Şimdi Ara

ARTES D9702 IPS 16GB Bluetooth Android 4.1 JellyBean model hakkında bilgisi olan (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.624
Cevap
24
Favori
100.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lavaboo

hızlı al com la ilgili yazdıklarımız sayfamızda hızlı al com yetkilileri tarafından dikkate alınmış saniyorum son yaptıkları işlemle ilgili olumlu yanı göstereyim tabii olumsuzlukları belirttiğimiz gibi

hızlı al comdan sipariş verecek yada düşünenelerin veyahut şüphesi olanların yorumuna bırakarak fikir oluşturması açısından buraya iliştiriyorum

Mesajınız
    İADE TALEBİMLE İLGİLİ GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİ ALAKA VE SORUNUMUN ÇÖZÜMÜNE İLİŞKİN HIZLI ÇÖZÜMÜNÜZDEN DOLAYI TEŞEKKÜRLERİMİ BORÇ BİLİRİM .
    ÇOK İYİ BİR ZAMANLAMAYA DENK GELDİĞİNİDE BENİM AÇIMDAN BİLMENİZİ İSTERİM BU SORUNUN ÇÖZÜLMESİYLE.

SAYGILARIMLA

ALİ ATAÇ

Cevabınız
    Değerli Müşterimiz,

Biz teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
    Hızlıal.com

iade talebin tablet değildir inşallah :))

• evet tablet çünkü 3 tane olmuştu elimde merak etme arıza nedeniyle iade diil :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artesteknik

quote:

Orijinalden alıntı: Chigliak

Şu tabletin aynısının 7" olanı olsaydı da dünyanın sonu gelmeden ben de bir tablet sahibi olaydım keşke :)

Bir kaç gün içinde bu dediğiniz ürün stoklarımızda olacak.
    Süpriz için bir iki gün daha bekleyebilirsiniz.

Bu arada satıcı firmaların müşterilerin şikayetlerine olumlu yanıt vermelerinin arkasındaki asıl unsurun Artes firması olduğunun da farkındayız. Sizin bu forumda aktif olarak yer almanız ve aradığımızda firmaya kolayca ulaşabilmemiz de reklamların en güzeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• lavaboo arkadaşım, 6 soruma tek tek cevap verme zahmetine katlandığın için çok teşekkür ediyorum. Aslında aynı şeyleri "Artesteknik"e de özelden sormuştum. Ama o sadece son ikisine cevap vermiş, yoğunluktan olsa gerek. Şirketin sana bir güzellikte bulunması lazım artık.

Sen soruları cevapladın, cihaza güven beslenmesini sağladın; ben ise açtığım konunun sonuna, "onca arayıştan sonra Artes D9702'de son kararımı verdiğimi" yazdım. Bunlar, yüzlerce tabletin hızlı şekilde satılması anlamına gelir. Unutulmasın.

http://forum.donanimhaber.com/m_68946420/mpage_2/key_/tm.htm

Siparişimi bu sabah saatlerinde Webdenal'a verdim. 10 TL. kargo ücreti ile birlikte peşin toplam 456.99 TL.'ye maloldu. Az önce müşteri hizmetlerini aradım, anında bağlandım, durumu sordum. Siparişiniz elimize gelmiş, birazdan kargoya veriyoruz dediler. İnşallah sorunsuz bir ürün gelir.

Yalnız bu arada hemen aklıma geldi, 9.7" ekran için koruma naylonu var mı diye Webdenal'a baktım. Artes'in pek çok ürünü varsa da, o yok malesef. 15-20 TL. bir şey olması lazım. Nereden buluruz? Bir de ona kargo ödeyeceğiz şimdi. Ekranın çizilmemesi bakımından gerekli. Ama film, oyun v.s.'de renkleri öldürüyor ve görüntü flulaşıyorsa onu yapıştırmak çok da gerekli olmayabilir.

Bir de şunu soracağım; tableti ara-sıra projeksiyona takıp sunum yapmam gerekecek. Projeksiyon cihazının bağlantı ucu, bildiğimiz çok pinli VGA kablosu. O kablo buna nasıl girecek? Bir ucu mini usb-diğer ucu vga olan bir adaptör mü bulmamız lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: lavaboo

quote:

Orijinalden alıntı: twenty_six

Arkadaşlar Artes D9702'de Ipad/Ipad 2 kılıfları tam uyumlu olarak kullanılabilir mi?

ben tahtakaleden yanilmiyosam ipad kılıfıydı aldım cuk oturdu havyayla biraz çalışma yaptım giriş çıkışlar için şu an tam uyumlu oldu. bir kere ilk aldığımda arka kamera tam oturdu

teşekkürler lavaboo öğrendiğim iyi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: franko

lavaboo arkadaşım, 6 soruma tek tek cevap verme zahmetine katlandığın için çok teşekkür ediyorum. Aslında aynı şeyleri "Artesteknik"e de özelden sormuştum. Ama o sadece son ikisine cevap vermiş, yoğunluktan olsa gerek. Şirketin sana bir güzellikte bulunması lazım artık.

