Şimdi Ara

Galaxy S Advance için Jelly Bean güncellemesi Ocak ayında hazır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy Note ve Galaxy SII sahiplerinin merakla Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini bekledikleri bir dönemde, farklı bir model için güncelleme yayınlanacağı duyuruldu.

Samsung Almanya tarafından Facebook hesabı üzerinden yapılan duyuruda, Galaxy S Advance modelinin Android 4.1.2 güncellemesine Ocak ayında kavuşacağı açıklandı. Güncelleme hem telefon üzerinden hem de Kies üzerinden erişilebilir olacak.

Galaxy S Advance Android 2.3.6 işletim sistemi ile satışa sunulmasına karşın, 4.0 sürümünü es geçerek doğrudan 4.1.2 sürümüne güncellenecek. Samsung ayrıca daha fazla cihazın önümüzdeki aylarda Jelly Bean güncellemesi alacağını da dile getirdi.

Nisan ayında satışa sunulan Galaxy S Advance modelinde 1GHz saat hızında çalışan Novathor STE U8500 işlemci, 4 inçlik 480 x 800 piksel çözünürlüğünde Super AMOLED ekran, 768MB RAM, 8GB/16GB depolama kapasitesi, Mali-400MP grafik birimi, 5MP çözünürlükte arka kamera, 720p video kaydı gibi özellikler bulunmaktaydı. Model Galaxy S ve Galaxy SII arasında konumlandırılmıştı.

• Samsung gerçekten iyi bir politikayla hareket ediyor.Tüm cihazlarına verdi vericek Jelly Bean'i.

• Ben Samsungun yerinde olsam ne yapar eder Galaxy s e jelly bean güncellemesi getiririm. Gerekirse kırparım keserim ama ayarlar menüsünde 4.1.2 yi gösteririm millete (ki kırpıp kesmesine gerek yok bence gayet yeterli donanımı jelly bean için). Yapacağı bir çok tv reklamından daha çok ses getirir eminim. Forumlarda teknoloji sitelerinde direk haber olur. Bunu gören kullanıcı da der ki samsung tee ne zaman çıkmış telefona güncelleme veriyor ben gideyim bir galaxy s3 alayım nasılsa google android 5 i çıkarsa samsung s3 ü android 5 e günceller. Çoğu kişinin gözünde samsung nexus ile bir tutulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotica

Ben Samsungun yerinde olsam ne yapar eder Galaxy s e jelly bean güncellemesi getiririm. Gerekirse kırparım keserim ama ayarlar menüsünde 4.1.2 yi gösteririm millete (ki kırpıp kesmesine gerek yok bence gayet yeterli donanımı jelly bean için). Yapacağı bir çok tv reklamından daha çok ses getirir eminim. Forumlarda teknoloji sitelerinde direk haber olur. Bunu gören kullanıcı da der ki samsung tee ne zaman çıkmış telefona güncelleme veriyor ben gideyim bir galaxy s3 alayım nasılsa google android 5 i çıkarsa samsung s3 ü android 5 e günceller. Çoğu kişinin gözünde samsung nexus ile bir tutulur.

Aynen oyle. su an 3gs ve ip4 te ios 6 yazmasi ve hicbi halta yaramamasi gibi ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S2 icin Aralikta o zaman

• sensationdan hala haber yok.

• yauuuu s2 ye gelecek diye aylardır bekliyorum...ama sonuç...(((

• quote:

Ben Samsungun yerinde olsam ne yapar eder Galaxy s e jelly bean güncellemesi getiririm. Gerekirse kırparım keserim ama ayarlar menüsünde 4.1.2 yi gösteririm millete (ki kırpıp kesmesine gerek yok bence gayet yeterli donanımı jelly bean için). Yapacağı bir çok tv reklamından daha çok ses getirir eminim. Forumlarda teknoloji sitelerinde direk haber olur. Bunu gören kullanıcı da der ki samsung tee ne zaman çıkmış telefona güncelleme veriyor ben gideyim bir galaxy s3 alayım nasılsa google android 5 i çıkarsa samsung s3 ü android 5 e günceller. Çoğu kişinin gözünde samsung nexus ile bir tutulur.

Samsung I9000 e jellybean verseydi kimse gidip nexsus almazdı .
    Samsung kendini belli etti sanki S2 JELLYBEN den soraki sürümleri kaldırmazmı kaldırır ama vermeyecekler

• Biz de hala htc ye mesaj atalım jelly bean istiyoz diye

• Biz de hala htc ye mesaj atalım jelly bean istiyoz diye

• O zaman destek yakında kesilir o cihaza... 1.5sene destek verilir sonra destek falan kalmaz. Hele ara modelse 1yıl destek alsa büyük başarı. Galaxy S'e yapacakları en iyi şey cm10 üzerinde oynama yapıp sunmaları olur. Ha o zaman Galaxy S fazlasıyla hızlı olur o da ayrı bir sorun.

• demek ki mayısta gelir
  • EVO 3Dye beklemedeyiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

quote:

Samsung I9000 e jellybean verseydi kimse gidip nexsus almazdı .
    Samsung kendini belli etti sanki S2 JELLYBEN den soraki sürümleri kaldırmazmı kaldırır ama vermeyecekler

Yatın kalkın da bu kadar çok güncelleme aldığına şükredin. Pazarın eski modelleri yazılım yönünden öldürüp yeni model satma şeklinde döndüğü bir sektörde bu kadar güncelleme almak bile mucize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung güncelleme konusunda güzel gidiyor.
  • Güncelleme konusunda nadir firmalardan biridir,helal olsun

• Galaxy S e güncelleme falan gelmez. Zaten o model içib resmi olmayan tonla güncelleme var. Samsung' un o cihaz için güncellemeleri "hazırlasa bile" çıkarmayacağına eminim.

Bu habere göre GT-I 8160 Ace II müdeli için de güncelleme gelecek demektir.

• Güncelleme bakımından en iyisi Samsung şuanda.. SII'de JellyBean oldukça stabil şuanda yayınlandığı gün flashladım tek bir sıkıntım olmadı Allaha şükür.
  • Nexus'a yakın gidiyorlar güncelleme konusunda.
  • Android'de samsung Windows phone da Nokia dan şaşmam...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.