Şimdi Ara

Yeniçarşım %10 Worldpuan (1-31 Aralık) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
6
Favori
12.090
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Biz iki arkadaş aldık ayrı ayrı kartlarla.Dşğer arkadaşın yattı harcadık bile dün.benim ki yatmadı.Kart abimin kartı ama telefon benim adıma alındı.sıkıntı acaba bu durumdan mı kaynaklanıyor anlayamadım.bankayıda aramıyorum müşterisi olan ben değilim çünkü.olmazsa akşam abimin yanına gidip ona aratacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altın alan arkadaşlar kendilerini kandırmış
    kanpanya kurallarında açık seçik yazıyordu.

babamada yaklaşık 120 tl tutarında puanı yüklenmiş
  • Benim vakıfa da yatmış. 25000 puan :)
    Şimdi de bu puanlarla milplustan 3 ile çarptırarak uçak biletlerini alırsak baya karlı bir alışveriş yapmış olacağız: Ama daha önce hiç kullanmadım şu mil plus olayını
  • yeniçarşım demekki altını yatırmıyormuş teyit etmiş olduk. gelmedi puanlar.
  • müşteri hizmetlerinden olumlu ya da olumsuz herhangi bir geri dönüş alan oldu mu?
  • bende bugün açtırdım kayıt, altın almıştım, müşteri temsilcisi yeniçarşıma soracaz altın alınmış ise puan yatmayacak dedi. yukarıda bir arkadaşın dediği gibi kendimizi kandırdık..
  • Arkadasıma su sekilde mail gelmiş

Yeniçarşım.com kampayasında altın alımları kampanya dışı kalmıştır ve bu bilgi kampanya detaylarında yer almıştır. Yapılan incelemede kartınız ile altın alımı yapıldığı belirlendiği içim Worlpuan yüklemesi gerçekleşmediği belirlenmiştir.

Saygılarımızla,

Kredi Kartı Araştırma Ekibi
  • 13/12/2012 tarihli YENİÇARŞIM.COM alışverişiniz ise altın alımı olarak görüldüğünden ve altın ürünü alımları kampanya dahilinde olmadığından kartınıza Yeni Çarşım Kampanya puanı yansımadığı tespit edilmiştir.

Saygılarımızla,

Kredi Kartı Araştırma Ekibi
  • Konuyu hortlatalım
    yeniçarşım'ın yarın worldcard kampanyası başlıyor. 300 tl ve üzerine % 10 en fazla 125 tl
  • ben hortlatacaktım ki önce davranmışlar :)
    evet an itibariyle %10 max 125 tl world puan veriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 27fatih

Biraz Avantajix'in reklamı olacak ama avantajix'le uğraşmaya değmez diyen arkadaşa gelsin.

nasıl yaptınız bu tutarı ? ayda ne kadar harcadınız ?

• beyler ben cumartesi aldım puan gelmedi hala bankayı arasak bir gelişme olurmu ? 19 una kadar yatar diyor du kampanyada illa beklicezmi son günü.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.