Şimdi Ara

LG Nexus 4 için CyanogenMod 10.1'in test sürümü yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

13 Kasım'da yurt dışında satışa sunulan ve aralık ayında da Türkiye'de satışa sunulması beklenen LG Nexus 4 için CyanogenMod'un test sürümü yayınladı.

Android 4.2 temel alınarak geliştirilen CyanogenMod 10.1, şu an için sadece LG Nexus 4'e özel olarak yayınlanmış olsa da ilerleyen dönemlerde Nexus 10 içinde kullanılabilir hale getirilmesi bekleniyor. CyanogenMod 10.1'in kararlı sürümün ne zaman çıkacağı konusunda ise henüz net bir açıklama yapılmış değil.

LG Nexus 4'ünde farklı bir deneyim yaşamak isteyen bilinçli kullanıcıların tüm sorumluluğu üzerine alarak kullanabileceği CyanogenMod 10.1'in test sürümünün kararlılık konusunda bazı sıkıntılarının olduğunu da belirtelim. 

• Aralik ayinda gelcekte 2000 lira olucak fiyati. Yurt disindan getirttip satanlarda %150 kar koyar uzerine. En iyisi yurt disindaki bir tanidiga aldirmakta telefon tukenmis

• beyler gelecekten geliyorum, nexus 5 çıktıgı sıralarda biz hala nexus 4 bekliyorduk, ya cihazı yurtdışından getirtin ya da başka cihazlara yönelin
  • Selamın aleyküm, eksilenmeye geldim.

Nexus 4 çok kötü telefon yaa
  • Bu CM grubu harbi salak hee zaten ilk Nexuslar alıyo güncellemeyi hele en son çıkan nexus 4 için CM10.1 e ne gerek var hangi akıllı yükler bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Bu CM grubu harbi salak hee zaten ilk Nexuslar alıyo güncellemeyi hele en son çıkan nexus 4 için CM10.1 e ne gerek var hangi akıllı yükler bunu

salak degil kolayci. nexus 4 un zaten duzgun calisan 4.2 cekirdegi var. uzerine modifiye etmesi kolay. ama 4.2si olmayan bir modele cm yi port etmesi, tum suruculeri uydurup istikrarli calistirmasi. iste uzun suren bu.

• millet ne romlar yükledi biz telefonu bekliyoruz
  • 4.2.1 'in 4.2 'de neler iyileştirdiğini tam bir liste halinde net bir şekilde hala bulabilmiş değilim, kabataslak geçiştiriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Selamın aleyküm, eksilenmeye geldim. Nexus 4 çok kötü telefon yaa

Dunanım iyi ama multimedia zayıf bu özelliklerdeki telefona 5 mp kameramı konur barı 8 koysaydınız :S

• quote:

Orijinalden alıntı: metin2017

quote:

Orijinalden alıntı: SS10 Selamın aleyküm, eksilenmeye geldim. Nexus 4 çok kötü telefon yaa
    Dunanım iyi ama multimedia zayıf bu özelliklerdeki telefona 5 mp kameramı konur barı 8 koysaydınız :S

Zaten 8 mp üzerindeki kamera.

• quote:

Selamın aleyküm, eksilenmeye geldim.

Nexus 4 çok kötü telefon yaa

Burayı da konu dışına çevirdiniz.
  • Daha ortada telefon yok
  • quote:

quote:

Kafayı çeken bizim konulara giriyor.işe bak ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

quote:

quote:

Galaxy Nexus ile karistirdilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

quote:

quote:

Galaxy Nexus ile karistirdilar

hem dikkatsiz, hem bilgisizler. bir de kafayı çekip gelmişler foruma...

hey Allah ım ya...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.