Sen soruları cevapladın, cihaza güven beslenmesini sağladın; ben ise açtığım konunun sonuna, "onca arayıştan sonra Artes D9702'de son kararımı verdiğimi" yazdım. Bunlar, yüzlerce tabletin hızlı şekilde satılması anlamına gelir. Unutulmasın.

Siparişimi bu sabah saatlerinde Webdenal'a verdim. 10 TL. kargo ücreti ile birlikte peşin toplam 456.99 TL.'ye maloldu. Az önce müşteri hizmetlerini aradım, anında bağlandım, durumu sordum. Siparişiniz elimize gelmiş, birazdan kargoya veriyoruz dediler. İnşallah sorunsuz bir ürün gelir.

Yalnız bu arada hemen aklıma geldi, 9.7" ekran için koruma naylonu var mı diye Webdenal'a baktım. Artes'in pek çok ürünü varsa da, o yok malesef. 15-20 TL. bir şey olması lazım. Nereden buluruz? Bir de ona kargo ödeyeceğiz şimdi. Ekranın çizilmemesi bakımından gerekli. Ama film, oyun v.s.'de renkleri öldürüyor ve görüntü flulaşıyorsa onu yapıştırmak çok da gerekli olmayabilir.

Bir de şunu soracağım; tableti ara-sıra projeksiyona takıp sunum yapmam gerekecek. Projeksiyon cihazının bağlantı ucu, bildiğimiz çok pinli VGA kablosu. O kablo buna nasıl girecek? Bir ucu mini usb-diğer ucu vga olan bir adaptör mü bulmamız lazım?

ekran koruyucu filmleri ben tahtakaleden aliyorum 10 lira gibi fiyatlara ipad filmi zaten bunada olur.

projeksiyon olayına gelince usb den görüntü alamazssın mini hdm ı dan alırsın eger projeksiyonun girişi vga ise sana şunlar lazım mini hdmı çıkışı normal hdmı çıkışa çeviren aparat hdmıgiriş uçlu vga çıkışlı aparat bunları bulabilirsen işin hallolur okmeydanı perpada bu aparatların hepsi var

• Merhaba, ben de tam cihazın üstündeki hdmi çıkışının mini mi yoksa normal hdmi çıkışı mı olduğunu soracaktım. Ama lavaboo arkadaşın yazdıklarına göre mini hdmi varmış cihazda.
  • Merhaba,

Tableti dün hizlial.com'dan satın aldım. Bugün öğlen elime ulaştı. Ufak bir kontrolden sonra, akşam evde kurcalamak için kutusu ile kenara koydum. Dikkatimi çeken, web tarayıcıyı açtığımda google.hk sayfasının açılması, sanırım tabletin bir yerlerinde hala çin / hong kong seçili olarak duruyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz?

Daha önce almış olduğum bir tableti ilk açtığımda ayarlarını yapmamı istemişti. Bu tablette öyle bir şeyle karşılaşmadım. "Fabrika ayarlarına geri dön" seçeneği ile ayarlarını sıfırdan yapabilir miyim? ve fabrika ayarların geri dön dersem içerisinde yüklü gelen programlara bir şey olur mu?

teşekkürler
  • az önce ben de hızlıal.comdan d9702 siparişi verdim.
    insallah beklediğimiz gibi çıkar...
    bu arada bu model için klavyeli kılıf önerisi olan var mı?
  • Bu cihaz yeni gelmedimi TR 'ye
    biri 338 tl ye 2. el satıyor
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/artes-d9702-70556773
    5 aydır kullanıyormuş
  • lavaboo tekrar teşekkürler. Film yapıştıran arkadaşlar bunun görüntüyü bozup bozmadığını yazabilirlerse iyi olur.

hussoloji hayırlı olsun. Telefonla sordum, NT mağazalarında Türkçe q klavyeli kılıf varmış. Ben daha sonra gidip bizzat deneyip bakacağım. Aşağıdaki linkte satılanı ise kendim Bimeks'te gördüm. Onu da denedikten sonra alabilirim, güzel ürün:

http://www.bimeks.com.tr/urun/125688/greentech-gt-tk07-bluetooth-klavyeli-ipad-kilifi.aspx#specs
  • bu 9702'yi film izlerken sabit tutmak için nasıl bir aparata ihtiyacımız var?
  • quote:

lavaboo tekrar teşekkürler. Film yapıştıran arkadaşlar bunun görüntüyü bozup bozmadığını yazabilirlerse iyi olur.

