Şimdi Ara

A4 Tech Bloody V7 Gaming Mouse (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
9
Favori
135.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ||Slayer||

Arkadaşlar Sanalmarketim den aldım ürünü bugün kargoya verilmediği için pişman oldum nasıl iptal ettirebilirim ve karta geri ödeme yaptırabilirim. İletişim bölümünden mesaj yolladım ama henüz cevap gelmedi.

Siparişinizi iptal ettirmek için iletişim formunu doldurarak mail gönderebilirsiniz.

sitede böyle diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: HolyDemiJohn

quote:

Orijinalden alıntı: ||Slayer||

Arkadaşlar Sanalmarketim den aldım ürünü bugün kargoya verilmediği için pişman oldum nasıl iptal ettirebilirim ve karta geri ödeme yaptırabilirim. İletişim bölümünden mesaj yolladım ama henüz cevap gelmedi.

Siparişinizi iptal ettirmek için iletişim formunu doldurarak mail gönderebilirsiniz.

sitede böyle diyor

Teşekkürler .
  • Arkadaşlar ele oturması, kaplaması, yanar dönerli logosuna kadar her detay müthiş.
    x7 serisinden sonra bloody v7 ye geçtim memnunum şu ana kadar.
    Detayli incelemeyi DH yaptı zaten ama kutusunda ne var ne yok merak edenler varsa buyursunlar...

http://www.youtube.com/watch?v=wRKjQlMbu9I
  • GUN 3 modunu nasıl satın alabiliriz ben sitesinden pek bir şey anlamadım kredi kartım falan var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: proof16

GUN 3 modunu nasıl satın alabiliriz ben sitesinden pek bir şey anlamadım kredi kartım falan var..

http://www.bloody.tw/en/core3/core.asp?MachineCode=

burdan alıyosun hocam da bence alma çok gereksiz tabi yine de sen bilirsin
  • Yok orayı falan buldumda beni paypall a yönlendiriyor sanırım. Alıcam ya o kesinde tam olarak neleri nasıl doldurmam lazım bilmiyorum paypall a üye olmam gerekiyor sanırım, çözemedim bi türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: proof16

Yok orayı falan buldumda beni paypall a yönlendiriyor sanırım. Alıcam ya o kesinde tam olarak neleri nasıl doldurmam lazım bilmiyorum paypall a üye olmam gerekiyor sanırım, çözemedim bi türlü

evet denedim de paypaldan başka ödeme yöntemi yok aslında olması lazım ama belki de ülkeden dolayıdır kesin alıcam diyosan paypala üye olucaksın çok uzun bişi değil zaten türkçe bi dene yapamadığın yer olursa yardımcı olmaya çalışırım
  • Teşekkür ederim sağolasın hallettim sonunda yarın alıyorum 20 dolara.. Ödeme seçenekleri çok saçma olmuş.. Bana sadece makrosu lazımdı araştırma yapmadan aldım. Ancak tipi şekli ele oturuşu çok çok iyi bombalama modunu falan denedim gereksiz bir mod bence zaten ben bunca senedir fps oynuyorum onun yaptığını yapabilecek kapasitedeyim :) makro işime yarayacaktı onuda bu şekilde alacağız kendi açımdan makro istediğim için önceden bilseydim x7 falan alırdım..
  • yazılarınızı okuduktan sonra mouseyı almaya karar verdım ve bugun aldım hemen arkasından 20$ odedımpaypaldan fakat core3u nasıl aktıflestırcegımı bulamadım bu konuda bılgısı olan varsa yardım ederse sevınırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baypsycho

yazılarınızı okuduktan sonra mouseyı almaya karar verdım ve bugun aldım hemen arkasından 20$ odedımpaypaldan fakat core3u nasıl aktıflestırcegımı bulamadım bu konuda bılgısı olan varsa yardım ederse sevınırım.

farenin programından aktifleştirmeyi yapıyosun çekirdek sayfasında sağ altta activate core3 yazan yerden
  • odemeyı yaptım odeme maılımede geldı fakat henuz hala etkınlestırılmemıs yazıo bellı bır zaman sonramı etkınlesıo acaba yoksa bıseylermı yapmamız gerekıo cunku actıve core 3 butonuna tıkladıgımdada henuz etkınlestırılmemıs yazıo.
  • ilk mesaja naçizane kendi görüşlerimi de ekledim
  • Bu mouse hakkında bir sorum olcak normal Oscar edition programıyla kendıne ait istedigimiz macroyu yapamıyormuyuz? İlla 20$ paketi almamızmı gerek bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.İlla o maketi almamızmı gerek kendimiz bi macro yapmamız için
  • quote:

Orijinalden alıntı: yarmagul54

Bu mouse hakkında bir sorum olcak normal Oscar edition programıyla kendıne ait istedigimiz macroyu yapamıyormuyuz? İlla 20$ paketi almamızmı gerek bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.İlla o maketi almamızmı gerek kendimiz bi macro yapmamız için

Ayriyetten bu aldığımız 20$ suresizmi 1-2 yıllık degildir umarım ?
  • quote:

quote:

Bu mouse hakkında bir sorum olcak normal Oscar edition programıyla kendıne ait istedigimiz macroyu yapamıyormuyuz? İlla 20$ paketi almamızmı gerek bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.İlla o maketi almamızmı gerek kendimiz bi macro yapmamız için

oscar edition x7 için galiba buna uyumlu mudur bilmiyorum eğer satın alırsan süresiz aktif etmiş oluyosun
  • quote:

quote:

quote:

oscar edition x7 için galiba buna uyumlu mudur bilmiyorum eğer satın alırsan süresiz aktif etmiş oluyosun

Oscar macro duzenleme programı yazıyor ozellıklerınde Gun3 kısmında
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam şimdi baktım sitesine de oscar makro zaten satın almayla açılan bi özellike şuan açık değil ücretsiz sürümde
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam şimdi baktım sitesine de oscar makro zaten satın almayla açılan bi özellike şuan açık değil ücretsiz sürümde

teşekkurler bilgi için son bi sorumu daha sorayım bu oscar x7dekiyle aynı macroları kullanıyor demi ? yoksa isim olarakmı benzerler.Sonucta parayla alıyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yarmagul54 -- 16 Ocak 2013; 10:57:11 >
  • quote:

teşekkurler bilgi için son bi sorumu daha sorayım bu oscar x7dekiyle aynı macroları kullanıyor demi ? yoksa isim olarakmı benzerler.Sonucta parayla alıyoruz :)

bence isim olarak benzerdir çünkü aynı olsa çekirdek3ü hiç satamazlar
  • arkadaslar gamer mouse arayanlara bir tavsiyem var 1 hafta kadar önce altunizade golddan 52 tl rat3 mause aldım hala varsa kacırmayın
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.