Şimdi Ara

ARTES D9702 IPS 16GB Bluetooth Android 4.1 JellyBean model hakkında bilgisi olan (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.625
Cevap
24
Favori
100.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Diğer sitelerdeki fiyatları, aslında geçen senenin fiyatlarına yakın fiyatlar. Tabletin muadillerinin fiyat aralığı ; 250-350 arası değişiyor. Diğer sitedeki fiyat aralığınıda Qcore tabletter satışta... Bu nedenle içiniz rahat olsun; ayrıca ARTES in servis güvencesi gerçekten çok iyi...

Artes`in Servisinin bu kadar iyi olmasının bir nedeni var. Adamlar Türkiyede ilk 10 sıralamaya gireceğiz demişler..

ARTES D9702 IPS 16GB Bluetooth Android 4.1 JellyBean model hakkında bilgisi olan

Serviz hizmetleri ile yaşadığım bir sorun ile alaklı yorumumu sonrasındaki ilgileri nedeniyle değiştiriyorum. Fakat yinede 10/10 değilsiniz bilginiz olsun. Daha iyi olmanız ümidiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uurbir -- 7 Ocak 2014; 13:53:48 >

• 10,2 gb boş olan hafızaya 6,50 gb film yüklemek istedim dosya hedef için büyük dedi kopyalamadı filmi ... bi malumatı olan varmı bu konuda acaba....
  • quote:

Orijinalden alıntı: syroup

10,2 gb boş olan hafızaya 6,50 gb film yüklemek istedim dosya hedef için büyük dedi kopyalamadı filmi ... bi malumatı olan varmı bu konuda acaba....

fat32 dosya sistemi 4gb tan büyük dosyaları okuyup yazamaz tablet ile alakalı durum değil normal bir durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax59

quote:

Orijinalden alıntı: syroup

10,2 gb boş olan hafızaya 6,50 gb film yüklemek istedim dosya hedef için büyük dedi kopyalamadı filmi ... bi malumatı olan varmı bu konuda acaba....

fat32 dosya sistemi 4gb tan büyük dosyaları okuyup yazamaz tablet ile alakalı durum değil normal bir durum

bilgilendirme için sağol
  • 1 senedir d9702 ürününü kullanıyorum daha doğrusu kullanmaya çalışıyorum. Benim oyunla falan işim olmaz ben aleti internete girmek, ekitap okumak, ofis dosyalarını açmak ve film dizi izlemek için almıştım ama bu dediklerimi doğru düzgün akıcı bir şekilde yapamıyorum. Özelliklerine bakıyorsunuz cihazın standart üstü ama gel gelelim o kadar yavaşki. Kaç defa factory reset attım bir süre hızlanıyor ondan sonra hop yine eskisi gibi. Wifi deseniz görünüşte full çekiyor ama modemdenden uzaklaştıkça full çekiyor gibi görünüyor ama bağlantı rezalet sitelere zor giriyorsun. Kardeşime verdim 2 gün sonra abi bune ya diye geri verdi. 500 lira para verdik. Paraya acımasam kırıp atacağım o derece nefret ettim. Yok abi fazla para verin ne bileyim nexus 7, galaxy tab, asus transformer falan alın. Tamam pahalılar ama hak ediyorlar. Arkadaşta nexus 7 var. Alet uçuyor resmen. Mobilitenin özvürlüğünü yaşıyor adam. Bunu sadece d9702 için demiyorum çinli tabletlerin %90ı böyle. Bir dahaki ay kızmet olursa nexus 7 2. Nesil alacağım. Birdahada çin malı hiçbir ürünle işim olmaz.

• maniactolga kullanıcısına yanıt
    Doğru söze ne denir ki.
  • maniactolga kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;
    Arzu ederseniz Tabletinizi Teknik Servise gönderim yapın. Sorun neyse halledilip size gönderimi yapılır.
    Gönderim ile ilgili olarak size Pm' den bilgilendirme yaptık.
    Tşk,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artesteknik

Merhabalar;
    Arzu ederseniz Tabletinizi Teknik Servise gönderim yapın. Sorun neyse halledilip size gönderimi yapılır.
    Tşk,

