Şimdi Ara

Jackar, 34mm f/1.8 lensini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Jackar, 34mm f/1.8 lensini duyurdu

Uzak doğulu optik firması Jackar, Micro Four Thirds ve Nex sistemler ile uyumlu 34mm objektifini duyurdu. F/1.8 diyafram oranına sahip olan objektif, 145gr ağırlığa ve 37mm filtre çapına sahip. Oldukça ufak bir yapıda olan Jackar 32mm, $190 fiyat etiketi ile yurt dışında satışa sunulmuş durumda.

• Kozmetik ve optik kalitesine de bağlı tabi ama benim nedense hemen 210TL ye alınan canon 50mm f1.8 geldi aklıma.Sanki birazdaha ucuz olabilirmiş
  • Fiyata satışa sunulmuş dediği yer türkiye fiyatı mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Fiyata satışa sunulmuş dediği yer türkiye fiyatı mı ?

Hayır Ebay fiyatı ;

http://www.ebay.com/sch/items/?_nkw=Jackar+34mm+f%2F1.8+lens&_sacat=&_ex_kw=&_mPrRngCbx=1&_udlo=&_udhi=&_sop=12&_fpos=&_fspt=1&_sadis=&LH_CAds=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanTnçr -- 30 Kasım 2012; 21:19:12 >

• Böyle bir ürünün türkiye satış fiyatı 500TL gibi olacaktır gelirse
  • Geleceğini sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

Geleceğini sanmıyorum

• Bence de gelmez de gelirse fiyat aralığı açısından söyledim
  • zaten lenslerin %5 'i geliyor ülkemize onlarda faiş fiyatlardan satılıyor. biraz önemseyin şunu. makine alıyoruz lens yok piyasada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

Geleceğini sanmıyorum

Iyi fiyat/performans oranina sahip urunlerin cogu gelmez, cunku gelirse fahis fiyata satilan dandik urunler satilmayacak, bizimkiler isi iyi biliyor ama tabiki suc onlarda degil, onlara izin verenlerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aletin C bayonetlisi bir ara Ebay'da 80$ civarlarindan gidiyordu, NEX-m4/3 olunca fiyat 2.5 katina cikiyor otomatik olarak.
  • Pentax'a özenmiş bknz:
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.