hussoloji hayırlı olsun. Telefonla sordum, NT mağazalarında Türkçe q klavyeli kılıf varmış. Ben daha sonra gidip bizzat deneyip bakacağım. Aşağıdaki linkte satılanı ise kendim Bimeks'te gördüm. Onu da denedikten sonra alabilirim, güzel ürün:

http://www.bimeks.com.tr/urun/125688/greentech-gt-tk07-bluetooth-klavyeli-ipad-kilifi.aspx#specs

Hocam bimex'teki hoşuma gitti. Sanırım bunu alacağım...Hem film izlemek için sabit tutuyor. süper...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hussoloji -- 12 Aralık 2012; 16:04:56 >

• quote:

lavaboo arkadaşım, 6 soruma tek tek cevap verme zahmetine katlandığın için çok teşekkür ediyorum. Aslında aynı şeyleri "Artesteknik"e de özelden sormuştum. Ama o sadece son ikisine cevap vermiş, yoğunluktan olsa gerek. Şirketin sana bir güzellikte bulunması lazım artık.

Ben hızlıal.com'dan aldım, üzerinde zaten ekran koruyucu mevcut şuan için tekrar almanıza gerek yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: hussoloji

quote:

lavaboo tekrar teşekkürler. Film yapıştıran arkadaşlar bunun görüntüyü bozup bozmadığını yazabilirlerse iyi olur.

Hocam bimex'teki hoşuma gitti. Sanırım bunu alacağım...Hem film izlemek için sabit tutuyor. süper...

bimeks te satılan klavyeli kılıfı sitesinden biraz izledimde iPad için yapılmış bir kılıf hoparlör yerlerinde, ön kamerasında ve giriş çıkış portlarında uyumsuzluk olabilir.

• Arkadaşlar bir süredir konuyu takip ediyorum, bir yandan da hem ucuz hem güvenebileceğim bir yer arıyordum almak için... Az önce farkettim ki netsiparis.com a gelmiş ürün 462 tl (tek çekim 443tl) fiyat ile ilgilenenlerin haberi olsun istedim.

http://www.netsiparis.com/detay/38561357016/ARTES-D9702-IPS2-TABLET-1GB-16GB-BLUE--AND-4-1-9-7?ref=akakce&v=1.7.8

Ayrıca bir sorum olacak bu tableti alıp çizim yapmayı düşünen veya deneyen oldumu acaba? çünkü yanında şu ürünü de almayı düşünüyorum ama çalışırmı/performazns alırmıyım emin olamıyorum:

link
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yohoyo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chigliak

Şu tabletin aynısının 7" olanı olsaydı da dünyanın sonu gelmeden ben de bir tablet sahibi olaydım keşke :)

Bir kaç gün içinde bu dediğiniz ürün stoklarımızda olacak.
    Süpriz için bir iki gün daha bekleyebilirsiniz.

bu özelliklerde 8" yeni modelleriniz gelecek mi?

Merhaba;
    Artes D821 Modeli gelecektir.

bu özelliklerde 8" gelecek mi demek istemiştim. IPS ekran , bluetooth lu vs. ?

• serdalergul, Bimeks'teki suni deri kılıfı alırsam, Artes'e uygun delik açtırmak için ayakkabı tamircisine gitmeyi düşünüyorum. Onlarda istenilen boyutta kemere delik açan aletler var ya...

zabit_ersin, üzerindeki koruyucu naylon ile aşağıdaki linkte satılan şey aynı olmadığını düşünüyorum. Doğru mudur? Artesteknik'e soralım:
    http://www.ucuzcity.com/asp/product/26055/ARTES-LP-9702-9-7-TABLET-EKRAN-KORUYUCU-D9702-ICIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franko -- 13 Aralık 2012; 8:35:20 >

• foeumda bir başka konuda, bu tabletin bir önceki tek çekirdekli sürümü için rom yükleme işlerinden bahsediliyor. "Rom'a Cmw yüklemek için Rom'un root'lu olması gerektiği"nden, "cm9 kurmak"tna sözediliyor. Bunlar tabi şimdilik yabancı olduğumuz kavramlar. Bu tableti alır almaz yazılım güncelleme, daha iyi yazılım yükleme gibi işlemler gerekiyor mu?
  • bu tablet + 8gb toshiba hafıza kartı avea kampanyası ile hızlıal dan 463liraya aldım hadi bakalım
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.