Şimdi Ara

aksa oto kuaför kapandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
17
Favori
43.946
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AksaOtoKuaför -- 5 Mayıs 2018; 14:9:45 >

• Çok uygun fiyat mersinde olsa hemen yaptırırdım
  • Fiyat ultra uygunda. Vaat edilen hizmet vaad edilen ürünlerle titizlikle uygulanacak mı. Bu işlemler düzgün yapılırsa neredeyse araç başı bir günü alır. Fırsat sitelerindede bu tarz kampanyalar var.Oralardan o hizmeti alanların çoğu üstünkörü alelade birkaç saatte eksik yapılan işlemlerden şikayetçi. Hatta bazıları yapılan işi düzeltmek için başka yerlere tekrardan para verip yaptırdı. Hiç yapılmasa daha iyiydi diyenlerde oldu. Böyle bir şey olmayacağını temenni ederek gidip yaptıranlardan yorumlar bekliyorum. Yorumlara göre bana uzak olsada fiyat cazip geldiği için düşüneceğim:)
  • bende yaptırmayı düşünüyorum bu uygulama kaç saat sürer?
    bilgi alabilirmiyiz?

kullanıcı arkadaşlarda kullanılan ürünler hakkında bilgilendşrme yapabilirmi markalardan hiç anlamıyorum:D
  • fiyat çok uygun ama uygulama aynı olurmu bilemiyorum

200e yaptırdım bizim burda biyerde geçen hafta ama dediklerinin hiçbirini yapmadılar nerdeyse
  • bugün bıraktım buraya hanımın corsayı. bakalım alınca yazacağım yorumlarımı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksacomputer

izmir'de şubeniz var mı?
    çok iyi bir kampanyaymış :)
  • abicim bi hafta sonunu ayırıp güzel pazar günü kahvaltıdan sonra nşye kendi arabanızı zevkle temizlemiyosunuz. ?? çok fazla para bu çok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkarah

bugün bıraktım buraya hanımın corsayı. bakalım alınca yazacağım yorumlarımı...

yorumunuzu bekliyorum...
  • Ben cumartesi günü yaptırdım işçilik çok iyiydi gerçekten işlerini ciddiye alyorlar, resimleri eklerim birazdan, özellikle yağmur suyu kaydırıcı yaptırdım ön cama, mükemmel bişeymiş bu kadar sene yaptırmadığıma üzüldüm. Tavsiye ederim.
  • güzelmiş ama sadece istanbul için galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: barahirr

Ben cumartesi günü yaptırdım işçilik çok iyiydi gerçekten işlerini ciddiye alyorlar, resimleri eklerim birazdan, özellikle yağmur suyu kaydırıcı yaptırdım ön cama, mükemmel bişeymiş bu kadar sene yaptırmadığıma üzüldüm. Tavsiye ederim.

resimleri bekliyoruz o zaman üstad. Yukarıdaki içerikleri birebir yaptılar mı yani?
  • Bugun 50 liralık temizlik malzemesi aldım, bilseydim hiç uğraşmazdım..maksimum karta taksit imkanı var mı acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat şok uygun ama insan işkillenmiyor değil. Fotoları ben de bekliyorum yaptırmayı düşünüyorum.
  • resimdeki micra gibi bizim micranın iç plastikleri. Resimdeki bembeyaz oluyorsa yaptırmak isterim. Ankarada bayiniz var mı acaba?
  • Eğer bu işlemleri harfiyen yerine getiriyorsanız yarın geleceğim.
  • izmirde bu fiyata böyle bir uygulama lazım. yıkama şirketleri duyun sesimizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhannnn_taz

Çok uygun fiyat mersinde olsa hemen yaptırırdım

+1000.000

Yok mudur Mersinde böyle bir kampanya yapacak babayiğit.
  • fiyat oldukça uygun, ancak biraz daha detaylı bilgi verebilirseniz daha iyi olacağını düşünüyorum. Hayırlı işler

Haftaiçi ve Haftasonu çalışma saatleriniz nedir?
    Yukarıda sıralanmış uygulamaların tümü yaklaşık kaç saat sürüyor?
    Nezamana kadar bu kampanya geçerli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barahirr

Ben cumartesi günü yaptırdım işçilik çok iyiydi gerçekten işlerini ciddiye alyorlar, resimleri eklerim birazdan, özellikle yağmur suyu kaydırıcı yaptırdım ön cama, mükemmel bişeymiş bu kadar sene yaptırmadığıma üzüldüm. Tavsiye ederim.

üstad bu geceye kadar yükleyebilecek misin fotoğrafları ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.