten pek etkili olmaz fakat yakın ve orta mesafe için sabit duranları vurmak gerçekten çok kolaylaşır. Yine de keyfini kaçıracağını düşünüyorum oyunun ne olursa olsun.

Bence öyle oyunun tadı çıkmaz.

Kesinlikle katılıyorum size. Zaten keyif veren kısım kendi emeğinizle bir şeyler yaptığınızı ve başardığınızı hissetmek. Bunu makro ile yaptıktan sonra normal bir insanın oyun kazandığında alacağı keyfin 4'te 1 kadarını anca alırsınız. Deneyen arkadaş da demiş zaten kullanmıyorum diye. CS'de 3-4 el kaybedince hack açanlar gibi yenilmeye başlayınca da kullanmayın ama :P

Aynen kendi emeğinle bir şeyler yapıp başarmadıktan sonra oyunun tadı çıkmaz. Yoksa aç hileyi çocuklar gibi öldür tüm takımı zevk al. Ama nasıl hile kullandığında zevk almadığın gibi kendi emeğin dışında kazanmaktan da zevk almazsın. Eğer karşımdaki aşırı proysa açarım makroyu orası ayrı.

• Ben olsam kullanmazdım şayet. Ha şu an kullanabilirim. Çünkü ilaç kullanıyorum bu yüzden dikkat dağınıklığı var bende. Mouse kontrolünü iyi sağlayamıyorum. Ama dikkat dağınıklığı olmasa hayatta kullanmam bu mouse'u. Hatta ben oyun oynarken olabildiğince zor oynayabileceğim şekilde oynamaya çalışıyorum oyunu. Mesela bana sniperla karşındaki adama hedef almak için beklemek eziklik olarak gelir. Sniperla dürbünü açtığın gibi adama doğrultup indirebilmen lazım benim düşünceme göre. Tabi bu kendim için geçerli. Bir de mesela Wolfteam oynuyorum orda kurt adama dönüşüyorsunuz. Mesela karşımdaki adam kurta dönüşüyorsa ve bende silah varsa şartların eşit olması için ben de kurda dönüşürüm. Veya ben kurtken karşımdaki adamda silah varsa ben de insana dönüşüp silahla ateş ederim, tabi dönüşürken ben silahı elime alıncaya kadar adam beni çoktan öldürmüş olur. Tabi her zaman olmuyor bu. Karşımdakiyle eşit olmayı seçtiğim zaman yapıyorum bunu. Yoksa bazen mesela deniyorum silahla kurtu indirebilecek miyim falan diye. Dikkat dağınıklığım olduğu için hep bir şeyler deniyorum.

• beyler yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum bloody v 7 güzel bir maus fakat cs ve benzer oyunlarda abartılacak kadar bir üstünlük söz konusu değil...sonuçta gene herşey sizde bitiyor..mause ister 20 liralık olsun ister 220 liralık...siz oynamayı biliyosanız mause felan hikaye yani kısaca..
  • 102 tlye Logitech G600 mü yada 85 tlye a4 tech v7 mi ?

Yada hiçbiri G300 al ucuz yoldan keyfine mi bak dersiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de V7 veya steelseries arasındayım,n11de p.tesi neyin indirmi varsa onu alıcam.

eskiden kullanıdıgım razer abyssus css'de harika idi ama farklı denemeler lazım.
  • mausun dpi ayarı nasıl değişiyor arkadaşlar 800 de kaldı çok yavaş mouse
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

mausun dpi ayarı nasıl değişiyor arkadaşlar 800 de kaldı çok yavaş mouse

1 butonuna çift tıkla topun üzeindeki ışık yanıp sönmeye başlıcak. daha sonra farenin programından ayarladığın dpi değerleri arasında farenin topuyla geçiş yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HolyDemiJohn

quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

mausun dpi ayarı nasıl değişiyor arkadaşlar 800 de kaldı çok yavaş mouse

1 butonuna çift tıkla topun üzeindeki ışık yanıp sönmeye başlıcak. daha sonra farenin programından ayarladığın dpi değerleri arasında farenin topuyla geçiş yapabilirsin.

eyvallah hocam
  • Beyler farem a4 tech bloody v7 gaming mouse, ben sekmeme (recoil) olayını yapamıyorum bana bu konuda yardımcı olabilcek birini arıyorum şimdiden teşekkürler.
  • beyler g300 ün yanına bugün aldım bu mouse ama birşey sorucam bu 20 dolarlık şeyi almak şartmı ? yani şunu merak ediyorum ben lol oynuyorum işe yararmı
  • kesinlikle almanı tavsiye etmiyorum orsaı ayrı da lütfen daha önce defalarca cevaplanmış, tartışılmış bi soruyu tekrar sormadan önce konuya en azından bir göz gezdir. ilk mesajı okusan bile yeterdi.
  • facebook dan ekleyin beyler mesaj atarsanız diğer kutusuna gidio kullanıcı adım poyrazenver (facebook com / poyrazenver )

BLOODY MOUSE İLE İLGİLİ HER KONUDA YARDIMCI OLURUM

BU ARADA MOUSE BİR HARİKA VE FİYATINA GÖRE ÇOK ÇOK İYİ !!!!!!!!!
  • Blody mouse serisiyle ilgili bilgilerihttp://www.ozengen.com/online-oyuncular-bloody-mouse/ sayfasında bulabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: flydragon12

beyler şunu bi deneyin olursa cevap yazın bende mouse alıcam yakında. üstüne bir de 20$ daha vermeyelim. virustotalden baktım birşey yok. siz de taratın mutlaka.

http://tr.rghost.net/46902895

Arkadaşlar ben bunun ile yapamadım yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Arkadaşın paylaştığı yazılımla full ledim. para bayılmaya gerek yok.

Test ettim ve youtube a upload ettim.

İşte video :http://www.youtube.com/watch?v=35ESpJwM4jo

Ben yapamadım yardım eder misiniz?
  • Merhaba Arkadaşlar,

http://www.vatanbilgisayar.com/a4-tech-bloody-v7-bloody-v7-multi-core-gun3-gaming-mouse/productdetails.aspx?I_ID=63295
    buradaki mause ile 20$ bayılmadan macro yazmak istiyorum,deneyen arkadaşlar için verdikleri linklerdeki crack çalışıyor mu,ona göre satın alacağım,

teşekkürler :)
  • Beyler bu macro ayarlarını nasıl yapıyosunuz yardımcı olursanız iyi olur
  • ben de bu mouse den var maro olayını falan bf4 de hallettim fakat sadece bir round oynadım inan zevk vermiyor, bunun dışında mouse gasyet kaliteli F/P ürünlerinde hoşlanıyorsanız kaçırmayın.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.