Şimdi Ara

''Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary'' için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Rockstar Games'in geçtiğimiz ayın sonlarına doğru mobil platformlar için duyurduğu ''Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary'' için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. 

Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary'in onuncu yılı şerefine yenilenmiş grafikleriyle Android ve iOS platformları için geliştirilen yapım, 6 Aralık tarihinde yayınlanacak. Türkiye Appstore'da 8.99 TL'lik fiyat etiketiyle satışa sunulacak olan yapım, Google Play'de ise 4.99$'lık bir fiyat etiketine sahip olacak.

Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary, ilk etapta şu cihazları destekleyecek:

• iOS: iPhone 4, iPad, iPod Touch 4 ve üzeri cihazlar

• Android Telefonlar: Google Nexus 4, Motorola Razr, Razr Maxx, Razr Maxx HD, Motorola Atrix, Motorola Photon, Motorola Droid Bionic, HTC Rezound, HTC One X, HTC One S, HTC Evo 3D, HTC Sensation, HTC Droid Incredible 2, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Nexus S, Samsung Galaxy Note 1 & 2, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy R, Sony Xperia Play, Sony Xperia S, P, T & TL, Sony Walkman Z medya oynatıcı, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3 

• Android Tabletler: Google Nexus 7, Google Nexus 10, Acer Iconia, Asus Eee Pad Transformer, Asus Eee Pad Transformer Prime, LG Optimus Pad, Medion Lifetab, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 8.9 / 10.1, Samsung Galaxy Tab 2, Samsung Galaxy Note 10.1, Sony Tablet S, Sony Tablet P, Toshiba Thrive, HTC Flyer

80'li yılların Vice City'sini ve Grand Theft Auto serisinin kalitesini ceplere taşıyacak olan Grand Theft Auto: Vice City 10th Anniversary'in mobil oyunculara nasıl bir deneyim yaşatacağını önümüzdeki hafta hep birlikte göreceğiz. Laura Branigan'ın ''Self Control'' adlı parçasının eşlik ettiği yeni tanıtım videosuna aşağıdaki video bağlantısından erişebilirsiniz.

• 3 ay sonra GTA: Kütahya yaması gelir
  • kurtlar vadisi patch yoksa ben yokum
  • Wow iyi hemen izliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gta 3 gibi buna da yama yüklenebilir sanırım, görev modları vs. yüklerim çok güzel olur
  • Hadi gelsin artık gelsin.
  • vay be anılarım canlandı...

o zamanlar self control şarkısının adını bilmiyordum... sırf müziği arabanın radyosundan dinlemek için açıyordum oyunu...

self controlün yeri ayrıdır vice cityde
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

vay be anılarım canlandı...

o zamanlar self control şarkısının adını bilmiyordum... sırf müziği arabanın radyosundan dinlemek için açıyordum oyunu...

self controlün yeri ayrıdır vice cityde

Videonun başlangıcında bile istemsiz gülümsedim parça yüzünden :D
  • Vice City'nin yeri her zaman başka.
  • sebepsiz yere mutlu oldum, sanki bir tek bana çıkacak çıksa da indirsek
  • videoyu izleyince duygulandim , o zamanlar bilgisayarim bile yoktu internet kafelerde oynardim saatlerce , simdi telefondan oynicaz. az katliam yapmadim vice cityde ki disko da. bir de her seferinde araba magazasini bulamiyordum , mobile gelsin yine ariycam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __nikolaus__ -- 1 Aralık 2012; 23:08:11 >
  • insanı gülümsetmeye fazlasıyla yetiyor

• çok uzak olmayan gelecekte gta 5 in de bu şekil bir videosu yayınlanacak altında da yine android ve ios yazacak ..S

• Şu ipad'e bir gamepad takabilseydik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sene 2003 hepimiz mutluyuz

• Nitro basınca egsozlardan çıkan baloncuklar yoksa ben almıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone'da 1.3 GB Boş alan var yeter galiba ?
  • Çok mutluyum. Mercedes için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.