Merhaba Aresteknik,

Daha önce tabletimin ekranındaki bir problemden dolayı servisinize cihazı göndermiştim. Kısa süre içerisinde aleti tamir edip geri gönderdiniz. Hatta şarj cihazım bozulmuştu size bildirmiştim bunu. Ücretsiz olarak 2 adet şarj cihazı gönderdiniz bana. Teknik servisiniz konusunda müşteri memnuniyeti olarak gerçekten hiçbir sıkıntım yok son derece ilgilisiniz. Bunun için tekrar teşekkür ederim. Ancak yukarıda yazdığım problemin teknik servislik bir problem olacağını düşünmüyorum. Android işletim sistemi ilk çıktığından beri kullanmaktayım. Çok sayıda android cihazı kullandım. Bu kadar sene tecrübe ettikten sonra az çok cihazdan, sorunlarından anlayabiliyorsunuz ama d9702 tabletindeki problem ayrı birşey. Çin muadili PIPO MAX M1 modelinin ta kendisi olan bir cihaz ve sonuçta çin malı olduğu için kalitesi belli. İlk aldığımda adamlar belki düzeltmişlerdir diye şansımı deniyeyim dedim ama malesef değişen birşey olmamış. Alet çalışıyor sıkıntı yok ama performansı düşük beni tatmin etmiyor. Özellikle ilk açılışta muazzam bir kasma yaşıyor. Kusura bakmayın sonuçta ürününüzü kötülemiş oldum ama bir tüketici olarak diğer müşterilere bir kullanıcı olarak yol göstermenin hakkım olduğunu düşünüyorum. Diğer modellerinizi bilmiyorum ben sadece d9702 için yorum yaptım.

• Benim ses açma kapama tuşu içine girdi daha önce başına gelen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

10gün önce aldığım Artes d9702 tabletin pinini oğlum değiştirdi ve şimdi hatırlamıyor. İçinde onun doğum günü resimleri vardı. HArd reset yapmadan açabileceğimiz bir yol var mı. Yardım eden herkese teşekkürler.
  • Merhaba Artesteknik, cihazın şarj aleti bozuldu, yardımcı olabilir misiniz? Bu arada factory reset için ne yapmam lazım? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eflatun001 -- 5 Şubat 2014; 1:00:33 >
  • quote:

Merhabalar;
    Tşk,

İyi günler,

Biz d9702 modelinden 2 adet çocuklara almıştık.

şu konuda takıldık.

candy crush veya kelmelik oyunu için facebook hesabıyla eşleştirme yaparken hata veriyor. bağlanmıyor.
    diğer tarayıcılarla da denedim. google playden facebook uygulamasını da indirdip denedik. olmadı. bu sorunu nasıl çözebiliriz.?

saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morpheus.

quote:

Merhabalar;
    Tşk,

İyi günler,

Biz d9702 modelinden 2 adet çocuklara almıştık.

şu konuda takıldık.

candy crush veya kelmelik oyunu için facebook hesabıyla eşleştirme yaparken hata veriyor. bağlanmıyor.
    diğer tarayıcılarla da denedim. google playden facebook uygulamasını da indirdip denedik. olmadı. bu sorunu nasıl çözebiliriz.?

saygılar.

Uygulamaların güncellemesi çıkmış olabilir. Güncellemeleri var ise yükleyip deneyiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: eflatun001

Merhaba Artesteknik, cihazın şarj aleti bozuldu, yardımcı olabilir misiniz? Bu arada factory reset için ne yapmam lazım? Teşekkürler.

Şarj Aletinin değişimi ile ilgili olarak info@artescorp.com adresine mail atarsanız size yardımcı olunacaktır.
  • Ya bu tablet resmen can cekisiyor artik yan odada bile cekmiyor format attim herseyi yaptim youtube acmiyor yan odadan
  • sayın artes yetkililerimiz rom güncellemesi çıkaracakmısınız siteye bakıp durmaktan yoruldum yok ise hiç uğraşmıyayım çıkar diye
  • Artesteknik kullanıcısına yanıt
    Güncelleme var mı? 4.2 romu varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artes teknik bu cihaza ne zaman güncelleme gelecek...
  • abraham_basturk kullanıcısına yanıt
    Merhaba;
    Şu anda yeni bir güncelleme yoktur. Güncelleme ile ilgili eğer bir çalışmamız olur ise sizlere bilgilendirme yapacağız.
    Teşekkürler
  • iyi günler, tabletimi garantiye göndermiştim. geldikten sonra wifi ile internete giremiyorum. cep telefonumun hotspot özelilği ile daha önce girmiştim. şimdi bağlantıyı kuruyorum bağlandı diyor ama internete girmiyor acaba herhangi bir ayarında bozukluk mu var?
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.