Şimdi Ara

Avea, Galaxy S III Mini'yi 4 farklı teklifle müşterileriyle buluşturacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Avea, Galaxy S III Mini'yi 4 farklı teklifle müşterileriyle buluşturacak

Avea, Samsung Galaxy S III Mini'yi 3 Aralık 2012 tarihinden itibaren S.E.Ç Cihaz Kampanyası kapsamında çeşitli teklifler ile müşterileriyle buluşturmak için hazırlanıyor.

Samsung Galaxy S III Mini'yi kampanya kapsamında sunan Avea, müşterilerine 4 farklı teklif sunuyor. Müşteriler S.E.Ç Cihaz Kampanyası kapsamında Galaxy S III Mini'ye isterlerse, tarifelerine ek ayda 9 TL'den başlayan fiyatlarla, isterlerse 250 MB, 1GB veya 4 GB'lık internet paketli teklifi seçebilecekler. Bu iki teklifin dışında bir seçenek arayan müşteriler ise; 1000 dk, 1000 SMS ve 2GB'lık internet paketinin bulunduğu her şey dahil paketinden yada 3 ay 250 MB internet hediyeli peşin teklifinden yararlanarak Samsung Galaxy S III Mini'ye sahip olabilecekler.

Samsung Galaxy S III Mini'ye S.E.Ç Cihaz Kampanyası kapsamında 4 farklı tekliften birini seçerek sahip olmayı düşünüyorsanız, 3 Aralık itibariyle geçerli olacak olan kampanyanın detaylarına buradan göz atabilirsiniz.

• ya herseyi anladim iyi hosta , 250 mb internet nedir yahu? 1 gb internet nedir? bu kota muhabbetinden sikilmadiniz mi artik? amerikada adamalar 4G kullaniyor biz daha 3G deyiz , yeterli hiz var tamam ama kotayi gectikten sonraki hiz nedir? tam bir rezalet ... sen bana istersen 100 mbt hiz ver 1 gb kota koyduktan sonra ne anladik? sadece avea degil hepsi oyle turkcell , vodafone...
  • Konuyla alakasız ama dediğin olayın operatörler ile bir alakası yok.
    BTK, bu hızı yükselt, bu hızı düşür demedikçe operatörler verilen LİMİTLER'de vermeye çalışıyor.
    Herşeyin operatörlerin elinde olduğunu sanmaktan vazgeçip, kafayı kum'dan çıkarmamız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snac Twingum -- 30 Kasım 2012; 19:53:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

ya herseyi anladim iyi hosta , 250 mb internet nedir yahu? 1 gb internet nedir? bu kota muhabbetinden sikilmadiniz mi artik? amerikada adamalar 4G kullaniyor biz daha 3G deyiz , yeterli hiz var tamam ama kotayi gectikten sonraki hiz nedir? tam bir rezalet ... sen bana istersen 100 mbt hiz ver 1 gb kota koyduktan sonra ne anladik? sadece avea degil hepsi oyle turkcell , vodafone...

Bana "telefonda" 1 GB internet rahat yeter. Zaten sadece disarida paketten kullaniyorum. Evde WiFi var. Sen internet paketiyle HD videou mu izliyorsunda yetmiyor?

• güzelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyPC

quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

ya herseyi anladim iyi hosta , 250 mb internet nedir yahu? 1 gb internet nedir? bu kota muhabbetinden sikilmadiniz mi artik? amerikada adamalar 4G kullaniyor biz daha 3G deyiz , yeterli hiz var tamam ama kotayi gectikten sonraki hiz nedir? tam bir rezalet ... sen bana istersen 100 mbt hiz ver 1 gb kota koyduktan sonra ne anladik? sadece avea degil hepsi oyle turkcell , vodafone...

Bana "telefonda" 1 GB internet rahat yeter. Zaten sadece disarida paketten kullaniyorum. Evde WiFi var. Sen internet paketiyle HD videou mu izliyorsunda yetmiyor?

Kusura bakma da çok mantıksız. HD standart artık, ben tablette/telefonda çamur gibi görüntü bekleyemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: asdfghjkll

Konuyla alakasız ama dediğin olayın operatörler ile bir alakası yok.
    BTK, bu hızı yükselt, bu hızı düşür demedikçe operatörler verilen LİMİTLER'de vermeye çalışıyor.
    Herşeyin operatörlerin elinde olduğunu sanmaktan vazgeçip, kafayı kum'dan çıkarmamız lazım.

Tabi zaten operatörler hızı yükseltmek istiyorda BTK engel oluyor. Asıl siz kafayı kumdan çıkarın adamlar işin yolunu bulmuş millete kitliyorlar komik komik kotalı tarifleri hala bunu savunuyorsunuz. 1GB sınırsız diye felan tarifeler var. 1GB sınırsız ne demek böyle saçmalık olur mu. Ha bire Amerika ile hız mukayeseleri yapılıyor ama kimse de çıkıp ya hız varda bu kota ne demiyor.

• Operatör, BTK'dan izinsiz sadece adı "Sınırsız" olanı gerçek anlamında sınırsız yapamaz.
    Git bak bakalım. İSS'ları nasıl 50GB sonrası 1e düşürdüklerini 3e çıkarmışlar. Hangi kararla nerden karar çıkmış.
    He bu olay operatörlerin işine geliyor mu ? geliyor, yatırıma ayrılan pastadan daha fazla kâr payı.. "Böyle söylersen amenna denir"
    Yoksa bizde kullanmaktan memnun değiliz.Sadece adı sınırsız olanı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snac Twingum -- 30 Kasım 2012; 20:20:54 >
  • Yani fiyatı uygun değil ki !!
  • adamlar bide operatorleri savunuyorlar
  • Mantık şu: Telefon fiyatini iki katına çıkarıp bu tarifelerin arasına sıkıştırarak milleti keklemek.

• S III mini donanımsal olarak zayıf kalmış nedense.
  • Başlık böyle olmalıydı: Avea, Galaxy S III Mini'yi 4 farklı teklifle müşterilerine kitleyecek.

• Link kirik yalniz ayrintilari goremiyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon sirketleri kendi ceplerini dusunuyorlar hizmetle alakasi yoktur milleti soyup sogana cevirdiler. isteyen almasin o zaman fiyatlar nasil dusuyor galaxy III abd fiyati 260 dolar avrupada 500 avro ama yakinda fiyati duser

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.