Şimdi Ara

Polypad 8216 , 8208 hd sizce nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
3
Favori
20.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dikkatimi çekti..özelliklerine göre fiyatı çok uygun sizce nasıl bir ürün alınırmı ?

http://www.hepsiburada.com/liste/polypad-8216hd-16gb-8-siyah-tablet/productDetails.aspx?productId=bd302136&categoryId=3008012

• Bende baktım ancak emin olamadım. polypadin verdiği özelliklerde 3g sinin var olduğu görünüyor ama hepsiburada 3g yok yazmış
  • tablet özellikleri güzel golddaki fire ın fiyatıyla da karşılaştırıyorum 4.1 jelibon bi de 8" ekran boyutu güzel gözüküyor acep alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resfaction -- 29 Kasım 2012; 19:51:04 >
  • link atarmısın
  • link atarmısın
  • Artes d821 ve Dark 8020 modelleri f/p bakımından çok daha iyi, pahalı olmuş biraz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınır Aga Ben Alcam 2 hafta sonra Hediye Olarak Alan Kısı Resım Cekıp Atsın Bıde
  • bilemedim acep alınırmı ? fiyatıda pahalı değil pek ama polypad markası garip geliyor biraz :)
  • bende polypad c5500 var poly markası size garip gelmesin ii bir marka ben memnunum ancak bendeki makine de arka kamera yok ben instagram kullanmak için istiyorum
  • bu 349 tl lik fiyat sizce iyi mi? yoksa ainol var crystal 7 mi daha uygun 327 tl ye.
  • Bende tablet araştıyordum 9716 hd modelini aldım 499 liraya bilgin olsun. Nt de var halen kampanya selamlar...
  • dün akşam sipariş verdim bakalım nasıl bir alet merakla bekliyorum
  • Bu tablet artes d821 ile aynı ürün değil mi ya?
  • Alan arkadaşlar ekran kalitgesi hakkında bilgi yazarsa sevinirim. birde mümkünse en azından calışır şekilde farklı acılardan fotoğrafını veya videosunu koyabilirsneiz alacak olacak arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz. ekran ıps değil acaba görüntü kalitesi nasıl tek merak ettiğim noktası acıkcası o.
  • uygun tablet almak isteyenler için artesi öneriyorum . İsteyen arkadaşlar varsa bana ulaşsınlar
  • 9716 hd alacağım nasıl dokunmatik falan bilgisi olan varmı ?
  • Polypad 9708 videomu muhtemel seyretmissinizdir.

Elime simdi bu model gwcti hafta sonu aksilik olmazsa hazirlayacagim yaklasik 1 saatlik bir video olacak dye planliyorum
  • Ilk antuti 8800
    Mc4u kurdum ve oyun hic takilmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kalitesi nasıl?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.