Şimdi Ara

Yeniçarşım %10 Worldpuan (1-31 Aralık) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
6
Favori
12.090
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz Avantajix'in reklamı olacak ama avantajix'le uğraşmaya değmez diyen arkadaşa gelsin.

Yeniçarşım %10 Worldpuan (1-31 Aralık)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 27fatih -- 12 Aralık 2012; 11:10:17 >
  • Galaxy s3 sıcak fırsat sadece 1 adet beyaz renk samsung türkiye garantili sadece 1.554 tl.

http://www.yenicarsim.com/dist-garantili-samsung-galaxy-s3-i9300-4g-cep-telefonu-beyaz-renk/cep-telefonu/id/1381288/

world kart 12 taksit 3 ay erteleme 125 tl puan 1429 tl ye gelir..
  • Konu biraz gerilere düşmüş, Adiosçular için yılın son fırsatlarından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 27fatih

Biraz Avantajix'in reklamı olacak ama avantajix'le uğraşmaya değmez diyen arkadaşa gelsin.

1,277 de neyin nesi 30 milyarlık alışveriş mi yaptınız internetten

• avantajix geri odemeyi kartamı yapıyor?sistemi açıklarmısınız?
  • Arkadaşlar yeniçarşımdan alışveriş yapıpta puanları yüklenen yada yüklenmeyen oldumu? ben 15 aralıkta galaxy s3 aldım fakat hala puanım yüklenmedi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiger86

1,277 de neyin nesi 30 milyarlık alışveriş mi yaptınız internetten

Bu tür avantaj sitelerinde yüksek miktarda para kazanmak için

1. belirli bir site belirli bir ürün satışına yüksek komisyon verir ( örnek DSL sattıgınızda her müşteri için 100 TL kazanırsınız ) son kullanıcı olarak kaç arkadaşınızı üye yapabilirsiniz ki ?

2. yüksek ziyaretçi toplayan sitenizde reklam alırsınız ( bu iş genelde ticarete girer , yapan arkadaş avantajix gibi uyduruk siteleri ile değil direk firma ile reklam antlaşması yapan ana firmadan üyeliğini alır böylelikle daha yüksek kazanc saglar ( örnek avantajix A firmasına %3 komisyon vericeğim derken ana firmadan kendisi daha yüksek ( %4-5-6) gibi bir komisyon alır geri kalan kendi karıdır ) + yıllık aidat denilen saçmalık sayesinde 10TL sizden araklanılmaz ( hoş rakam ufak olsada 100.000 üye durumunda 1 milyon tl yapar )

3. gerçektende yüksek miktarda alışeveriş yaparsınız. 1000 tl kazanç için ortalama %5 komisyon kazanımı ile 20.000 tl alışveriş gereklidir.

4. "Cookie-Droppings" denilen bir alavere dalavere vardır, bu tür avantaj sitelerinde kesinlikle yasaktır ( tabi fark edilene kadar ) .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 24 Aralık 2012; 10:23:34 >

• avantajix iadeleri ödemede onayı alır almaz 25 diyince hesabıma atıyor.

• Bu kampanyayı alış-verişsiz geçeceğim, belki world kartı olmayan vardır.
  • Yeni çarşım alışverişlerine indirim yapılır irtibat pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son birkaçgün kaldı world kart kampanyasının bitmesine .Avantajlı ne alınabilir acaba
  • merhaba arkadaşlar,
    "Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir." ibaresi ne anlama geliyor? aynı kartla iki farklı müşterinin (üyenin) alış veriş yapması ve aynı karta 2. kez %10 puan kazanılması mümkün mü yani? bilenlerin yardımı için şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalvacha

merhaba arkadaşlar,
    "Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir." ibaresi ne anlama geliyor? aynı kartla iki farklı müşterinin (üyenin) alış veriş yapması ve aynı karta 2. kez %10 puan kazanılması mümkün mü yani? bilenlerin yardımı için şimdiden teşekkürler...

banka açısından müşteri kastediliyor
    aynı karta 2. kez %10 puan kazanılması mümkün değil aynı bankadan aynı kişiye ait başka bir kartına 2. kez %10 puan kazanılması da mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 30 Aralık 2012; 2:36:40 >
  • teşekkürler...kart bazında deyince bana farklı çağrışımlar yapmıştı.
  • şu avantajix şesine dibim düştü beyler nasıl yani yaa nasıl topladınız o miktarı sam alışverişlemi?
  • ARKADAŞLAR BEN YENİ ÇARŞIMDAN AVANYAJİX ARACILIĞIYLA 1.619 TL ALIŞVERİŞ YAPTIM AMA 617.42 TL İŞLEM YAPTIĞIM VE 10.80 TL KAZANC GÖSTERİYOR NEDEN
  • yeniçarşımdan 1260tl lik peşin alışveriş yapılacaktır.Adiosu olupda kullanmayanlar bugün son gün . ilgilenenler pm bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolckr

Arkadaşlar yeniçarşımdan alışveriş yapıpta puanları yüklenen yada yüklenmeyen oldumu? ben 15 aralıkta galaxy s3 aldım fakat hala puanım yüklenmedi :(

ben de 25 aralık ta yaptım ancak halen puan yüklenmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _numlock_

quote:

Orijinalden alıntı: erolckr

Arkadaşlar yeniçarşımdan alışveriş yapıpta puanları yüklenen yada yüklenmeyen oldumu? ben 15 aralıkta galaxy s3 aldım fakat hala puanım yüklenmedi :(

ben de 25 aralık ta yaptım ancak halen puan yüklenmedi.

Kazanılan Worldpuan'lar 8 Ocak 2013 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 20 Ocak 2013'tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 21 Ocak 2013 itibari ile geri alınacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: 27fatih

Biraz Avantajix'in reklamı olacak ama avantajix'le uğraşmaya değmez diyen arkadaşa gelsin.

dosttum altın alabildiğimiz bir site varmı burada anladığım kadarıyla üye oluyorsun üyo olduktan sonra siteden ilgili siteye tıklayıp yönlendiriliyorsun oradan alışveriş yapıp 25 liraı geçince hesaba geçiriyorlar doğrumudur?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.