Şimdi Ara

A4 Tech Bloody V7 Gaming Mouse (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
9
Favori
135.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HolyDemiJohn

quote:

Orijinalden alıntı: Connor Kenway

Mousenin üstünde bulunan 1 tuşuna 2 kere ard arda tıkılıyorsun ekranın sağ tarafında gösterge çıkıyor sonra scrool ile dpi ı azaltıp çoğaltabilirsin. Tekrar 1 e basarsan gösterge kapanır.

Tabi bu pratik yolu aynı işlemler yazılım üzerindende yapılıyor.

yanda çıkan göstergede sadece 1600 dpi a kadar yükseliyo 3200 için programa girmek gerekti neden ki acaba

daha çözemedim tabii biraz daha kurcalamam lazım

Bu arada hayırlı olsun diyen arkadaşlara teşekkür ederim

dpi seçeneklerini yazılımın duyarlılık menüsünden yapılıyor orda hangi dpi seçeneklerini ayarlarsan onlar arası geçiş yapabilirsin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HolyDemiJohn

quote:

Mousenin üstünde bulunan 1 tuşuna 2 kere ard arda tıkılıyorsun ekranın sağ tarafında gösterge çıkıyor sonra scrool ile dpi ı azaltıp çoğaltabilirsin. Tekrar 1 e basarsan gösterge kapanır.

Tabi bu pratik yolu aynı işlemler yazılım üzerindende yapılıyor.

yanda çıkan göstergede sadece 1600 dpi a kadar yükseliyo 3200 için programa girmek gerekti neden ki acaba

daha çözemedim tabii biraz daha kurcalamam lazım

Bu arada hayırlı olsun diyen arkadaşlara teşekkür ederim

dpi seçeneklerini yazılımın duyarlılık menüsünden yapılıyor orda hangi dpi seçeneklerini ayarlarsan onlar arası geçiş yapabilirsin.

anladım teşekkür ederim

• Boşuna para harcamışım gibi gorunuyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joker53

Boşuna para harcamışım gibi gorunuyo.

neden
  • Neyse arkadaşlar mouse geldi kullanışlık açısından hıcbı sorun yok cok guzel ele oturuyo tasarım felan guzel zaman ıcerısınde kullanıp detaylı bı sekılde yazarım
  • Beyler mouse Süper ama dogru söylemek gerekirse mouseden fazla Program da önemli makro düzlenleme + Sekme önleyici var ne demek sekme önleyici düsünün bir cs 1.6 sw sine giriyorsunuz ve hic silah sekmiyor gram sekme yok bombalamayı pek sevemedim ama acil crack yapılmalı acil :D süper bi program int den inceledigim icin arada daglar kadar fark oluyor ultra core 3 etkinlesince
  • crack yapacak olan filan varsa konu üstüne forumda konu acıp linkini atabilir bulan yada yapacak varsa ben mouseyi aldım v7 dudulu bayisinden fena degil daha alısamadım
  • bu ürünün gerçek markasını hala tam anlayamadım...a4techmi yoksa bloody mi..a4ler belli bi süreden sonra sorun çıkarıyor,ayrıca core3 tam noob işi...
  • MERHABA KARDEŞİM BLOOD V7 MOUSE SİNİ ALMAK ISTIYORUM FAKAT KONUYU INCELEYINCE PROGRAM $20 FALANMIŞ BEN COUNTER STRİKE OYNADIGIM ICIN PROGRAMA FAZLA GEREK YOKTA 3 LÜ ATIŞ YAPABILIYORMUYUZ YANİ SERİ 3 LÜ ATIŞ MERMİ YOKSA PROGRAMLA ÜCRETLİMİ YAPIYORUZ ONUDA
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbozkan

MERHABA KARDEŞİM BLOOD V7 MOUSE SİNİ ALMAK ISTIYORUM FAKAT KONUYU INCELEYINCE PROGRAM $20 FALANMIŞ BEN COUNTER STRİKE OYNADIGIM ICIN PROGRAMA FAZLA GEREK YOKTA 3 LÜ ATIŞ YAPABILIYORMUYUZ YANİ SERİ 3 LÜ ATIŞ MERMİ YOKSA PROGRAMLA ÜCRETLİMİ YAPIYORUZ ONUDA

extra ödeme yapmadan ikili,üçlü atış yapabiliyorsun.
  • Bu fare için bir şey diyemeyeceğim ama X750-F ve V-Tracking F7 kullandım. Hayatımda kullandığım en kötü ve kalitesiz fareler. Ayrıca bu farenin ekstra özellikleri aktive etmek için 20 dolar istiyorlar nasıl bir zihniyet bu. Fareyi 20-30 TL daha pahalı yap bu özellikleri içinde ver ki A4 ün en iyi faresi 50 TL belki eder belki etmez. Yormayın kafanızı bunlar hiç olmuyorsa G100 yada G300 alın geçin uygun fiyatlara. Bir arakadşında da dediği gibi zaten ekstra özellikleri "noob" denenler için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [darkness13]

Bu fare için bir şey diyemeyeceğim ama X750-F ve V-Tracking F7 kullandım. Hayatımda kullandığım en kötü ve kalitesiz fareler. Ayrıca bu farenin ekstra özellikleri aktive etmek için 20 dolar istiyorlar nasıl bir zihniyet bu. Fareyi 20-30 TL daha pahalı yap bu özellikleri içinde ver ki A4 ün en iyi faresi 50 TL belki eder belki etmez. Yormayın kafanızı bunlar hiç olmuyorsa G100 yada G300 alın geçin uygun fiyatlara. Bir arakadşında da dediği gibi zaten ekstra özellikleri "noob" denenler için.

ben fareyi alırken özellikle macro kullanırım diye aldım malesef $20 dolar ödemeden macro kullanamıyoruz önemli olan ultra-core değil yani.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: [darkness13]

Bu fare için bir şey diyemeyeceğim ama X750-F ve V-Tracking F7 kullandım. Hayatımda kullandığım en kötü ve kalitesiz fareler. Ayrıca bu farenin ekstra özellikleri aktive etmek için 20 dolar istiyorlar nasıl bir zihniyet bu. Fareyi 20-30 TL daha pahalı yap bu özellikleri içinde ver ki A4 ün en iyi faresi 50 TL belki eder belki etmez. Yormayın kafanızı bunlar hiç olmuyorsa G100 yada G300 alın geçin uygun fiyatlara. Bir arakadşında da dediği gibi zaten ekstra özellikleri "noob" denenler için.

ben fareyi alırken özellikle macro kullanırım diye aldım malesef $20 dolar ödemeden macro kullanamıyoruz önemli olan ultra-core değil yani.

Yuhh diyorum. Macrolardamı ekstra, diyecek hiç birşey yok. Hem kel hem fodul diyorum bu markaya

• g400 gibi bir mouse dururken buna verilen para ziyandır.Logitech in hiçbir ürününü tartışmam a4techle
  • yalnız ben halen fare bakıyorum karar veremedim bir türlü V3 te çok hoşuma gidiyor Razer Deathadder tarzında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CloserTR -- 9 Aralık 2012; 4:02:36 >

• Arkadaşkar mouse'u aldım ama call of duty oynarken 3 el ateş etme moduna alınca 2 el ateş ediyor neden acaba bilen var mı sorunu çözebilecek biri lazım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertKarakus

Arkadaşkar mouse'u aldım ama call of duty oynarken 3 el ateş etme moduna alınca 2 el ateş ediyor neden acaba bilen var mı sorunu çözebilecek biri lazım lütfen

o silahın fire rate ile alakalı olabilir yani fare 3 kez basıyodur ama silah 2 kez ateşleniyodur

hangi cod bi de silah ne ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HolyDemiJohn -- 9 Aralık 2012; 22:39:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krinorex

g400 gibi bir mouse dururken buna verilen para ziyandır.Logitech in hiçbir ürününü tartışmam a4techle

g400 3-5 liraya satılan fareler gibi tipinde hayır yok scroll tuşu içine girmiş gbi berbat bence...Logitechten sırf bu scroll tuşu yüzünden vazgeçtim g300 alacaktım içine gömmüşler resmen scrolu,ben çok kullandığım için orayı biraz büyük olması daha iyi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.